Katalog Stron Internetowych

Edukacja.GdzieSzukac.pl

Strona startowa

Katalogi Stron Internetowych w serwisie GdzieSzukac.pl


Edukacja i nauka katalog tematyczny, strony edukacyjne i o tematyce edukacyjnej: kursy szkolenia, szkoły, uczelnie, studia... mobilna wersja    Wersja mobilna katalogów

Katalog edukacja nauka kursy szkolenia  »  Szkoły artystycznedodaj wpis do katalogu
Nr 996» Kurs rysunku architektonicznego w Krakowie - Szkoła Rysunku MDK-kurs
Kurs rysunku architektonicznego w Krakowie - Szkoła Rysunku MDK-kurs
Kompleksowe przygotowanie do egzaminów rysunkowych na studia architektoniczne.
Kurs rysunku architektonicznego MDK zaprasza na całoroczne warsztaty rysunkowe przeznaczone dla osób zdających na architekturę i urbanistykę oraz architekturę krajobrazu. Kurs rysunku w szkole MDK Kraków obejmuje zagadnienia tematycznie dostosowane do wymagań egzaminacyjnych większości wyższych uczelni w Polsce. Prowadzimy również specjalistyczny kurs rysunku przeznaczony dla osób zdających na studia architektoniczne za granicą. Lekcje rysunku prowadzą wyłącznie architekci z wieloletnim doświadczeniem rysunkowym i pedagogicznym.
home » http://www.kurs-rysunku.com
kategorie » Kursy szkolenia, Korepetycje, Szkoły artystyczne,
 
 
Nr 971» ZSOS1.pl szkoła sportowa Kraków
ZSOS1.pl szkoła sportowa Kraków
Szkoła sportowa Kraków
Strona Gimnazjum Sportowego nr 47 i Szkoły Podstawowej Nr 91 w Krakowie przy Zespole Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 1.
home » http://www.zsos1.pl
kategorie » Szkoły artystyczne, Szkoły ogólnokształcące, Szkoły gimnazjalne,
 
 
Nr 823» Szkoła Muzyczna Kluczbork
Szkoła Muzyczna Kluczbork
Szkoła muzyczna, to miejsce w którym młodzi adepci kształtują swój warsztat i wiedzę muzyczną.
Szkoła muzyczna, to miejsce w którym młodzi adepci kształtują swój warsztat i wiedzę muzyczną. Najczęściej szkoły muzyczne opierają swój program o muzykę dawną. Kluczborskie Ognisko Muzyczne, to nowoczesna szkoła kształcąca w kierunku muzyki estradowej i jazzu. Wykwalifikowani instruktorzy sprawią, że szybko usłyszysz postępy. Zapraszamy na lekcje gry na wybranym instrumencie w Kluczborku.
home » http://www.ognisko-muzyczne.com
kategorie » Szkoły artystyczne, Organizacje Szkolne,
 
 
Nr 649» ALL THAT MUSIC Autorska Szkoła Muzyki, NAUKA ŚPIEWU, GRY NA PIANINIE..., ŁÓDŹ
ALL THAT MUSIC Autorska Szkoła Muzyki, NAUKA ŚPIEWU, GRY NA PIANINIE..., ŁÓDŹ
Autorska Szkoła Muzyki ALL THAT MUSIC kształci muzycznie dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe.
Autorska Szkoła Muzyki ALL THAT MUSIC kształci muzycznie dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe. Indywidualne bądź grupowe zajęcia prowadzone są przez wysoko wykwalifikowaną kadrę nauczycieli z wyższym wykształceniem muzycznym, oraz bogatym doświadczeniem pedagogicznym. W swojej ofercie Szkoła Muzyczna posiada następujące zajęcia: lekcje gry na pianinie, lekcje gry na keyboardzie, lekcje gry na gitarze, lekcje gry na skrzypcach, nauka gry na flecie, lekcje śpiewu, rytmika dla dzieci. Za swoją siedzibę Szkoła obrała podwórko pięknie odrestaurowanej łódzkiej kamienicy mieszczącej się w Łodzi na ulicy Piotrkowskiej 145. gorąco zapraszamy rodziców dzieci, młodzież oraz dorosłych na zajęcia muzyczne w Łodzi.
home » http://www.atmusic.pl
kategorie » Szkoły artystyczne, Korepetycje, Kursy szkolenia,
 
 
Nr 441» Kraków kurs rysunku
Kraków kurs rysunku
Kurs rysunku kraków, lekcje rysunku odręcznego na architekturę.
Nauka rysunku: rysunek odręczny, rysunek architektoniczny dla kandydatów na architekturę studia w Krakowie. Kurs rysunku profilowany pod wyższe uczelnie Politechnikę Krakowską. Na stronie galeria i rysuki uczniów, zawsze aktualne informacje szkoły rysunku architektonicznego MDK-Kurs Kraków i ciekwe działy: architektyra, krajobraz, postac, martwa natura, egzaminy z rysunku.
home » http://www.mdk-kurs.strefa.pl
kategorie » Kursy szkolenia, Korepetycje, Szkoły artystyczne,
 
 
Nr 415» YAMAHA SZKOŁA MUZYCZNA w Gorzowie Wielkopolskim
YAMAHA SZKOŁA MUZYCZNA w Gorzowie Wielkopolskim
Programy umuzykalniające wczesnodziecięce oraz nauka gry na instrumentach
Oferuje programy umuzykalniające dla dzieci od 4. miesiąca życia ( Niemowlaki w Krainie Dźwięków / Szkraby i Muzyka / Cudowny Świat Muzyki, Dźwiękoludki) oraz programy instrumentalne dla dzieci od 6.roku życia, młodzieży i dorosłych ( nauka gry na gitarze klasycznej, elektrycznej i basowej, nauka gry na instrumentach klawiszowych, perkusji oraz wokal.
home » http://www.szkolayamaha.pl/
kategorie » Szkoły artystyczne,
 
 
Nr 296» Szkoła Visual Merchandisingu
Szkoła Visual Merchandisingu
SVM jest dwuletnią szkołą policealną prowadzoną w trybie dziennym i zaocznym. Nadzór pedagogiczny nad SVM sprawuje Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
SVM jest dwuletnią szkołą policealną prowadzoną w trybie dziennym i zaocznym. Nadzór pedagogiczny nad SVM sprawuje Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Szkoła stawia sobie za cel wykształcenie absolwenta wszechstronnie przygotowanego do podjęcia pracy w małych i dużych firmach, a główne założenia programu to stymulowanie kreatywności słuchacza, rozwinięcie umiejętności pracy w zespole i wiadomości niezbędnych do pracy w VM.
home » http://www.ksa.edu.pl/svm/svm1.html
kategorie » Szkoły artystyczne, Kursy szkolenia,
 
 
Szkoły artystyczne linków: 10 na 2 stronach

« poprzednia    

1

  2  następna »

 

^ do góry strony ^

Kontakt

Osób online: 1