Katalog Stron Internetowych

Edukacja.GdzieSzukac.pl

Strona startowa

Katalogi Stron Internetowych w serwisie GdzieSzukac.pl


Edukacja i nauka katalog tematyczny, strony edukacyjne i o tematyce edukacyjnej: kursy szkolenia, szkoły, uczelnie, studia... mobilna wersja    Wersja mobilna katalogów

Katalog edukacja nauka kursy szkolenia  »  Szkoły językowedodaj wpis do katalogu
Nr 815» Kursy językowe za granicą
Kursy językowe za granicą
Firma AS School of English - szkoła językowa i biuro turystyki edukacyjnej.
AS School of English to szkoła językowa oraz agencja turystyczno-edukacyjna reprezentująca ponad 100 szkół angielskiego za granicą. Prowadzą one kursy dla obcokrajowców języka i znajdują się w takich krajach jak Australia, Kanada, USA czy Wielka Brytania. Biuro AS zajmuje się kompleksową organizacją wyjazdów na szkolenia do tych szkół - rezerwuje kurs, zakwaterowanie, bilet lotniczy itp. W wakacje letnie ma w ofercie obozy młodzieżowe z angielskim w Anglii, USA oraz na Malcie. Ich uczestnicy wyjeżdżają grupą z polskim opiekunem, a na miejscu mają też bogaty program zajęć pozalekcyjnych.
home » http://www.asenglish.pl
kategorie » Kursy szkolenia, Szkoły językowe,
 
 
Nr 791» Escola video e-learning
Escola video e-learning
Escola to prekursor intuicyjnych technologii w nowoczesnym e-learningu.
Escola to nowoczesna platforma e-learningowa oferująca szeroki zakres rozwiązań e-learningowych, platform video oraz produkcję materiałów szkoleniowych. Escola to platforma LMS, pozwalająca na kompleksowe zarządzanie wiedzą, kompetencjami oraz ścieżkami rozwoju pracowników. Funkcjonalność platformy e-learningowej umożliwia stały monitoring poszczególnych użytkowników, definiowanie statystyk i raportów ich postępów. Ponadto oferuje konsulting i inne usługi wsparcia.
home » http://www.escola.pl
kategorie » Kursy szkolenia, Szkoły językowe,
 
 
Nr 786» Świat Języków Obcych TIME Bielsko-Biała
Świat Języków Obcych TIME Bielsko-Biała
Skuteczna nauka języków obcych. Kameralne grupy i doświadczeni lektorzy. W ofercie 6 języków obcych: angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, rosyjski i francuski
Zapraszamy na kursy językowe dzieci, młodzież i dorosłych. Prowadzimy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania, również zajęcia przygotowujące do egzaminów i szkolenia językowe dla firm. W naszej ofercie znaleźć można 6 języków obcych: angielski,niemiecki, włoski, hiszpański, francuski i rosyjski. Cechuje nas indywidualne podejście do klienta (4-8 osobowe grupy) oraz starannie dobrana kadra lektorska.
home » http://time.edu.pl/
kategorie » Szkoły językowe, Kursy szkolenia, Korepetycje,
 
 
Nr 610» EF Obozy i kursy językowe za granicą | Studia za granicą
EF Obozy i kursy językowe za granicą | Studia za granicą
Kursy językowe za granicą na wszystkich poziomach, dla każdej grupy wiekowej,szybkie postępy,szkoły EF na całym świecie, akredytacje i świadectwa najwyższej jakości.
EF to największa na świecie instytucja zajmująca się edukację językową.Oferujemy kursy językowe za granicą na wszystkich poziomach, dla każdej grupy wiekowej, szybkie postępy,szkoły EF na całym świecie, akredytacje i świadectwa najwyższej jakości. Kursy językowe z EF to ciekawe podróże, wyjazdy połaczone z nauką ulubionego języka w ponad 50 krajach na świecie. Kursy angielskiego w anglii, praktyki za granicą, kursy angielskiego w usa, studia za granica, sam zdecyduj gdzie, jak i kiedy. Kursy szyte na każdą miarę.
home » http://www.ef.pl
kategorie » Kursy szkolenia, Serwisy edukacyjne, Szkoły językowe,
 
 
Nr 607» Liceum Ogólnokształcące Kraków
Liceum Ogólnokształcące Kraków
Liceum Ogólnokształcące nr. III to szkoła do której każdy uczeń, nawet absolwent z chęcią wraca.
Serdecznie zapraszamy do naszego Liceum prywatnego w Krakowie, które znajduje się na ul. Sławkowskiej. Liceum funkcjonuje w trybie jednozmianowym, posiada szerokie zaplecze naukowe i wykwalifikowaną kadrę nauczycielską. Zapraszamy!
home » http://www.iiiplo.krakow.pl
kategorie » Szkoły ogólnokształcące, Szkoły niepubliczne, Szkoły językowe,
 
 
Nr 593» Szkoła Językowa Tłumaczenia
Szkoła Językowa Tłumaczenia
Oferujemy kursy języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, francuskiego, rosyjskiego i hebrajskiego.
Nauczamy z sukcesem od 1996 roku. Dzięki długoletniemu doświadczeniu wypracowaliśmy własne metody nauczania pozwalające naszym Słuchaczom osiągnąć optymalne umiejętności w zakresie aktywnego używania języka obcego w mowie i piśmie. Prowadzimy zajęcia dla wszystkich grup wiekowych na różnych poziomach zaawansowania. Języków obcych nauczamy zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego, co gwarantuje, że przekazywana wiedza jest ciągła i uporządkowana, a ćwiczenie wszystkich umiejętności językowych odpowiada poziomowi językowemu słuchaczów.
home » http://www.euroalphabet.pl
kategorie » Szkoły językowe,
 
 
Nr 560» Niemiecki Wrocław
Niemiecki Wrocław
Zapraszamy na stronę wrocławskiej szkoły języków obcych dla osób dorosłych Atrius.
Zapraszamy do wrocławskiego centrum językowego Atrius. Prowadzimy kursy językowe takich języków jak: angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, francuski i rosyjski. Nasza szkoła językowa jest ośrodkiem egzaminacyjnym TELC, istnieje więc możliwość zdawania u nas egzaminów na certyfikaty FCE, CAE i wiele innych. Nauka każdego języka dostosowana jest do umiejętności i możliwości czasowych każdego kursanta. Szkoła językowa Atrius mieści się we Wrocławiu przy ulicy Kazimierza Wielkiego 27.
home » http://www.atrius.pl
kategorie » Szkoły językowe, Kursy szkolenia,
 
 
Szkoły językowe linków: 43 na 7 stronach

« poprzednia  1  

2

  3  4  5  6  7  następna »

 

^ do góry strony ^

Kontakt

Osób online: 1