Katalog Stron Internetowych

Edukacja.GdzieSzukac.pl

Strona startowa

Katalogi Stron Internetowych w serwisie GdzieSzukac.pl


Edukacja i nauka katalog tematyczny, strony edukacyjne i o tematyce edukacyjnej: kursy szkolenia, szkoły, uczelnie, studia... mobilna wersja    Wersja mobilna katalogów

Katalog edukacja nauka kursy szkolenia  »  Szkoły językowedodaj wpis do katalogu
Nr 551» Kursy języka angielskiego Drezdenko, Strzelce Krajeńskie
Kursy języka angielskiego Drezdenko, Strzelce Krajeńskie
SJO MERYGOLD prowadzi kursy angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania, szkolenia dla firm, kursy przygotowujące do matury, egzaminów, konwersacyjne
SJO MERYGOLD prowadzi kursy dla dzieci, młodziezy i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania, o różnym profilu i częstotliwości, szkolenia dla firm, kursy przygotowujące do matury, egzaminów zewnętrznych m.in. FCE, CAE itd, konwersacyjne, zajecia online
home » http://www.merygold.biz
kategorie » Szkoły językowe, Kursy szkolenia, Korepetycje,
 
 
Nr 537» Język angielski w Klasie Wirtualnej z lektorem na żywo
Język angielski w Klasie Wirtualnej z lektorem na żywo
Oferujemy multimedialne i interaktywne lekcje angielskiego online z lektorem na żywo.
Specjalnie opracowany materiał edukacyjny i wykorzystanie nowinek w e-learningu zapewnia wysoką efektywność nauki i przyjemność zdobywaniu wiedzy. Dostęp do profesjonalnej platformy edukacyjnej 24 godz. przez 7 dni w tygodniu. Kursy ogólne i konwersacje prowadzone w grupach, parach lub indywidualnie. Zapraszamy! www.terminal-e.pl
home » http://www.terminal-e.pl/
kategorie » Szkoły językowe, Kursy szkolenia, Korepetycje,
 
 
Nr 531» Szkoła językowa Wrocław
Szkoła językowa Wrocław
Zapraszamy do wrocławskiej szkoły językowej Atrius. Powstała ona z myślą o osobach dorosłych, które chcą uczyć się języków we włsanym gronie.
Zapraszamy do wrocławskiego centrum językowego Atrius. Prowadzimy kursy językowe takich języków jak: angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, francuski i rosyjski. Nasza szkoła językowa jest ośrodkiem egzaminacyjnym TELC, istnieje więc możliwość zdawania u nas egzaminów na certyfikaty FCE, CAE i wiele innych. Nauka każdego języka dostosowana jest do umiejętności i możliwości czasowych każdego kursanta. Szkoła językowa Atrius mieści się we Wrocławiu przy ulicy Kazimierza Wielkiego 27.
home » http://www.atrius.pl/
kategorie » Kursy szkolenia, Korepetycje, Szkoły językowe,
 
 
Nr 529» Szkoła Językowa, Biuro Tłumaczeń
Szkoła Językowa, Biuro Tłumaczeń
Zapraszamy dzieci i młodzież do naszej szkoły. Tutaj będziesz miał okazję poznać język i przyjaciół. U nas staniesz się językowym orłem.
Wykonujemy tłumaczenia pisemne: przysięgłe i zwykłe oraz ustne: konsekutywne i symultaniczne w 40 językach. . Nasze usługi świadczymy klientom indywidualnym i biznesowym. Oferujemy szybką realizację zleceń i atrakcyjne ceny. Nasza szkoła świadczy usługi w dziedzinie nauki języków obcych od 1996 roku. Oferujemy kursy języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, francuskiego, rosyjskiego i hebrajskiego. Prowadzimy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
home » http://www.euroalphabet.pl
kategorie » Kursy szkolenia, Szkoły językowe, Tłumaczenia,
 
 
Nr 507» Angielski Wejherowo: Szkoła językowa w Wejherowie
Angielski Wejherowo: Szkoła językowa w Wejherowie
"Szkoła Angielskiego" w Wejherowie istnieje od 1993 r.
"Szkoła Angielskiego" w Wejherowie istnieje od 1993 r. Oferujemy naukę języków obcych w tym język angielski, niemiecki, francuski, rosyjski oraz język polski dla obcokrajowców. Szkoła Angielskiego to przede wszystkim: - małe grupy (4-8 osób), - ponad 10 poziomów nauczania, - podział na grupy wiekowe, - wykwalifikowani lektorzy, - elastyczne terminy zajęć, - przygotowanie do egzaminów i certyfikatów, - szkolenia specjalistyczne, - szkolenia dla firm Szkoła dla dzieci, młodzieży, dorosłych, seniorów, początkujących, zaawansowanych.
home » http://www.szkola.angielskiego.pl
kategorie » Kursy szkolenia, Szkoły językowe,
 
 
Nr 501» Język niemiecki online - deutschkurs.pl
Język niemiecki online - deutschkurs.pl
Internetowy kurs języka niemieckiego - opracowany kompleksowo, spójny opis gramatyki z przykładami, ćwiczenia, nauka wymowy oraz słówek.
Internetowy kurs języka niemieckiego - opracowany kompleksowo, zawiera wszystko to co jest konieczne aby opanować język niemiecki tj. spójny opis gramatyki języka niemieckiego wraz z przykładami, ćwiczenia do przetestowania zrozumienia swojej wiedzy, ćwiczenia słownictwa niezbędnego do posługiwania się tym językiem, nauka wymowy wraz z udźwiękowionymi przykładami. Dla osób chcących uczyć się wraz z nauczycielem specjalna część serwisu, która to umożliwia, czyniąc naukę bardzo wygodną. Rozmowy online zapewnia Skype, a specjalna część serwisu pełni rolę zeszytu ucznia. Zapraszamy !
home » http://www.deutschkurs.pl
kategorie » Korepetycje, Szkoły językowe,
 
 
Nr 473» Angielski Wejherowo - My School of English
Angielski Wejherowo - My School of English
Szkoła języka angielskiego My School of English oferuje kursy angielskiego w Wejherowie.
Szkoła języka angielskiego My School of English oferuje kursy w Orlu, Górze Pomorskiej, Bolszewie. Zajęcia prowadzone w małych grupach 2-3 i 4-6 osobowych, w miłej atmosferze i przez wykwalifikowanych nauczycieli. Kursy do matury, egzaminu gimnazjalnego, FCE, CAE, kursy ogólne.
home » http://www.myenglish.com.pl/
kategorie » Szkoły językowe, Tłumaczenia, Kursy szkolenia,
 
 
Szkoły językowe linków: 43 na 7 stronach

« poprzednia  1  2  

3

  4  5  6  7  następna »

 

^ do góry strony ^

Kontakt

Osób online: 1