Katalog Stron Internetowych

Edukacja.GdzieSzukac.pl

Strona startowa

Katalogi Stron Internetowych w serwisie GdzieSzukac.pl


Edukacja i nauka katalog tematyczny, strony edukacyjne i o tematyce edukacyjnej: kursy szkolenia, szkoły, uczelnie, studia... mobilna wersja    Wersja mobilna katalogów

Katalog edukacja nauka kursy szkolenia  »  Pomoce naukowedodaj wpis do katalogu
Nr 906» Wirtualny Korepetytor - serwis edukacyjny
Wirtualny Korepetytor - serwis edukacyjny
Serwis edukacyjny dla dzieci i młodzieży. Można tu znaleźć wiele materiałów edukacyjnych oraz sprawdzić swoją wiedzę z wielu przedmiotów. Nie brakuje też rozrywki.
home » http://wirtualnykorepetytor.pl/
kategorie » Serwisy edukacyjne, Pomoce naukowe, Korepetycje,
 
 
Nr 893» Prezentacje maturalne
Prezentacje maturalne
Napiszemy dla Ciebie pracę maturalną z polskiego i stworzymy prezentację maturalną! Zobacz naszą ofertę!
Dzięki temu, że można powierzyć zrobienie prezentacji maturalnej, nastolatkowie, którzy nie nabyli talentów polonistycznych, bez wątpienia przejdą egzamin z polskiego. Wiadomo nie od dziś, że praca maturalna z polskiego jest obowiązkowa. Wzór prezentacji maturalnej może być wprawdzie dostępny w Internecie, jednak lepiej jest kupić prezentację maturalną, aniżeli napisać ją samemu, skoro nie przejawia się predyspozycji w tym względzie. Wszystko powstaje rzecz jasna szybko, a kluczowy jest jeszcze kontakt zleceniodawcy z ekspertem.
home » http://prezentacja-maturalna-cena.pl/oferta.html
kategorie » Pisanie prac, Pomoce naukowe, Korepetycje,
 
 
Nr 838» Wiedza Na Plus - artykuły poświęcone informatyce
Wiedza Na Plus - artykuły poświęcone informatyce
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych wiedzą informatyczną do zapoznania się z naszym serwisem. Poruszamy temat oprogramowania wspomagającego pracę programisty.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych wiedzą informatyczną do zapoznania się z naszym serwisem. Poruszamy temat oprogramowania wspomagającego pracę programisty. Posiadamy artykuły dotyczące konfiguracji środowiska pracy informatyka, artykuły dotyczące najbardziej popularnych języków programowania, baz danych. Dzięki naszemu serwisowi można dowiedzieć się, co to jest framework i czy warto z niego korzystać. Staramy się regularnie dodawać nowe artykuły.
home » http://www.wiedzanaplus.pl
kategorie » Ciekawe strony WWW, Serwisy edukacyjne, Pomoce naukowe,
 
 
Nr 816» Tłumaczenia ekspresowe
Tłumaczenia ekspresowe
Profesjonalne tłumaczenia na języki obce
Oferujemy profesjonalne i szybkie tłumaczenia z i na języki obce. Obecnie nasza oferta obejmuje tłumaczenia na angielski, rosyjski, niemiecki. Bez wychodzenia z domu bezproblemowe tłumaczenia stron internetowych, aplikacji, dokumentów, korespondencji.
home » http://www.turbotlumaczenia.pl
kategorie » Ciekawe strony WWW, Tłumaczenia, Pomoce naukowe,
 
 
Nr 737» Gotowe prace
Gotowe prace
Gotowe prace licencjackie i magisterskie
Zbiór gotowych prac dyplomowych
home » http://www.e-dyplom.com.pl
kategorie » Pomoce naukowe,
 
 
Nr 648» Matematyka - od podstaw do matury
Matematyka - od podstaw do matury
Witryna została stworzona dla maturzystów oraz każdej osoby, która się uczy matematyki od poziomu szkoły podstawowej do szkoły średniej włącznie. Przedstawiony na stronie materiał, dotyczy wszystkich działów matematyki zawartych w tym zakresie poziomów nauczania. Znajdziesz tu nie tylko wzory i definicje, ale przede wszystkim dokładne i przejrzyste objaśnienie zarówno łatwiejszych zagadnień jak i tematów na poziomie maturalnym. Nawet jeżeli nie jesteś orłem, dzięki nam będziesz przyswoić niezbędny materiał. Polecamy zweryfikowanie swoich postępów poprzez rozwiązywanie zadań, dla których stworzyliśmy pełne, objaśnione rozwiązania.
home » http://www.matematykam.pl
kategorie » Pomoce naukowe, Serwisy edukacyjne, Inne,
 
 
Nr 618» matzoo.pl - matematyka
matzoo.pl - matematyka
prezentuje szereg zadań do rozwiązywania online w atmosferze nauki przez zabawę, idealne do powtórek przed sprawdzianami, samodzielnego nadrabiania zaległości.
Kto jeszcze nie lubi matematyki ma spore szanse zmienić swoje upodobania. A to dlatego, że matzoo.pl prezentuje szereg zadań do rozwiązywania online w atmosferze nauki przez zabawę. Zastosowany w portalu system losowego generowania zadań do rozwiązania i automatycznej odpowiedzi zwrotnej do użytkownika w efektywny sposób skraca czas potrzebny do opanowania zagadnienia. Takie rozwiązanie jest idealne do powtórek przed sprawdzianami, samodzielnego nadrabiania zaległości, jak również wykorzystania podczas szkolnych zajęć. Matematyczny portal edukacyjny dla uczniów szkół podstawowych MATEMATYCZNE ZOO przeszedł gruntowną modernizację. Nowa grafika serwisu jeszcze bardziej zachęca uczniów do zaprzyjaźniania się z matematyką, a intuicyjna nawigacja nie sprawia kłopotu nawet najmłodszym. Ponad 250 tematów zawiera najważniejsze zagadnienia podstawy programowej z matematyki dla szkoły podstawowej. Pozostawione na stronie opinie odwiedzających świadczą, że portal zyskuje sympatię zarówno dzieci, rodziców jak i nauczycieli. Zapraszamy do regularnego odwiedzania: http://matzoo.pl
home » http://matzoo.pl
kategorie » Ciekawe strony WWW, Pomoce naukowe, Serwisy edukacyjne,
 
 
Pomoce naukowe linków: 40 na 6 stronach

« poprzednia  1  

2

  3  4  5  6  następna »

 

^ do góry strony ^

Kontakt

Osób online: 4