Katalog Stron Internetowych

Edukacja.GdzieSzukac.pl

Strona startowa

Katalogi Stron Internetowych w serwisie GdzieSzukac.pl


Edukacja i nauka katalog tematyczny, strony edukacyjne i o tematyce edukacyjnej: kursy szkolenia, szkoły, uczelnie, studia... mobilna wersja    Wersja mobilna katalogów

Katalog edukacja nauka kursy szkolenia  »  Wszystkie wpisy w katalogudodaj wpis do katalogu
Nr 819» Przedszkole prywatne Legnica
Przedszkole prywatne Legnica
Przedszkole prywatne - Legnica Drodzy rodzice Akademia Młodego Artysty to pierwsze takie miejsce w Legnicy, gdzie naucza się gry na skrzypcach dzieci już w wieku 2,5 lat.
Przedszkole prywatne - Legnica Drodzy rodzice Akademia Młodego Artysty to pierwsze przedszkole prywatne w Legnicy, gdzie naucza się gry na skrzypcach dzieci już w wieku 2,5 lat. W dodatku oferujemy Państwa dzieciom codzienną naukę m.in języka angielskiego, zajęcia taneczne,Naszym priorytetem jest stworzenie dzieciom ciepłej atmosfery. Sale jak i łazienki są przepisowo przystosowane dla potrzeb dzieci. W dodatku oferujemy całodobowe wyżywienie składające się z czterech posiłków.
home » http://akademiamlodegoartysty.pl/
kategorie » Wychowanie Przedszkolne,
 
 
Nr 817» Cognity Szkolenia
Cognity Szkolenia
Szkolenia Excel
Ludzie, którzy zapisuję się na szkolenie Excel to przedstawiciele bardzo różnorodnych branż- od logistyków przez handlowców do branży farmaceutycznej. Program ten, dostępny w najpopularniejszym pakiecie biurowym Office, jest najczęściej używanym w polskich instytucjach. Umiejętność jego płynnej obsługi umożliwia nam tworzenie baz danych oraz dokonywanie obliczeń od tych podstawowych do bardzo skomplikowanych.
home » http://www.cognity.pl
kategorie » Kursy szkolenia, Inne, Szkoły informatyczne,
 
 
Nr 816» Tłumaczenia ekspresowe
Tłumaczenia ekspresowe
Profesjonalne tłumaczenia na języki obce
Oferujemy profesjonalne i szybkie tłumaczenia z i na języki obce. Obecnie nasza oferta obejmuje tłumaczenia na angielski, rosyjski, niemiecki. Bez wychodzenia z domu bezproblemowe tłumaczenia stron internetowych, aplikacji, dokumentów, korespondencji.
home » http://www.turbotlumaczenia.pl
kategorie » Ciekawe strony WWW, Tłumaczenia, Pomoce naukowe,
 
 
Nr 815» Kursy językowe za granicą
Kursy językowe za granicą
Firma AS School of English - szkoła językowa i biuro turystyki edukacyjnej.
AS School of English to szkoła językowa oraz agencja turystyczno-edukacyjna reprezentująca ponad 100 szkół angielskiego za granicą. Prowadzą one kursy dla obcokrajowców języka i znajdują się w takich krajach jak Australia, Kanada, USA czy Wielka Brytania. Biuro AS zajmuje się kompleksową organizacją wyjazdów na szkolenia do tych szkół - rezerwuje kurs, zakwaterowanie, bilet lotniczy itp. W wakacje letnie ma w ofercie obozy młodzieżowe z angielskim w Anglii, USA oraz na Malcie. Ich uczestnicy wyjeżdżają grupą z polskim opiekunem, a na miejscu mają też bogaty program zajęć pozalekcyjnych.
home » http://www.asenglish.pl
kategorie » Kursy szkolenia, Szkoły językowe,
 
 
Nr 814» Andrzej Kalemba: Ośrodek Kształcenia Zawodowego z Wielunia
Andrzej Kalemba: Ośrodek Kształcenia Zawodowego z Wielunia
Niepubliczna szkoła i placówka oświatowa prowadząca kursy zawodowe i szkolenia dla firm wśród wszystkich zainteresowanych z powiatu Wieluńskiego.
Ośrodek Kształcenia Zawodowego "Andrzej Kalemba" to niepubliczna szkoła zajmująca się edukacją zawodową osób dorosłych. Szkoła działa na terenie Wielunia od 2006 roku, co roku kształcąc setki osób na wybranych kierunkach. Każdy kurs zawodowy składa się z zajęć praktycznych i teoretycznych by w ostateczności zakończyć się egzaminem potwierdzającym kwalifikacje zawodowe. Szkoła prowadzi kurs na wózki widłowe, szkolenia na operatorów żurawi i inne.
home » http://www.kursy-wielun.pl/
kategorie » Kursy szkolenia, Szkoły niepubliczne,
 
 
Nr 813» Cognity Kurs VBA Kraków
Cognity Kurs VBA Kraków
Oferta szkoleń Office na rynku jest bardzo szeroka – możemy zdecydować się na szkolenie Excel, kurs Access, szkolenie Project lub szkolenie Word.
Szkolenie Visual Basic skierowane jest głównie do pracowników firm, którzy chcieliby poznać ogólne zasady kodowania algorytmów w Excelu oraz są zainteresowani zautomatyzowaniem czynności regularnie powtarzanych w swojej codziennej pracy. Po zakończeniu szkolenia VBA na poziomie podstawowym uczestnik nabywa cenne umiejętności oraz wiedzę związaną z pracą w programie MS Excel oraz uczy się nagrywać i modyfikować nagrane Makropolecenia, czy też czytać i rozumieć proste kody napisane w języku Visual Basic.
home » http://www.cognity.pl
kategorie » Kursy szkolenia, Ciekawe strony WWW, Inne,
 
 
Nr 812» Systemy cms Częstochowa
Systemy cms Częstochowa
Strona www to znakomita forma promocji. Zaistnienie w sieci jest w dzisiejszych czasach niezbędne, jeśli chcemy wciąż powiększać grupę ludzi zaciekawionych naszymi usługami. Jeśli Ty również potrzebujesz reklamy w sieci napisz do Nas. Interaktywna agencja CybNet trudni się tworzeniem aplikacji internetowych i ogólnie pojętą promocją w Internecie. Zapewniamy sumienne wykonanie powierzonych nam zadań. Sprawdź nas na naszej stronie internetowej.
home » http://www.cybnet.pl
kategorie » Ciekawe strony WWW, Sklepy hurtownie, Inne,
 
 
Wszystkie wpisy w katalogu linków: 386 na 56 stronach

« poprzednia  5  6  7  8  

9

  10  11  12  13  następna »

 

^ do góry strony ^

Kontakt

Osób online: 1