Katalog Stron Internetowych

Edukacja.GdzieSzukac.pl

Strona startowa

Katalogi Stron Internetowych w serwisie GdzieSzukac.pl


Edukacja i nauka katalog tematyczny, strony edukacyjne i o tematyce edukacyjnej: kursy szkolenia, szkoły, uczelnie, studia... mobilna wersja    Wersja mobilna katalogów

Katalog edukacja nauka kursy szkolenia  »  Wychowanie Przedszkolnedodaj wpis do katalogu
Nr 1004» Przedszkole BAJECZKA - prywatne, niepubliczne przedszkole Bemowo, Bielany, Warszawa
Przedszkole BAJECZKA - prywatne, niepubliczne przedszkole Bemowo, Bielany, Warszawa
Przedszkole Niepubliczne "Bajeczka" jest placówką integracyjną realizującą program, cele i zadania określone w ustawie o systemie oświaty posiadającym wpis do ewidencji placówek niepublicznych nr 219. Nasz program oparty jest o założenia pedagogiki humanistycznej, która w centrum zainteresowania stawia podmiotowość dziecka.
home » http://www.bajkoweprzedszkola.pl/
kategorie » Wychowanie Przedszkolne, Szkoły niepubliczne, Inne,
 
 
Nr 1001» Prywatne przedszkole Słoneczko
Prywatne przedszkole Słoneczko
Przedszkole Niepubliczne "Słoneczko" powstało 1 września 1998 roku na podstawie wpisu do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych Miasta Stołecznego Warszawy. Zapewniamy profesjonalną opiekę, wychowanie i wszechstronne nauczanie dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat, a także atmosferę szacunku, akceptacji, bezpieczeństwa, uprzejmości, dzielenia się i szanowania siebie nawzajem. Oferujemy szeroki wachlarz zajęć dodatkowych, komfortowe warunki pobytu dzieci w małych grupach, wyśmienitą domową kuchnię.
home » http://www.przedszkolesloneczko.pl/
kategorie » Wychowanie Przedszkolne, Szkoły niepubliczne, Inne,
 
 
Nr 988» Przedszkole i Żłobek Rodzinny
Przedszkole i Żłobek Rodzinny
Przedszkole i Żłobek Rodzinny w Wesołej
W Warszawie Wesołej na skraju parku, w spokojnym i naturalnym otoczeniu drzew, jest wymarzone dla Twojego dziecka przedszkole „Przedszkole Rodzinne” „Przedszkole Rodzinne” mieści się w nowoczesnym, przestronnym, dobrze wyposażonym i dostosowanym do obecnie obowiązujących norm unijnych budynku. Ogromnym atutem naszego przedszkola jest plac zabaw oraz położenie w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Zajęcia rekreacyjne i poznawcze w takim miejscu, to dla naszych pociech niesamowita frajda!
home » http://przedszkolerodzinne.waw.pl
kategorie » Wychowanie Przedszkolne,
 
 
Nr 950» Żłobek Integracyjny Małe Misie
Żłobek Integracyjny Małe Misie
Małe Misie to Zespół Niepublicznych Żłobków i Przedszkoli Integracyjnych zlokalizowanych w Warszawie.
Małe Misie to Zespół Niepublicznych Żłobków i Przedszkoli Integracyjnych zlokalizowanych w Warszawie. Placówki nie tylko edukują dzieci, ale też pielęgnują, zapewniają zabawę, chronią przed zagrożeniami oraz kontrolują postępy w rozwoju. Kadrę pracowniczą Żłobka Małe Misie tworzy zespół wykwalifikowanych opiekunów, w tym pedagogów i pielęgniarek,którzy pracę z dziećmi traktują jako misję.
home » http://malemisie.pl/
kategorie » Wychowanie Przedszkolne, Organizacje Szkolne, Szkoły niepubliczne,
 
 
Nr 913» Ceduś - Prywatne Przedszkole Knurów
Ceduś - Prywatne Przedszkole Knurów
Zabawa pod okiem wykwalifikowanych pedagogów połączona z edukacją przedszkolną najlepszą drogą do przygotowania dzieci do wieku szkolnego.
Ceduś jest prywatnym przedszkolem zlokalizowanym na terenie miasta Knurów. Organizujemy zajęcia przedszkolno-edukacyjne dla dzieci w wieku 1-6 lat. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pegagogiczną, jesteśmy również wpisani do Ewidencji Placów Niepublicznych objętych nadzorem Kuratorium Oświaty. Dzieci uczęszczające do Cedusia na codzień łączą zabawę z nauką przygotowując się tym samym do przyszłej edukacji szkolnej. Oferujemy szereg zajęć dodatkowych w tym angielski, muzyka czy też przeróżne zajęcia manualne. Zaprszamy wszystkich rodziców z Knurowa i okolic do odwiedzin naszej placówki.
home » http://www.przedszkolecedus.pl
kategorie » Wychowanie Przedszkolne,
 
 
Nr 873» Montessori Polska sp. z o.o.
Montessori Polska sp. z o.o.
Dzięki jasnym i konsekwentnym metodom postępowania dziecko w przedszkolu montessori czuje się bezpieczne.
Przedszkole powinno być dla każdego dziecka miejscem, w którym czuje się bezpieczne i szczęśliwe. System montessori zapewnia dzieciom właśnie takie miejsce.W przedszkolu montessori dziecko ma możliwość realizacji swoich pragnień, próby własnych sił i talentów, co daje mu prawdziwą radość i satysfakcję. Prowadzenie zajęć i zabawa w języku angielskim powoduje, że dziecko w sposób naturalny przyswaja sobie ten język.
home » http://www.ilovemontessori.pl
kategorie » Wychowanie Przedszkolne, Szkoły językowe,
 
 
Nr 819» Przedszkole prywatne Legnica
Przedszkole prywatne Legnica
Przedszkole prywatne - Legnica Drodzy rodzice Akademia Młodego Artysty to pierwsze takie miejsce w Legnicy, gdzie naucza się gry na skrzypcach dzieci już w wieku 2,5 lat.
Przedszkole prywatne - Legnica Drodzy rodzice Akademia Młodego Artysty to pierwsze przedszkole prywatne w Legnicy, gdzie naucza się gry na skrzypcach dzieci już w wieku 2,5 lat. W dodatku oferujemy Państwa dzieciom codzienną naukę m.in języka angielskiego, zajęcia taneczne,Naszym priorytetem jest stworzenie dzieciom ciepłej atmosfery. Sale jak i łazienki są przepisowo przystosowane dla potrzeb dzieci. W dodatku oferujemy całodobowe wyżywienie składające się z czterech posiłków.
home » http://akademiamlodegoartysty.pl/
kategorie » Wychowanie Przedszkolne,
 
 
Wychowanie Przedszkolne linków: 15 na 3 stronach

« poprzednia    

1

  2  3  następna »

 

^ do góry strony ^

± KONTAKT

Osób online: 3