Katalog Stron Internetowych

Edukacja.GdzieSzukac.pl

Strona startowa

Katalogi Stron Internetowych w serwisie GdzieSzukac.pl


Edukacja i nauka katalog tematyczny, strony edukacyjne i o tematyce edukacyjnej: kursy szkolenia, szkoły, uczelnie, studia... mobilna wersja    Wersja mobilna katalogów

Katalog edukacja nauka kursy szkolenia  »  Wychowanie Przedszkolnedodaj wpis do katalogu
Nr 1004» Przedszkole BAJECZKA - prywatne, niepubliczne przedszkole Bemowo, Bielany, Warszawa
Przedszkole BAJECZKA - prywatne, niepubliczne przedszkole Bemowo, Bielany, Warszawa
Przedszkole Niepubliczne "Bajeczka" jest placówką integracyjną realizującą program, cele i zadania określone w ustawie o systemie oświaty posiadającym wpis do ewidencji placówek niepublicznych nr 219. Nasz program oparty jest o założenia pedagogiki humanistycznej, która w centrum zainteresowania stawia podmiotowość dziecka.
home » http://www.bajkoweprzedszkola.pl/
kategorie » Wychowanie Przedszkolne, Szkoły niepubliczne, Inne,
 
 
Nr 1001» Prywatne przedszkole Słoneczko
Prywatne przedszkole Słoneczko
Przedszkole Niepubliczne "Słoneczko" powstało 1 września 1998 roku na podstawie wpisu do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych Miasta Stołecznego Warszawy. Zapewniamy profesjonalną opiekę, wychowanie i wszechstronne nauczanie dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat, a także atmosferę szacunku, akceptacji, bezpieczeństwa, uprzejmości, dzielenia się i szanowania siebie nawzajem. Oferujemy szeroki wachlarz zajęć dodatkowych, komfortowe warunki pobytu dzieci w małych grupach, wyśmienitą domową kuchnię.
home » http://www.przedszkolesloneczko.pl/
kategorie » Wychowanie Przedszkolne, Szkoły niepubliczne, Inne,
 
 
Nr 994» Pruszków przedszkole
Pruszków przedszkole
Przedszkole w Pruszkowie Misiowa Kraina
Stworzenie miejsca rozwoju dziecka, w przyjaznej atmosferze, bezpiecznej i twórczej, to główna misja Przedszkola w Pruszkowie Misiowa Kraina. Wszechstronne i kolorowe sale oraz stęsknione pluszowe misie, czekają niecierpliwie na swoich ulubieńców – dzieci. Misie wprost uwielbiają dzieci wieku od 2 do 5 lat, ponieważ właśnie te dzieci chcą ich słuchać, bawić się, uczyć się wspólnie i co najważniejsze rozmawiać. Ciocie wspólnie z misiami wymyślają wiele ciekawych zabaw i gier edukacyjnych – dzieci tańczą, bawią, śmieją się, biorą udział w przedstawianiach.
home » http://www.misiowa-kraina.pl/
kategorie » Wychowanie Przedszkolne,
 
 
Nr 988» Przedszkole i Żłobek Rodzinny
Przedszkole i Żłobek Rodzinny
Przedszkole i Żłobek Rodzinny w Wesołej
W Warszawie Wesołej na skraju parku, w spokojnym i naturalnym otoczeniu drzew, jest wymarzone dla Twojego dziecka przedszkole „Przedszkole Rodzinne” „Przedszkole Rodzinne” mieści się w nowoczesnym, przestronnym, dobrze wyposażonym i dostosowanym do obecnie obowiązujących norm unijnych budynku. Ogromnym atutem naszego przedszkola jest plac zabaw oraz położenie w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Zajęcia rekreacyjne i poznawcze w takim miejscu, to dla naszych pociech niesamowita frajda!
home » http://przedszkolerodzinne.waw.pl
kategorie » Wychowanie Przedszkolne,
 
 
Nr 968» Ewa Madej
Ewa Madej
Blog o tym , jak wychować szczęśliwe dziecko , które nie boi się porażek i dąży do sukcesu w życiu
Blog zawiera informacje na temat wychowania dzieci w wieku przedszkolnym , rozwijania ich inteligencji emocjonalnej , poczucia własnej wartości , wiary w siebie
home » http://ewamadej.pl
kategorie » Wychowanie Przedszkolne, Serwisy edukacyjne, Inne,
 
 
Nr 950» Żłobek Integracyjny Małe Misie
Żłobek Integracyjny Małe Misie
Małe Misie to Zespół Niepublicznych Żłobków i Przedszkoli Integracyjnych zlokalizowanych w Warszawie.
Małe Misie to Zespół Niepublicznych Żłobków i Przedszkoli Integracyjnych zlokalizowanych w Warszawie. Placówki nie tylko edukują dzieci, ale też pielęgnują, zapewniają zabawę, chronią przed zagrożeniami oraz kontrolują postępy w rozwoju. Kadrę pracowniczą Żłobka Małe Misie tworzy zespół wykwalifikowanych opiekunów, w tym pedagogów i pielęgniarek,którzy pracę z dziećmi traktują jako misję.
home » http://malemisie.pl/
kategorie » Wychowanie Przedszkolne, Organizacje Szkolne, Szkoły niepubliczne,
 
 
Nr 949» Żłobek na Mokotowie Dziecięcy Raj
Żłobek na Mokotowie Dziecięcy Raj
Niepubliczny warszawski żłobek. Dofinansowanie.
Żłobek "Dziecięcy Raj" zaprasza dzieci do lat 3, które pragną aktywnie i bezpiecznie spędzić czas w gronie rówieśników. Codziennie czekają nowe atrakcje, ciekawi goście, teatrzyki i imprezy okolicznościowe. Niskie czesne objęte dofinansowaniem z programu Maluch, liczne zajęcia dla dzieci: kulinarne, ceramiczne, umuzykalniające z instrumentami muzycznymi, sportowe, język angielski - dają szanse na wszechstronny rozwój. Serdecznie zapraszamy!
home » http://dzieciecyraj.waw.pl
kategorie » Wychowanie Przedszkolne,
 
 
Wychowanie Przedszkolne linków: 22 na 4 stronach

« poprzednia    

1

  2  3  4  następna »

 

^ do góry strony ^

Kontakt

Osób online: 1