Katalog Stron Internetowych

Edukacja.GdzieSzukac.pl

Strona startowa

Katalogi Stron Internetowych w serwisie GdzieSzukac.pl


Edukacja i nauka katalog tematyczny, strony edukacyjne i o tematyce edukacyjnej: kursy szkolenia, szkoły, uczelnie, studia... mobilna wersja    Wersja mobilna katalogów

Katalog edukacja nauka kursy szkolenia  »  Wychowanie Przedszkolnedodaj wpis do katalogu
Nr 937» Rehabilitant | Wyroby medyczne i meble dziecięce
Rehabilitant | Wyroby medyczne i meble dziecięce
Wyroby medyczne, materace gimnastyczne, kształtki i zestawy rehabilitacyjne, meble dziecięce
Sklep internetowy. Oferujemy wyroby z pianki poliuretanowej T25 i RG100, powlekane łatwozmywalną skórą ekologiczną. W skład naszej oferty wchodzą: materace rehabilitacyjne i gimnastyczne, kształtki i zestawy do rehabilitacji, meble dla dzieci, bujaki, pufy gruszki i wiele innych produktów.
home » http://rehabilitant.sklep.pl/
kategorie » Wychowanie Przedszkolne, Ciekawe strony WWW, Sklepy hurtownie,
 
 
Nr 913» Ceduś - Prywatne Przedszkole Knurów
Ceduś - Prywatne Przedszkole Knurów
Zabawa pod okiem wykwalifikowanych pedagogów połączona z edukacją przedszkolną najlepszą drogą do przygotowania dzieci do wieku szkolnego.
Ceduś jest prywatnym przedszkolem zlokalizowanym na terenie miasta Knurów. Organizujemy zajęcia przedszkolno-edukacyjne dla dzieci w wieku 1-6 lat. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pegagogiczną, jesteśmy również wpisani do Ewidencji Placów Niepublicznych objętych nadzorem Kuratorium Oświaty. Dzieci uczęszczające do Cedusia na codzień łączą zabawę z nauką przygotowując się tym samym do przyszłej edukacji szkolnej. Oferujemy szereg zajęć dodatkowych w tym angielski, muzyka czy też przeróżne zajęcia manualne. Zaprszamy wszystkich rodziców z Knurowa i okolic do odwiedzin naszej placówki.
home » http://www.przedszkolecedus.pl
kategorie » Wychowanie Przedszkolne,
 
 
Nr 873» Montessori Polska sp. z o.o.
Montessori Polska sp. z o.o.
Dzięki jasnym i konsekwentnym metodom postępowania dziecko w przedszkolu montessori czuje się bezpieczne.
Przedszkole powinno być dla każdego dziecka miejscem, w którym czuje się bezpieczne i szczęśliwe. System montessori zapewnia dzieciom właśnie takie miejsce.W przedszkolu montessori dziecko ma możliwość realizacji swoich pragnień, próby własnych sił i talentów, co daje mu prawdziwą radość i satysfakcję. Prowadzenie zajęć i zabawa w języku angielskim powoduje, że dziecko w sposób naturalny przyswaja sobie ten język.
home » http://www.ilovemontessori.pl
kategorie » Wychowanie Przedszkolne, Szkoły językowe,
 
 
Nr 819» Przedszkole prywatne Legnica
Przedszkole prywatne Legnica
Przedszkole prywatne - Legnica Drodzy rodzice Akademia Młodego Artysty to pierwsze takie miejsce w Legnicy, gdzie naucza się gry na skrzypcach dzieci już w wieku 2,5 lat.
Przedszkole prywatne - Legnica Drodzy rodzice Akademia Młodego Artysty to pierwsze przedszkole prywatne w Legnicy, gdzie naucza się gry na skrzypcach dzieci już w wieku 2,5 lat. W dodatku oferujemy Państwa dzieciom codzienną naukę m.in języka angielskiego, zajęcia taneczne,Naszym priorytetem jest stworzenie dzieciom ciepłej atmosfery. Sale jak i łazienki są przepisowo przystosowane dla potrzeb dzieci. W dodatku oferujemy całodobowe wyżywienie składające się z czterech posiłków.
home » http://akademiamlodegoartysty.pl/
kategorie » Wychowanie Przedszkolne,
 
 
Nr 808» Przedszkole Akademia Poziomkowa - niepubliczne, Piaseczno - Kamionka.
Przedszkole Akademia Poziomkowa - niepubliczne, Piaseczno - Kamionka.
Akademia Poziomkowa to doświadczona placówka wychowania przedszkolnego. Swoją działalność rozpoczęła w 2005.
Akademia Poziomkowa to doświadczona placówka wychowania przedszkolnego. Akademia Poziomkowa pracuje od 7:00 do 18:00, od poniedziałku do piątku, przez cały rok, również w lato. Program realizowany w przedszkolu to wyróżniony przez MEN program "Nasze przedszkole". Dzieci w Poziomkowej Akademii mają okazję uczestniczyć w wielu zajęciach dodatkowych. Prowadzone są zajęcia z języka angielskiego, gimnastyki korekcyjnej, rytmiczno-muzyczne, zajęcia z logopedą, warsztaty plastyczne, rękodzielnia, taniec, ceramika i Kuchcikowo- zajęcia uczące dzieci przygotowywać posiłki smaczne i zdrowe.
home » http://www.akademiapoziomkowa.pl
kategorie » Wychowanie Przedszkolne,
 
 
Nr 783» Przedszkole UŚMIECH
Przedszkole UŚMIECH
Uśmiech to przedszkole w Warszawie z atrakcyjną ofertą edukacyjną i rozrywkami dla maluchów. Posiadamy doskonale przeszkoloną kadrę, ciekawe zajęcia i liczne rozrywki.
Uśmiech to bardzo nowoczesne przedszkole w Warszawie, które jest niezwykle przyjazne dzieciom i rodzicom. Mamy dogodne godziny otwarcia, odpowiednie zaplecze lokali oraz niewysokie czesne. Przedszkola tak dobre jak nasze posiadają najlepszych wychowawców, którzy potrafią odpowiednio zajmować się dziećmi. W naszej placówce troszczymy się o niestresującą atmosferę i wielopłaszczyznowy rozwój maluchów. Oferujemy warsztaty teatralne, zajęcia muzyczne, mamy kącik kulinarny oraz naukę tańca. Dzieci u nas mogą także skorzystać z opieki logopedy i psychologa.
home » http://www.usmiech.waw.pl/
kategorie » Wychowanie Przedszkolne,
 
 
Nr 768» Przedszkole Częstochowa
Przedszkole Częstochowa
2mama to nowootwarta placówka w Częstochowie.
Profesjonalna placówka opieki oraz edukacji nad pociechami w Częstochowie, w dzielnicy Lisiniec, która zapewni profesjonalną opiekę, wychowanie i przede wszystkim edukację dziecka. Żłobek częstochowa, a później przedszkole częstochowa jest początkiem drogi każdego dziecka, dlatego ważne, aby miejsce to kojarzyło się z bezpieczeństwem, przytulnością, spokojem, zabawą, radością, odpowiednio kształtowało istotne cechy jego charakteru, pobudzało wyobraźnię, twórcze myślenie oraz odpowiednio przygotowało je do rozpoczęcia edukacji.
home » http://www.2mama.pl
kategorie » Wychowanie Przedszkolne, Inne,
 
 
Wychowanie Przedszkolne linków: 22 na 4 stronach

« poprzednia  1  

2

  3  4  następna »

 

^ do góry strony ^

Kontakt

Osób online: 1