Katalog Stron Internetowych

Edukacja.GdzieSzukac.pl

Strona startowa

Katalogi Stron Internetowych w serwisie GdzieSzukac.pl


Edukacja i nauka katalog tematyczny, strony edukacyjne i o tematyce edukacyjnej: kursy szkolenia, szkoły, uczelnie, studia... mobilna wersja    Wersja mobilna katalogów

Katalog edukacja nauka kursy szkolenia  »  Wychowanie Przedszkolnedodaj wpis do katalogu
Nr 808» Przedszkole Akademia Poziomkowa - niepubliczne, Piaseczno - Kamionka.
Przedszkole Akademia Poziomkowa - niepubliczne, Piaseczno - Kamionka.
Akademia Poziomkowa to doświadczona placówka wychowania przedszkolnego. Swoją działalność rozpoczęła w 2005.
Akademia Poziomkowa to doświadczona placówka wychowania przedszkolnego. Akademia Poziomkowa pracuje od 7:00 do 18:00, od poniedziałku do piątku, przez cały rok, również w lato. Program realizowany w przedszkolu to wyróżniony przez MEN program "Nasze przedszkole". Dzieci w Poziomkowej Akademii mają okazję uczestniczyć w wielu zajęciach dodatkowych. Prowadzone są zajęcia z języka angielskiego, gimnastyki korekcyjnej, rytmiczno-muzyczne, zajęcia z logopedą, warsztaty plastyczne, rękodzielnia, taniec, ceramika i Kuchcikowo- zajęcia uczące dzieci przygotowywać posiłki smaczne i zdrowe.
home » http://www.akademiapoziomkowa.pl
kategorie » Wychowanie Przedszkolne,
 
 
Nr 783» Przedszkole UŚMIECH
Przedszkole UŚMIECH
Uśmiech to przedszkole w Warszawie z atrakcyjną ofertą edukacyjną i rozrywkami dla maluchów. Posiadamy doskonale przeszkoloną kadrę, ciekawe zajęcia i liczne rozrywki.
Uśmiech to bardzo nowoczesne przedszkole w Warszawie, które jest niezwykle przyjazne dzieciom i rodzicom. Mamy dogodne godziny otwarcia, odpowiednie zaplecze lokali oraz niewysokie czesne. Przedszkola tak dobre jak nasze posiadają najlepszych wychowawców, którzy potrafią odpowiednio zajmować się dziećmi. W naszej placówce troszczymy się o niestresującą atmosferę i wielopłaszczyznowy rozwój maluchów. Oferujemy warsztaty teatralne, zajęcia muzyczne, mamy kącik kulinarny oraz naukę tańca. Dzieci u nas mogą także skorzystać z opieki logopedy i psychologa.
home » http://www.usmiech.waw.pl/
kategorie » Wychowanie Przedszkolne,
 
 
Nr 768» Przedszkole Częstochowa
Przedszkole Częstochowa
2mama to nowootwarta placówka w Częstochowie.
Profesjonalna placówka opieki oraz edukacji nad pociechami w Częstochowie, w dzielnicy Lisiniec, która zapewni profesjonalną opiekę, wychowanie i przede wszystkim edukację dziecka. Żłobek częstochowa, a później przedszkole częstochowa jest początkiem drogi każdego dziecka, dlatego ważne, aby miejsce to kojarzyło się z bezpieczeństwem, przytulnością, spokojem, zabawą, radością, odpowiednio kształtowało istotne cechy jego charakteru, pobudzało wyobraźnię, twórcze myślenie oraz odpowiednio przygotowało je do rozpoczęcia edukacji.
home » http://www.2mama.pl
kategorie » Wychowanie Przedszkolne, Inne,
 
 
Nr 760» Przedszkole Tęczowa Kraina
Przedszkole Tęczowa Kraina
Witamy wszystkich Rodziców i Dzieci w Niepublicznym Przedszkolu "TĘCZOWA KRAINA".
Witamy wszystkich Rodziców i Dzieci w Niepublicznym Przedszkolu "TĘCZOWA KRAINA". Nasze przedszkole mieści się w Dąbrowa Górnicza - Centrum na ul. Legionów Polskich 67 (budynek obok Muzeum Sztygarka). Wszystkie nasze Przedszkolaki znajdują u nas dużo ciepła, radości, domową atmosferę, a dodatkowo poznają świat uczestnicząc w ciekawych zajęciach, zabawach oraz imprezach.
home » http://www.teczowa-kraina-dg.pl
kategorie » Ośr. Wychowawcze, Wychowanie Przedszkolne,
 
 
Nr 608» Prywatne Przedszkole im. Błogosławionego Księdza Bronisława Markiewicza w Gorzkowie
Prywatne Przedszkole im. Błogosławionego Księdza Bronisława Markiewicza w Gorzkowie
Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do naszego przedszkola prywatnego w Wieliczce.
Prywatne Przedszkole w Wieliczce to szansa dla malutkich dzieci na świetną edukację przez zabawę i miłą atmosferę przez cały dzień. Nasza placówka oferuje ciekawy program rozwojowy dla dzieci. Codziennie odbywają sie zajęcia tematyczne. Kilka razy w tygodniu dzieci mają możliwość wzięcia udziału w zajęciach ruchowych (rytmika, tańce) i językowych (nauka angielskiego). Serdecznie zapraszamy do naszego przytulnego przedszkola wszystkie dzieci, a rodziców zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdą więcej szczegółów zwiazanych z naszą placówką.
home » http://www.przedszkole.wieliczka.pl
kategorie » Wychowanie Przedszkolne, Ciekawe strony WWW,
 
 
Nr 568» PROMYCZEK Przedszkole Niepubliczne Bielsko-Biała
PROMYCZEK Przedszkole Niepubliczne Bielsko-Biała
Przedszkole przeznaczone dla dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat.
Przedszkole posiada zaświadczenie o wpisie do rejestru przedszkoli niepublicznych Miasta Bielsko-Biała oraz prowadzi nauczanie i wychowanie w oparciu o podstawę programową wychowania przedszkolnego i programy pracy zatwierdzone przez MEN. Posiadamy wolne miejsca w każdej grupie wiekowej (roczniki: 2006, 2007, 2008, 2009).
home » http://www.przedszkolepromyczek.eu/
kategorie » Wychowanie Przedszkolne,
 
 
Nr 557» Baśniowy Ogród
Baśniowy Ogród
Niepubliczne przedszkole "Baśniowy Ogród" w Warszawie przy ul. Ostródzkiej 10.
Miła atmosfera, piękny ogród, ciekawe i bajecznie urządzone wnętrze, przemiłe nauczycielki i ciekawy program - to cechy naszego prywatnego przedszkola "Baśniowy Ogród" do którego serdecznie Państwa zapraszamy. Przedszkole znajduje się w Warszawie na Targówku i prowadzi nabór maluchów w wieku 1-5 lat. Zapraszamy na indywidualną rozmowę z nami i obejrzenie naszego przedszkola. Polecamy Państwu także naszą stronę www na której znajdują się informacje dotyczące metod i zajęc dostępnych w "Baśniowym Ogrodzie".
home » http://www.basniowyogrod.pl
kategorie » Wychowanie Przedszkolne, Inne,
 
 
Wychowanie Przedszkolne linków: 15 na 3 stronach

« poprzednia  1  

2

  3  następna »

 

^ do góry strony ^

Kontakt

Osób online: 1