Katalog Stron Internetowych

Edukacja.GdzieSzukac.pl

Strona startowa

Katalogi Stron Internetowych w serwisie GdzieSzukac.pl


Edukacja i nauka katalog tematyczny, strony edukacyjne i o tematyce edukacyjnej: kursy szkolenia, szkoły, uczelnie, studia... mobilna wersja    Wersja mobilna katalogów

Katalog edukacja nauka kursy szkolenia  »  Szkoły biznesudodaj wpis do katalogu
Nr 966» Automaty Hot Spot
Automaty Hot Spot
Jesteśmy firmą wstawiającą automaty do gier Hot Spot.
Witaj właścicielu klubu, dyskoteki, sklepu, stacji benzynowej, pubu, baru, restauracji lub pizzerii ! Nasza firma zajmuje się wstawianiem automatów do gier o niskich wygranych właśnie w takim miejscu, jak Twoje. Działamy na terenie całego województwa zachodniopomorskiego, wielkopolskiego, mazowieckiego, łódzkiego, wielkopolskiego, podlaskiego i lubelskiego ! Dostarczamy maszyny do grania w ciągu kilku dni ! Gwarantujemy Ci pomoc techniczną oraz serwis w razie awarii. Twoim zarobkiem jest procent od zysku z każdego automatu.
home » http://www.automaty-hotspot.com.pl
kategorie » Ciekawe strony WWW, Szkoły biznesu, Inne,
 
 
Nr 821» Szkolenia Bydgoszcz, Warszawa
Szkolenia Bydgoszcz, Warszawa
Nowe Systemy Szkoleniowe to szkolenia, szkolenia B22B, coaching, telemarketing, gry sprzedażowe.
Nowe Systemy Szkoleniowe to szkolenia, szkolenia B22B, coaching, telemarketing, gry sprzedażowe. Proponujemy najnowsze sposoby szkoleniowe gwarantujące wzrost sprzedaży zespołu handlowego, szkolenia z technik sprzedaży, negocjacji, coachingu, telemarketingu.
home » http://www.nowesystemyszkoleniowe.pl
kategorie » Kursy szkolenia, Praca kariera staż, Szkoły biznesu,
 
 
Nr 646» Szkoła Pamięci SPW Kraków
Szkoła Pamięci SPW Kraków
Szkoła pamięci SPW- jesteśmy ogólnopolską firmą zajmującą się szkoleniami z zakresu rozwoju osobistego.Wyspecjalizowaliśmy się w szkoleniach, których celem jest rozwój pamięci, koncentracji uwagi oraz poprawy umiejętności uczenia się i przyswajania informacji.
home » http://www.krakow.spw.pl
kategorie » Szkoły biznesu, Kursy szkolenia,
 
 
Nr 643» Asertywny
Asertywny
Witryna o tym, jak wykreować asertywne 'ja'.
Asertywność jest jedną z kluczowych wyznaczników haromnijnie rozwiniętej tożsamości. Ludzie którzy zachowują się asertywnie, mają lepsze związki z ludźmi i bardziej efektywnie realizują swoje zamierzenia. Cecha ta jest, (co jest przykre) czasami mylona z agresją - kiedy tak naprawdę agresja stanowi przeciwstawność asertywności dokładnie tak samo, jak uleganie innym. Zdolność do przechodzenia przez życie w sposób asertywny, z wewnetrzną harmonią, pozwala budować zdrowe relacje z każdym potencjalnym wspólnikiem, niezależnie od tego, jaki 'gatunek' zachowania on przedstawia. Strona prezentuje postawę asertywną i omawia skuteczne sposoby na to, by ją w sobie zbudować.
home » http://asertywnosc.eu/
kategorie » Szkoły biznesu,
 
 
Nr 632» Szkolenia handlowe
Szkolenia handlowe
Strona z artykułami na temat umiejętności miękkich w biznesie.
Strona zawierająca ofertę szkoleń sprzedażowych, oraz innych, związanych z wzrostem wydajności. Strona jest równocześnie blogiem z ponad 30stoma artykułami dotyczącymi asertywności, rozwoju osobistego i wystąpień publicznych oraz wywiadami z managerami znanymi z ponadprzeciętnych osiągnieć w różnych segmantach rynku. Witryna umożliwia wpisanie się na elektroniczny kurs argumantacji. Jest to wiedza niezbędna dla każdego managera - pozwala znacznie podnieść wyniki sprzedażowe.
home » http://dominiklipinski.com/
kategorie » Ciekawe strony WWW, Szkoły biznesu, Kursy szkolenia,
 
 
Nr 620» Szkolenia sprzedażowe
Szkolenia sprzedażowe
Serwis - 'wizytówka' coacha szkolącego handlowców. Prezentuje podejście oparte na tzw. podejściu eksperckim czyli kierowaniu rozmową tak, by wykreować autorytet w oczach potencjalnego klienta i mu doradzić, zamiast 'normalnie' sprzedawać. W obecnym czasie to takie myślenie jest coraz bardziej efektywne, dlatego że wszyscy jesteśmy coraz bardziej wyczuleni na perswazyjne techniki przedstawicieli handlowych. Witryna umożliwia zapisanie się na treningi w formie indywidualnej lub szkoleniowej (kila osób).
home » http://szkoleniasprzedazowe.org
kategorie » Kursy szkolenia, Szkoły biznesu,
 
 
Nr 616» Konferencje
Konferencje
Confero.pl ? portal organizatorów konferencji.
Odpowiednie wsparcie dla osób odpowiedzialnych za organizację konferencji. Strona ułatwia realizację zadania dotyczącego wyboru miejsca najlepszego na szkolenie czy konferencję. Znajdują się tu szczegółowe wiadomości o obiektach szkoleniowych z całego kraju, włącznie z proponowanymi pozostałymi usługami i odległością od dworca lub lotniska. W zasobach portalu mieszczą się obiekty z całego kraju także hotele nad morzem i obiekty Spa. Duży wybór obiektów szkoleniowych w mazowieckim i wielkopolskim. Znajdywanie ułatwia wyszukiwarka z wieloma opcjami. W zależności od oczekiwań prosto tu spotkać salę dla każdej liczby zainteresowanych, dopasowane do charakteru spotkania. Poza tym prezentowane obiekty zapewniają pomoc w prowadzeniu cateringu i zaopatrzenia technicznego. Na stronie można również trafić na pomocne wskazówki i wiadomości o specjalnych ofertach.
home » http://www.confero.pl
kategorie » Szkoły biznesu,
 
 
Szkoły biznesu linków: 13 na 2 stronach

« poprzednia    

1

  2  następna »

 

^ do góry strony ^

Kontakt

Osób online: 1