Katalog Stron Internetowych

Edukacja.GdzieSzukac.pl

Strona startowa

Katalogi Stron Internetowych w serwisie GdzieSzukac.pl


Edukacja i nauka katalog tematyczny, strony edukacyjne i o tematyce edukacyjnej: kursy szkolenia, szkoły, uczelnie, studia... mobilna wersja    Wersja mobilna katalogów

Katalog edukacja nauka kursy szkolenia  »  Encyklopedie słownikidodaj wpis do katalogu
Nr 47» Polszczyzna - Wydawnictwo Naukowe PWN
Polszczyzna - Wydawnictwo Naukowe PWN
Polszczyzna - Wydawnictwo Naukowe PWN Oficjalna strona wydawnictwa ze słownikami online: Słownik języka polskiego słownik składa się z około 80 000 haseł opisujących wyrazy używane we współczesnej polszczyźnie. Słownik ortograficzny słownik zawiera około 125 000 wyrazów - zarówno polskich, jak i obcych używanych w polszczyźnie, w tym znaczną liczbę nazw własnych, zwłaszcza miejscowych i osobowych. Słownik wyrazów obcych słownik zawiera prawie 30 000 haseł - wyrazów obcych używanych we współczesnej polszczyźnie oraz sentencji obcojęzycznych. Kalendarz Chcesz wiedzieć, kto kiedy ma imieniny? Skąd wzięło się Twoje imię? Ilu masz imienników? Poradnik językowy około 2500 opublikowanych pytań i odpowiedzi z możliwością wyszukiwania według słów i kategorii. Korpus Języka Polskiego Wydawnictwa Naukowego PWN korpus tekstów polskich to fragment słownikowej „kuchni”, czyli autentyczny materiał językowy, na którego podstawie opisuje się znaczenia słów i konstrukcji.
home » https://sjp.pwn.pl/
kategorie » Encyklopedie słowniki,
 
 
Nr 46» Drzewa i Krzewy - internetowy leksykon przyrodniczy
Drzewa i Krzewy - internetowy leksykon przyrodniczy
Drzewa i Krzewy - internetowy leksykon przyrodniczy dla pasjonatów, uczniów szukajcych rzetelnej wiedzy, a take dla osób tworzących ogrody, sady i zajmujcych się planowaniem zieleni.
home » http://drzewa.net
kategorie » Encyklopedie słowniki,
 
 
Nr 45» Atlas grzybów Polski - Na grzyby!
Atlas grzybów Polski - Na grzyby!
Atlas grzybów Polski (FUNGI AND MUSHROOMS OF POLAND, KEYS, PHOTOGRAPHS, DESCRIPTIONS) - klucze, opisy i fotografie. Przewodnik po grzybach. Jak zbierać i przyrządzać, co i jak można znaleźć w przeciągu roku podczas spacerow i grzybobrań. Książki o grzybach.
home » http://www.grzyby.pl
kategorie » Encyklopedie słowniki,
 
 
Nr 44» Encyklopedia Symboli
Encyklopedia Symboli
Encyklopedia symboli leksykon symboli graficznych, zawiera bardzo dużą bazę znaków począwszy od od ideogramów wyrytych na ścianach jaskiń do grafitii. Strona w wersji angielskiej.
home » http://www.symbols.com
kategorie » Encyklopedie słowniki,
 
 
Nr 43» Ryby on-line
Ryby on-line
Encyklopedia wędkarska zamieszczone są tu opisy ryb, które mogą okazać się bardzo przydatne nie tylko wędkarzom i akwarystom.
home » http://ryby.fishing.pl
kategorie » Encyklopedie słowniki,
 
 
Nr 40» Encyclopedia Britannica Online
Encyclopedia Britannica Online
Encyclopedia Britannica Online, featuring the complete Encyclopedia Britannica, Britannica Concise Encyclopedia, Merriam-Webster's Dictionary hesaurus, videos, web sites, and magazines. Encyklopedia Britannica Wielka encyklopedia mnóstwo haseł. Hasła w języku angielskim.
home » http://www.britannica.com
kategorie » Encyklopedie słowniki,
 
 
Nr 39» Encyklopedia Wikipedia
Encyklopedia Wikipedia
Encyklopedia Wikipedia Internetowa encyklopedia, dużo haseł, dobrze opracowana. Projekt ma na celu stworzenie największej wielojęzycznej, dostępnej dla wszystkich encyklopedii. Każdy może się przyłączyć, możne dodawać i modyfikować artykuły. Wikipedia jest dostępna na zasadach Licencji Wolnej Dokumentacji GNU.
home » http://pl.wikipedia.org
kategorie » Encyklopedie słowniki,
 
 
Encyklopedie słowniki linków: 44 na 7 stronach

« poprzednia  1  2  3  4  5  

6

  7  następna »

 

^ do góry strony ^

Kontakt

Osób online: 2