Katalog Stron Internetowych

Edukacja.GdzieSzukac.pl

Strona startowa

Katalogi Stron Internetowych w serwisie GdzieSzukac.pl


Edukacja i nauka katalog tematyczny, strony edukacyjne i o tematyce edukacyjnej: kursy szkolenia, szkoły, uczelnie, studia... mobilna wersja    Wersja mobilna katalogów

Katalog edukacja nauka kursy szkolenia  »  Ciekawe strony WWWdodaj wpis do katalogu
Nr 532» Słowniki darmowe online i tłumacze online.
Słowniki darmowe online i tłumacze online.
Portal słownikowy: 31 słowników online i 22 tłumacze online.
Portal językowy z darmowym tłumaczem online i darmowymi słownikami online. Słowniki: polsko- angielski, białoruski, bułgarski, chorwacki, czeski, duński, esperanto, estoński, fiński, francuski, grecki, hiszpański, holenderski, indonezyjski, islandzki, łaciński, łotewski, muzyczny polsko-angielski, niemiecki, norweski, portugalski, rumuński, słowacki, szwedzki, ukraiński, węgierski, włoski
home » http://seda.pl
kategorie » Encyklopedie słowniki, Tłumaczenia, Ciekawe strony WWW,
 
 
Nr 530» - Historia -
- Historia -
Prawdopodobnie najlepszy portal historyczny!
Historia Polski i świata. Historia.azv.pl - Portal historyczny zawierający darmowy kurs historii na e-mail, testy, mapy, historyczne, prace, artykuły. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony. Dzięki niej przygotujesz się do matury z historii.
home » http://www.historia.azv.pl
kategorie » Ciekawe strony WWW,
 
 
Nr 516» Job Safety- Szkolenia BHP
Job Safety- Szkolenia BHP
Prowadzimy szkolenia na terenie całego kraju.
Job Safety jest jednym z niewielu polskich ośrodków szkoleniowych, uznających za nadrzędny cel przekształcanie wiedzy teoretycznej z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy w rzeczywiste wartości praktyczne. Starając się zapewnić naszym klientom najwyższy standard szkoleń, współpracujemy z wysokiej klasy wykładowcami oraz specjalistami zajmującymi się zawodowo problematyką bhp, ppoż, HACCP czy ratownictwem, mającymi kilkuletnie doświadczenie dydaktyczne, oraz posiadającymi szeroką wiedzę w zakresie objętym szkoleniem.
home » http://www.jobsafety.com.pl/
kategorie » Kursy szkolenia, Ciekawe strony WWW, Inne,
 
 
Nr 514» Job Safety- Szkolenia BHP
Job Safety- Szkolenia BHP
Prowadzimy szkolenia na terenie całego kraju.
Job Safety jest jednym z niewielu polskich ośrodków szkoleniowych, uznających za nadrzędny cel przekształcanie wiedzy teoretycznej z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy w rzeczywiste wartości praktyczne.
home » http://www.jobsafety.com.pl
kategorie » Kursy szkolenia, Inne, Ciekawe strony WWW,
 
 
Nr 510» Poradnik działkowca - wszystko o ogrodzie
Poradnik działkowca - wszystko o ogrodzie
Darmowa baza porad dla pasjonatów uprawy roślin, działkowców amatorów i posiadaczy ogródków przydomowych.
Poradnik dla działkowca i ogrodnika amatora. Podpowiadamy jak zaprojektować i pielęgnować ogród ozdobny, warzywnik i sad, oczko wodne oraz jak uprawiać kwiaty doniczkowe. Piękne rabaty bylinowe, kompozycje iglaków, ogrody skalne, romantyczne zakątki do wypoczynku, nieskazitelny trawnik, czy bujny żywopłot, są w zasięgu Twojej ręki. A jeżeli masz problem z chorobami lub szkodnikami kwiatów, u nas szybko znajdziesz rozwiązanie.
home » http://www.poradnikogrodniczy.pl
kategorie » Ciekawe strony WWW,
 
 
Nr 503» IGM Internetowa Gazeta Medyczna
IGM Internetowa Gazeta Medyczna
Popularnonaukowy, recenzowany miesięcznik medyczny. Unikalne i wartościowe artykuły ze świata szeroko rozumianej medycyny, włączając w to nie tylko choroby lecz również diagnostykę medyczną, leczenie, terapie, odkrycia w dziedzinie farmaceutyków i wiele innych.
home » http://hylostet.pl/igm
kategorie » Popularnonaukowe, Ciekawe strony WWW,
 
 
Nr 500» Tłumaczenia specjalistyczne i techniczne
Tłumaczenia specjalistyczne i techniczne
Realizując medyczne projekty translacyjne we współpracy z LOQUAX mogą być Państwo pewni, że dostarczane tłumaczenia będą wykonane przez lekarzy medycyny.
Realizując medyczne projekty translacyjne we współpracy z LOQUAX mogą być Państwo pewni, że dostarczane tłumaczenia będą wykonane przez lekarzy medycyny oraz specjalistów z dziedzin okołomedycznych posiadających głęboką znajomość słownictwa z zakresu podstawowych i klinicznych dziedzin medycznych.
home » http://ltlumaczenia.pl/
kategorie » Tłumaczenia, Inne, Ciekawe strony WWW,
 
 
Ciekawe strony WWW linków: 52 na 8 stronach

« poprzednia  1  2  3  4  5  

6

  7  8  następna »

 

^ do góry strony ^

Kontakt

Osób online: 1