Katalog Stron Internetowych

Edukacja.GdzieSzukac.pl

Strona startowa

Katalogi Stron Internetowych w serwisie GdzieSzukac.pl


Edukacja i nauka katalog tematyczny, strony edukacyjne i o tematyce edukacyjnej: kursy szkolenia, szkoły, uczelnie, studia... mobilna wersja    Wersja mobilna katalogów

Katalog edukacja nauka kursy szkolenia  »  Ciekawe strony WWWdodaj wpis do katalogu
Nr 618» matzoo.pl - matematyka
matzoo.pl - matematyka
prezentuje szereg zadań do rozwiązywania online w atmosferze nauki przez zabawę, idealne do powtórek przed sprawdzianami, samodzielnego nadrabiania zaległości.
Kto jeszcze nie lubi matematyki ma spore szanse zmienić swoje upodobania. A to dlatego, że matzoo.pl prezentuje szereg zadań do rozwiązywania online w atmosferze nauki przez zabawę. Zastosowany w portalu system losowego generowania zadań do rozwiązania i automatycznej odpowiedzi zwrotnej do użytkownika w efektywny sposób skraca czas potrzebny do opanowania zagadnienia. Takie rozwiązanie jest idealne do powtórek przed sprawdzianami, samodzielnego nadrabiania zaległości, jak również wykorzystania podczas szkolnych zajęć. Matematyczny portal edukacyjny dla uczniów szkół podstawowych MATEMATYCZNE ZOO przeszedł gruntowną modernizację. Nowa grafika serwisu jeszcze bardziej zachęca uczniów do zaprzyjaźniania się z matematyką, a intuicyjna nawigacja nie sprawia kłopotu nawet najmłodszym. Ponad 250 tematów zawiera najważniejsze zagadnienia podstawy programowej z matematyki dla szkoły podstawowej. Pozostawione na stronie opinie odwiedzających świadczą, że portal zyskuje sympatię zarówno dzieci, rodziców jak i nauczycieli. Zapraszamy do regularnego odwiedzania: http://matzoo.pl
home » http://matzoo.pl
kategorie » Ciekawe strony WWW, Pomoce naukowe, Serwisy edukacyjne,
 
 
Nr 613» Słownik ortograficzny - Słownik online - Edupedia.pl
Słownik ortograficzny - Słownik online - Edupedia.pl
Słownik ortograficzny - Słownik online - Edupedia.pl
Edupedia.pl - Słownik ortograficzny - potężna lista haseł. Słownik ortograficzny zawiera darmową bazę wiedzy niezbędną dla uczniów, studentów i nauczycieli wszystkich typów szkół i uczelni.
home » http://www.edupedia.pl/
kategorie » Encyklopedie słowniki, Ciekawe strony WWW, Serwisy edukacyjne,
 
 
Nr 608» Prywatne Przedszkole im. Błogosławionego Księdza Bronisława Markiewicza w Gorzkowie
Prywatne Przedszkole im. Błogosławionego Księdza Bronisława Markiewicza w Gorzkowie
Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do naszego przedszkola prywatnego w Wieliczce.
Prywatne Przedszkole w Wieliczce to szansa dla malutkich dzieci na świetną edukację przez zabawę i miłą atmosferę przez cały dzień. Nasza placówka oferuje ciekawy program rozwojowy dla dzieci. Codziennie odbywają sie zajęcia tematyczne. Kilka razy w tygodniu dzieci mają możliwość wzięcia udziału w zajęciach ruchowych (rytmika, tańce) i językowych (nauka angielskiego). Serdecznie zapraszamy do naszego przytulnego przedszkola wszystkie dzieci, a rodziców zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdą więcej szczegółów zwiazanych z naszą placówką.
home » http://www.przedszkole.wieliczka.pl
kategorie » Wychowanie Przedszkolne, Ciekawe strony WWW,
 
 
Nr 575» Szkolenia, kursy, szkolenia biznesowe - szkolenia.eventis.pl
Szkolenia, kursy, szkolenia biznesowe - szkolenia.eventis.pl
Zawsze aktualna baza szkoleń oraz kursów dla biznesu i menedżerów. Oferty z całej Polski.
Serwis internetowy zawierający aktualną bazę ofert szkoleń oraz kursów o charakterze biznesowym. Cenne źródło tanich i efektywnych szkoleń dla menedżerów i pracowników firm zainteresowanych podnoszeniem umiejętności osobistych i biznesowych. Serwis umożliwia wyszukanie szkolenia bądź kursu na dowolny temat, zapoznanie się z programem, warunkami uczestnictwa oraz wysłanie zapytania bądź zgłoszenia bezpośrednio do firmy szkoleniowej.
home » http://www.szkolenia.eventis.pl
kategorie » Kursy szkolenia, Ciekawe strony WWW, Serwisy edukacyjne,
 
 
Nr 556» Piwniczna Zdrój - Dom Wypoczynkowy zielona szkoła góry
Piwniczna Zdrój - Dom Wypoczynkowy zielona szkoła góry
zapewniamy atrakcyjne wycieczki szkolne, zielone szkoły, obozy, kolonie, każdą formę wypoczynku dla dzieci i młodzieży jak również dla całych rodzin.
Dom Wypoczynkowy BESKID - Piwniczna Zdrój, ośrodek całoroczny.Do dyspozycji gości: kawiarnia z oświetleniem laserowym,TV SAT, internet WiFi, bilard, świetlica duża 75 m², dwie sale lekcyjne, świetlica do gry w tenisa stołowego (”ping-pong”), siłownia, sauna, stół do gry w „piłkarzyki”. Boiska sportowe wraz z niezbędnym sprzętem i urządzeniami do gier, oraz własny teren rekreacyjny, tj.: duży ogród; plac zabaw; basen i brodzik letni, zadaszone miejsce na ognisko, grilla; taras widokowy; parking. To idealne miejsce na kolonie, obozy dla dzieci.
home » http://www.beskid.pl/
kategorie » Zielone szkoły, Ciekawe strony WWW,
 
 
Nr 553» Szkolenia public relations, szkolenia PR, kursy PR, Warszawa
Szkolenia public relations, szkolenia PR, kursy PR, Warszawa
Centrum Szkoleniowe Komunikado PR  zajmuje się szkoleniami z public relations i różnych metod promocji firmy.
Nasza oferta zawiera: - szkolenia podstawowe - dla osób początkujących, które obejmują najważniejsze zagadnienia dot. PR, komunikacji z różnymi grupami odbiorców oraz promocji firmy w internecie, - szkolenia specjalistyczne - koncentrujące się na wybranym zagadnieniu public relations i pogłębiające wiedzę w danej dziedzinie, jak np. kontakty z mediami, sytuacje kryzysowe, system identyfikacji wizualnej firmy, czy sztuka profesjonalnej prezentacji. W celu zapewnienia wysokiego poziomu kształcenia prowadzimy zajęcia w grupach max. 12 osób. Po więcej informacji zapraszamy na stronę WWW.
home » http://www.komunikado.pl
kategorie » Kursy szkolenia, Ciekawe strony WWW,
 
 
Nr 534» Rok szkolny w USA
Rok szkolny w USA
Mój blog dotyczy programu Rok szkolny w USA popularnie nazywanym Szkoła w USA, którego sama byłam uczestnikiem. Opisuje w nim wszystkie najważniejsze informacje na temat edukacji i nauki w USA. Przedstawiam informacje na temat szkół średnich oraz możliwości zdawania matury w Stanach Zjednoczonych. Wspominam zwyczaje panujące w amerykańskiej szkole oraz zasady związane z wymianą uczniowską do USA. Uczestnicy takich programów to uczniowie z liceum lub gimnazjum a uczący się w Ameryce w High School. Blog ten zawiera informacje na temat dokumentów niezbędnych do wyjechania do USA.
home » http://www.rokszkolnywusa.wnu.pl/
kategorie » Ciekawe strony WWW,
 
 
Ciekawe strony WWW linków: 52 na 8 stronach

« poprzednia  1  2  3  4  

5

  6  7  8  następna »

 

^ do góry strony ^

Kontakt

Osób online: 1