Katalog Stron Internetowych

Edukacja.GdzieSzukac.pl

Strona startowa

Katalogi Stron Internetowych w serwisie GdzieSzukac.pl


Edukacja i nauka katalog tematyczny, strony edukacyjne i o tematyce edukacyjnej: kursy szkolenia, szkoły, uczelnie, studia... mobilna wersja    Wersja mobilna katalogów

Katalog edukacja nauka kursy szkolenia  »  Ciekawe strony WWWdodaj wpis do katalogu
Nr 754» JakubFrankiewicz.eu
JakubFrankiewicz.eu
Edukacja i Finanse
JakubFrankiewicz.eu – Nowoczesna Edukacja zaprasza do lektury subiektywnych opinii o finansach, edukacji, społeczeństwie i internetowej rewolucji. Strona którą warto czytać! Piszę o.. Przede wszystkim o Edukacji, Internecie, Społeczeństwie oraz Finansach. Piszę o tym co mnie fascynuje, interesuje, śmieszy lub drażni oraz o tym, nad czym aktualnie pracuje. Wskazuje ciekawe rozwiązania i służę poradąmi. Zazwycza piszę śmiertelnie poważnie (co nie znaczy, że nudno), chociaż niekiedy i z "przymrużeniem oka" czy ironicznym zacięciem. Zawsze jednak mocno subiektywnie..
home » http://jakubfrankiewicz.eu
news » Czytaj News RSS
plik »
kategorie » Ciekawe strony WWW, Popularnonaukowe, Kursy szkolenia,
 
 
Nr 720» Wzory skróconego mnożenia
Wzory skróconego mnożenia
Matematyczne wzory skróconego mnożenia - mała ściąga
Szukasz matematycznych wzorów skróconego mnożenia? Na mojej stronie znajdziesz je wszystkie. Warto je zapamiętać, gdyż znajdują one szerokie zastosowanie.
home » http://wzoryskroconegomnozenia.pl
kategorie » Ciekawe strony WWW, Korepetycje,
 
 
Nr 645» Szkoła Pamięci SPW Wrocław
Szkoła Pamięci SPW  Wrocław
Szkoła pamięci SPW- jesteśmy ogólnopolską firmą zajmującą się szkoleniami z zakresu rozwoju osobistego.Wyspecjalizowaliśmy się w szkoleniach, których celem jest rozwój pamięci, koncentracji uwagi oraz poprawy umiejętności uczenia się i przyswajania informacji.
home » http://www.wroclaw.spw.pl
kategorie » Ciekawe strony WWW, Kursy szkolenia,
 
 
Nr 641» Szkoła Pamięci SPW Bydgoszcz
Szkoła Pamięci SPW Bydgoszcz
SPW w Bydgoszczy prowadzi treningi pamięci, szybkie czytanie dla studentów, osób dorosłych i dzieci
Szkoła pamięci SPW- jest ogólnopolska firmą zajmującą się szkoleniami z zakresu rozwoju osobistego.Wyspecjalizowana w szkoleniach, których celem jest rozwój pamięci, koncentracji uwagi oraz poprawy umiejętności uczenia się i przyswajania informacji.
home » http://www.bydgoszcz.spw.pl
kategorie » Kursy szkolenia, Korepetycje, Ciekawe strony WWW,
 
 
Nr 631» Wiadomości IT
Wiadomości IT
System pomocy zdalnej. Serwis mający na celu szybka i sprawna pomoc w rozwiązywaniu codziennych problemów z funkcjonowaniem sprzętu komputerowego i oprogramowania.
Serwis przedstawia również porady, które mają na celu pomoc w uniknięciu przyszłych awarii. Porady i aktualności są na bieżąco aktualizowane pod kątem preferencji klientów i najczęściej spotykanych problemów, tak aby był baza wiedzy dzięki której większość prostych usterek klient mógł rozwiązać samodzielnie.
home » http://www.pomoczdalna.org
kategorie » Ciekawe strony WWW,
 
 
Nr 624» Energia odnawialna
Energia odnawialna
EC BREC IEO to jeden z pierwszych prywatnych instytutów naukowych. Nasza specjalizacja to odnawialne źródła energii: energia wiatrowa i biogaz.
Instytut Energetyki Odnawialnej (EC BREC IEO) został utworzony w 2001 r. przez specjalistów z ówczesnego Europejskiego Centrum Energii Odnawialnej (EC BREC/IBMER). Trzon zespołu stanowią ludzie, którzy przygotowali podstawowe dokumenty dla sektora energii odnawialnej w Polsce: Strategię rozwoju energetyki odnawialnej, projekt programu wykonawczego do Strategii w zakresie zielonej energii elektrycznej, projekt ustawy o wykorzystaniu odnawialnych zasobów energii i promocji odnawialnych źródeł energii. Dokumenty te stanowią do dzisiaj bazę rozwoju polityki energetycznej i prawa energetycznego w kategorii odnawialne źródła energii (OZE).Założenie niezależnego Instytutu miało za zadanie bardziej dopasować połączenie działalności naukowo-badawczej z potrzebami rozwijającego się rynku energii odnawialnej w naszym kraju. EC BREC IEO jest jednym z pierwszych prywatnych instytutów naukowych, łącząc prace badawczo-rozwojowe z wdrożeniami i działalnością konsultingową w sektorach takich jak: energia odnawialna, energia wiatrowa, biogaz.
home » http://www.ieo.pl
kategorie » Ciekawe strony WWW, Popularnonaukowe,
 
 
Nr 619» Polski Serwis Naukowy
Polski Serwis Naukowy
Najnowsze informacje ze świata nauki, wydarzenia, kompendia, forum dyskusyjne
Polski Serwis Naukowy - OnLine od 1999 roku. W portalu: nowości i ciekawostki ze świata nauki, kompendia z wielu dziedzin, forum dyskusyjne.
home » http://www.naukowy.pl/
news » Czytaj News RSS
plik »
kategorie » Encyklopedie słowniki, Serwisy edukacyjne, Ciekawe strony WWW,
 
 
Ciekawe strony WWW linków: 52 na 8 stronach

« poprzednia  1  2  3  

4

  5  6  7  8  następna »

 

^ do góry strony ^

Kontakt

Osób online: 1