Katalog Stron Internetowych

Edukacja.GdzieSzukac.pl

Strona startowa

Katalogi Stron Internetowych w serwisie GdzieSzukac.pl


Edukacja i nauka katalog tematyczny, strony edukacyjne i o tematyce edukacyjnej: kursy szkolenia, szkoły, uczelnie, studia... mobilna wersja    Wersja mobilna katalogów

Katalog edukacja nauka kursy szkolenia  »  Innedodaj wpis do katalogu
Nr 492» Szybkie czytanie, szybka nauka - Kraków: kurs szybkiego czytania
Szybkie czytanie, szybka nauka - Kraków: kurs szybkiego czytania
Szkolenia z szybkiego czytania, efektywnej nauki i mnemotechnik. Na stronie znajduje się też duży zasób artykułów zawierających cenne wskazówki, jak uczyć się skutecznie.
Witryna prezentuje ofertę szkoleń z zakresu szybkiego czytania, efektywnej nauki i mnemotechnik, prowadzonych w Krakowie, w ramach Projektu: Geniusz. Na stronie znajduje się też bogaty zasób artykułów zawierających wiedzę na temat procesów przyswajania wiedzy, ćwiczeń wspomagających działanie mózgu oraz liczne wskazówki, jak się uczyć szybko i skutecznie.
home » http://www.szybkieczytanie.info.pl
kategorie » Kursy szkolenia, Serwisy edukacyjne, Inne,
 
 
Nr 446» Kursy internetowe z certyfikatem
Kursy internetowe z certyfikatem
MG-edu jest nowoczesną firmą szkoleniową, specjalizująca się w nauczaniu opartym na nowoczesnych technologiach.
„MG-edu” jest nowoczesną firmą szkoleniową, specjalizująca się w nauczaniu opartym na nowoczesnych technologiach. Mimo że dopiero startujemy na rynku szkoleń, posiadamy jednak wsparcie osób mających za sobą wieloletnie doświadczenie w tej branży. Wspólnie z Firmą „KADRA”, istniejącą na rynku szkoleniowym od kilku już lat, realizujemy szkolenia e-learningowe, oferując naszym Kursantom możliwość zdobywania nowej wiedzy i umiejętności, a także uzyskania certyfikatów i dyplomów potwierdzających ich udział w szkoleniach. A wszystko to bez wychodzenia z domu !!!
home » http://www.mg-edu.pl
kategorie » Kursy szkolenia, Tłumaczenia, Inne,
 
 
Nr 433» Tłumaczenia ustne
Tłumaczenia ustne
interpreters24 zapewnia profesjonalny serwis tłumaczeń ustnych:konsekutywnych i symultanicznych oraz obsługą techniczną i sprzętową tłumaczeń konferencyjnych.
interpreters24 zapewnia profesjonalny serwis tłumaczeń ustnych:konsekutywnych i symultanicznych oraz obsługą techniczną i sprzętową tłumaczeń konferencyjnych. Tłumaczenia wykonywane są na najwyższym poziomie translacyjnym, merytorycznym i technicznym. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie.
home » http://www.interpreters24.pl
kategorie » Tłumaczenia, Inne, Szkoły językowe,
 
 
Nr 410» prawojazdy.com.pl
prawojazdy.com.pl
Nie trać czasu i pieniędzy na dojazdy na wykłady
Dostęp z urządzeń mobilnych do pełnej bazy pytań egzaminacyjnych. Korzystaj z Teorii w domu i ucz się wszędzie. Nie trać czasu i pieniędzy na dojazdy na wykłady
home » https://www.prawojazdy.com.pl/
kategorie » Inne, Kursy szkolenia,
 
 
Nr 386» Zdrowie, uroda, ciąża...
Zdrowie, uroda, ciąża...
123zdrowie.pl - wszystko czego potrzebujesz do pełnego zdrowia. Leki, choroby, badania, psychologia, seks, diety. Dowiedz się więcej.
home » http://123zdrowie.pl
kategorie » Ciekawe strony WWW, Inne,
 
 
Inne linków: 40 na 6 stronach

« poprzednia  1  2  3  4  5  

6

  następna »

 

^ do góry strony ^

Kontakt

Osób online: 1