Katalog Stron Internetowych

Edukacja.GdzieSzukac.pl

Strona startowa

Katalogi Stron Internetowych w serwisie GdzieSzukac.pl


Edukacja i nauka katalog tematyczny, strony edukacyjne i o tematyce edukacyjnej: kursy szkolenia, szkoły, uczelnie, studia... mobilna wersja    Wersja mobilna katalogów

Katalog edukacja nauka kursy szkolenia  »  Innedodaj wpis do katalogu
Nr 517» Fantom - pomoce dydaktyczne
Fantom - pomoce dydaktyczne
Nasza firma istnieje od 1991 roku, jesteśmy oficjalnym przedstawicielem Firmy 3B SCIENTIFIC - na Polskę (produkującej od 70 lat modele z zakresu anatomii człowieka, botaniki, zoologii, chemii, fizyki oraz nowoczesnych fantomów reanimacyjnych) oraz firmy SOMSO MODELS (produkującej modele z zakresu anatomii, zoologii i botaniki). Ponadto posiadamy w swojej ofercie fantomowe głowy dentystyczne niemieckiej firmy FRASACO oraz wiele innych modeli i symulatorów znanych światowych marek.
home » http://www.fantom-fw.com.pl/
kategorie » Pomoce naukowe, Inne,
 
 
Nr 516» Job Safety- Szkolenia BHP
Job Safety- Szkolenia BHP
Prowadzimy szkolenia na terenie całego kraju.
Job Safety jest jednym z niewielu polskich ośrodków szkoleniowych, uznających za nadrzędny cel przekształcanie wiedzy teoretycznej z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy w rzeczywiste wartości praktyczne. Starając się zapewnić naszym klientom najwyższy standard szkoleń, współpracujemy z wysokiej klasy wykładowcami oraz specjalistami zajmującymi się zawodowo problematyką bhp, ppoż, HACCP czy ratownictwem, mającymi kilkuletnie doświadczenie dydaktyczne, oraz posiadającymi szeroką wiedzę w zakresie objętym szkoleniem.
home » http://www.jobsafety.com.pl/
kategorie » Kursy szkolenia, Ciekawe strony WWW, Inne,
 
 
Nr 514» Job Safety- Szkolenia BHP
Job Safety- Szkolenia BHP
Prowadzimy szkolenia na terenie całego kraju.
Job Safety jest jednym z niewielu polskich ośrodków szkoleniowych, uznających za nadrzędny cel przekształcanie wiedzy teoretycznej z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy w rzeczywiste wartości praktyczne.
home » http://www.jobsafety.com.pl
kategorie » Kursy szkolenia, Inne, Ciekawe strony WWW,
 
 
Nr 512» Centrum Doskonalenia Zarządzania Meritum
Centrum Doskonalenia Zarządzania Meritum
Centrum Doskonalenia Zarządzania Meritum jest firmą doradczo-szkoleniową, specjalizującą się we wdrażaniu i doskonaleniu systemów zarządzania, organizacją oraz podnoszeniem umiejętności menedżerskich w kierowaniu zespołami, personelem oraz własnym rozwojem. Do chwili obecnej przygotowaliśmy do certyfikacji systemów zarządzania ponad 100 klientów, w ramach szkoleń otwartych jak i zamkniętych przeszkoliliśmy ponad 2000 osób, dysponujemy autorskim oprogramowaniem wspomagającym proces przygotowania dokumentacji w wersji elektronicznej.
home » http://www.centrum-doskonalenia.pl
kategorie » Kursy szkolenia, Inne,
 
 
Nr 509» Prawojazdy Gdańsk
Prawojazdy Gdańsk
Zapraszamy na kursy prawa jazdy kat b. Oferujemy atrakcyjne ceny, promocje, raty, mat. profesjonalne nauczanie w bezstresowych warunkach. Mat. szkoleniowe gratis, wysoki standard sal wykł., fiaty grande punto; jak na egzaminie. W naszej Szkole Nauki Jazdy mogą Państwo rozpocząć kurs w każdy poniedziałek. Kurs podstawowy na Prawo Jazdy kat. B składa się z części teoretycznej i części praktycznej. Rozpoczynamy od cz. teoretycznej (według przepisów musi to być minimum 30 godzin lekcyjnych zajęć).
home » http://www.gdprawko.pl
kategorie » Kursy szkolenia, Inne,
 
 
Nr 500» Tłumaczenia specjalistyczne i techniczne
Tłumaczenia specjalistyczne i techniczne
Realizując medyczne projekty translacyjne we współpracy z LOQUAX mogą być Państwo pewni, że dostarczane tłumaczenia będą wykonane przez lekarzy medycyny.
Realizując medyczne projekty translacyjne we współpracy z LOQUAX mogą być Państwo pewni, że dostarczane tłumaczenia będą wykonane przez lekarzy medycyny oraz specjalistów z dziedzin okołomedycznych posiadających głęboką znajomość słownictwa z zakresu podstawowych i klinicznych dziedzin medycznych.
home » http://ltlumaczenia.pl/
kategorie » Tłumaczenia, Inne, Ciekawe strony WWW,
 
 
Nr 499» Tropiciel Maturzysty
Tropiciel Maturzysty
Portal zawierający wyszukiwarkę kierunków studiów po przedmiotach maturalnych.
Portal Tropiciel Maturzysty to narzędzie niezbędne każdemu maturzyście. Pomaga świadomie zaplanować ścieżkę edukacyjną. Strona daje możliwość sprawdzenia różnych kombinacji przedmiotów maturalnych pod kątem wyborów studiów na wszystkich uczelniach w kraju. Oprócz głównej funkcji wyszukiwania kierunków studiów poprzez zaznaczanie zdawanych przedmiotów maturalnych na Portalu zamieszczony jest blok poradnikowy zawierający treści dotyczące Matury, opisy kierunków studiów i newsy.
home » http://www.tropiciel.maturzysty.pl
kategorie » Serwisy edukacyjne, Inne, Ciekawe strony WWW,
 
 
Inne linków: 40 na 6 stronach

« poprzednia  1  2  3  4  

5

  6  następna »

 

^ do góry strony ^

Kontakt

Osób online: 1