Katalog Stron Internetowych

Edukacja.GdzieSzukac.pl

Strona startowa

Katalogi Stron Internetowych w serwisie GdzieSzukac.pl


Edukacja i nauka katalog tematyczny, strony edukacyjne i o tematyce edukacyjnej: kursy szkolenia, szkoły, uczelnie, studia... mobilna wersja    Wersja mobilna katalogów

Katalog edukacja nauka kursy szkolenia  »  Innedodaj wpis do katalogu
Nr 639» Kursy i szkolenia
Kursy i szkolenia
Instytut Łączności – Państwowy Instytut Badawczy przedstawia ofertę prowadzonych przez siebie szkoleń. Bogata oferta szkoleń telekomunikacyjnych.
Ośrodek Szkolenia Instytutu Łączności - Państwowego Instytutu Badawczego. Prowadzimy kursy i szkolenia z szeroko rozumianej telekomunikacji i teleinformatyki. Szkolenia prowadzone są w trybie otwartym jak również dedykowanym, z precyzyjnie dopasowanym programem pod konkretne oczekiwania uczestników. Prowadzimy również szkolenia e-learningowe, jak również otwarte, bezpłatne seminaria naukowe.
home » http://www.szkolenia.itl.waw.pl
kategorie » Kursy szkolenia, Inne,
 
 
Nr 578» Szkolenia BHP Śląskie: Katowice, Sosnowiec, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice
Szkolenia BHP Śląskie: Katowice, Sosnowiec, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice
EKOL-BHP FIRMA USŁUGOWO - DORADCZA, 42-500 Będzin, ul. Sielecka 63, tel. 32 724 08 07 kom. 506 127 827.
Oferta firmy: 1. Szkolenia bhp wstępne, 2. Szkolenia bhp okresowe: - dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami. - dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych. - dla pracowników administracyjno-biurowych i innych których praca wiąże się z narażeniem na czynniki szkodliwe dla zdrowia, uciążliwe lub niebezpieczne. - dla pracowników inżynieryjno-technicznych. 3. Szkolenia bhp on-line. 4. Stała współpraca w zakresie bhp, 5. Ocena ryzyka zawodowego, 6. Postępowania powypadkowe.
home » http://www.ekol-bhp.pl
kategorie » Kursy szkolenia, Inne,
 
 
Nr 576» Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci
Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci
Przekaż 1% podatku zdolnym dzieciom. Najlepiej pomagać najlepszym.
Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci jest organizacją pożytku publicznego, wspierającą rozwój zdolnych i ambitnych dzieci ze szkół podstawowych, gimnazjów i liceów. Przekaż 1% swojego podatku na cele Funduszu. Warto zainwestować w młodzież.
home » http://fundusz.org/
kategorie » Inne, Popularnonaukowe, Muzea wystawy,
 
 
Nr 557» Baśniowy Ogród
Baśniowy Ogród
Niepubliczne przedszkole "Baśniowy Ogród" w Warszawie przy ul. Ostródzkiej 10.
Miła atmosfera, piękny ogród, ciekawe i bajecznie urządzone wnętrze, przemiłe nauczycielki i ciekawy program - to cechy naszego prywatnego przedszkola "Baśniowy Ogród" do którego serdecznie Państwa zapraszamy. Przedszkole znajduje się w Warszawie na Targówku i prowadzi nabór maluchów w wieku 1-5 lat. Zapraszamy na indywidualną rozmowę z nami i obejrzenie naszego przedszkola. Polecamy Państwu także naszą stronę www na której znajdują się informacje dotyczące metod i zajęc dostępnych w "Baśniowym Ogrodzie".
home » http://www.basniowyogrod.pl
kategorie » Wychowanie Przedszkolne, Inne,
 
 
Nr 550» Lubelska Szkoła Fotografii
Lubelska Szkoła Fotografii
Kurs Fotografii Cyfrowej czy Warsztaty Fotografii Reklamowej-to tylko dwie oferty spośród różnych kursów i warsztatów, jakie oferuje Lubelska Szkoła Fotografii.
Lubelska Szkoła Fotografii jest niepublicznym ośrodkiem edukacyjnym specjalizującym się w nauczaniu fotografii oraz dziedzin pokrewnych.W ofercie znajdują się propozycje zarówno dla amatorów, jak i zaawansowanych fotografów. Kadra pedagogiczna składa się z wybitnych fotografów, którzy cały czas funkcjonują na rynku fotografii zawodowej. Szkoła nie nadaje państwowych dyplomów zawodowych. Naszą specjalnością jest rzetelna edukacja i profesjonalizm. Za wysoki poziom merytoryczny nauczania odpowiada Rada Programowa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną.
home » http://www.lsfoto.pl
kategorie » Kursy szkolenia, Szkoły niepubliczne, Inne,
 
 
Nr 547» Prawo jazdy Kraków
Prawo jazdy Kraków
Ośrodek Szkolenia Kierowców WILKAR z Krakowa zaprasza na kursy na prawo jazdy: kategoria B. Oferujemy również jazdy doszkalające i uzupełniające.
Nauka jazdy Kraków - Ośrodek Szkolenia Kierowców WILKAR z Krakowa zaprasza na kursy na prawo jazdy: kategoria B. Oferujemy profesjonalne szkolenie kierowców oraz indywidualne podejście do kursanta. Nasza szkoła jazdy działa nieprzerwanie od kilku lat na krakowskim rynku, zdobywając sobie grono zadowolonych klientów. Na stronie internetowej możecie Państwo poznać naszą ofertę i dowiedzieć się co jest konieczne, aby uzyskać prawo jazdy. Zapraszamy na kursy weekendowe, wieczorowe oraz ekspresowe.
home » http://www.wilkar.pl/
kategorie » Kursy szkolenia, Inne,
 
 
Nr 526» Kursy fortepianu (keyboard) dla poczatkujacych, one line
Kursy fortepianu (keyboard) dla poczatkujacych, one line
15 lekcji fortepianu (keyboard. Metoda Kreatywna: skuteczna, szybka, solidna, przyjemna. Video, audio, nuty.
Metoda Kreatyna powstała z początkiem lat 70 minionego wieku wraz z pojawieniem się w systemie edukacji muzycznej nowych trędów. Wyrażały się one w hasłach: więcej wolności, twórczości i przyjemności, a mniej tradycji, musztry i przymusu. Cykl piano Lachert 15 lekcji metody kreatywnej zapewnia szybkie i trwałe postępy w umiejętności gry, nie nużące bo stopniowe wprowadzanie informacji dydaktycznych i wreszcie przyjemność estetyczną związaną z własnym wyborem rodzaju studiowanej muzyki (klasyczna, jazz, rock, wokalistyka itp.)
home » http://pianolachert.eu
kategorie » Kursy szkolenia, Inne,
 
 
Inne linków: 40 na 6 stronach

« poprzednia  1  2  3  

4

  5  6  następna »

 

^ do góry strony ^

Kontakt

Osób online: 3