Katalog Stron Internetowych

Edukacja.GdzieSzukac.pl

Strona startowa

Katalogi Stron Internetowych w serwisie GdzieSzukac.pl


Edukacja i nauka katalog tematyczny, strony edukacyjne i o tematyce edukacyjnej: kursy szkolenia, szkoły, uczelnie, studia... mobilna wersja    Wersja mobilna katalogów

Katalog edukacja nauka kursy szkolenia  »  Innedodaj wpis do katalogu
Nr 817» Cognity Szkolenia
Cognity Szkolenia
Szkolenia Excel
Ludzie, którzy zapisuję się na szkolenie Excel to przedstawiciele bardzo różnorodnych branż- od logistyków przez handlowców do branży farmaceutycznej. Program ten, dostępny w najpopularniejszym pakiecie biurowym Office, jest najczęściej używanym w polskich instytucjach. Umiejętność jego płynnej obsługi umożliwia nam tworzenie baz danych oraz dokonywanie obliczeń od tych podstawowych do bardzo skomplikowanych.
home » http://www.cognity.pl
kategorie » Kursy szkolenia, Inne, Szkoły informatyczne,
 
 
Nr 813» Cognity Kurs VBA Kraków
Cognity Kurs VBA Kraków
Oferta szkoleń Office na rynku jest bardzo szeroka – możemy zdecydować się na szkolenie Excel, kurs Access, szkolenie Project lub szkolenie Word.
Szkolenie Visual Basic skierowane jest głównie do pracowników firm, którzy chcieliby poznać ogólne zasady kodowania algorytmów w Excelu oraz są zainteresowani zautomatyzowaniem czynności regularnie powtarzanych w swojej codziennej pracy. Po zakończeniu szkolenia VBA na poziomie podstawowym uczestnik nabywa cenne umiejętności oraz wiedzę związaną z pracą w programie MS Excel oraz uczy się nagrywać i modyfikować nagrane Makropolecenia, czy też czytać i rozumieć proste kody napisane w języku Visual Basic.
home » http://www.cognity.pl
kategorie » Kursy szkolenia, Ciekawe strony WWW, Inne,
 
 
Nr 812» Systemy cms Częstochowa
Systemy cms Częstochowa
Strona www to znakomita forma promocji. Zaistnienie w sieci jest w dzisiejszych czasach niezbędne, jeśli chcemy wciąż powiększać grupę ludzi zaciekawionych naszymi usługami. Jeśli Ty również potrzebujesz reklamy w sieci napisz do Nas. Interaktywna agencja CybNet trudni się tworzeniem aplikacji internetowych i ogólnie pojętą promocją w Internecie. Zapewniamy sumienne wykonanie powierzonych nam zadań. Sprawdź nas na naszej stronie internetowej.
home » http://www.cybnet.pl
kategorie » Ciekawe strony WWW, Sklepy hurtownie, Inne,
 
 
Nr 811» Nauka jazdy Częstochowa
Nauka jazdy Częstochowa
OSK Safety Car to niezrównany ośrodek szkolenia kierowców w Częstochowie. Jak pokazują rankingi możemy pochwalić się jedną z najlepszych zdawalności egzaminów w mieście. Nauczamy kierowców zarówno w kategorii A, jak i B. Poza tym jako jedyni w Częstochowie proponujemy nauczanie bezpiecznej jazdy na trolejach! Zapewniamy jazdy tylko nowym Suzuki Swift, który obowiązuje na egzaminie. Na naszej stronie internetowej odnajdziesz wiele korzystnych wiadomości, m.in. zdjęcia i filmy z tras egzaminacyjnych.
home » http://www.prawojazdyczestochowa.pl
kategorie » Kursy szkolenia, Praca kariera staż, Inne,
 
 
Nr 768» Przedszkole Częstochowa
Przedszkole Częstochowa
2mama to nowootwarta placówka w Częstochowie.
Profesjonalna placówka opieki oraz edukacji nad pociechami w Częstochowie, w dzielnicy Lisiniec, która zapewni profesjonalną opiekę, wychowanie i przede wszystkim edukację dziecka. Żłobek częstochowa, a później przedszkole częstochowa jest początkiem drogi każdego dziecka, dlatego ważne, aby miejsce to kojarzyło się z bezpieczeństwem, przytulnością, spokojem, zabawą, radością, odpowiednio kształtowało istotne cechy jego charakteru, pobudzało wyobraźnię, twórcze myślenie oraz odpowiednio przygotowało je do rozpoczęcia edukacji.
home » http://www.2mama.pl
kategorie » Wychowanie Przedszkolne, Inne,
 
 
Nr 667» Testy na prawo jazdy
Testy na prawo jazdy
Aby dobrze przygotować się do egzaminu na prawo jazdy należy na samym początku dobrze zastanowić się nad wyborem odpowiedniego ośrodka szkolenia kierowców. Potem należy wybrać dobre materiały służące dobremu przygotowaniu do teoretycznej części egzaminu na prawo jazdy. Prawo jazdy 2012 to program , który nadaje się do tego znakomicie. Testy na prawo jazdy w nim zawarte mają uaktualnioną bazę pytań, a oprócz tego znajdziesz tam kodeks ruchu, opisane znaki i wiele innych pomocy. Na szyby pojazdów prowadzonych przez świeżych kierowców mają powrócić zielone listki, by informować, że samochodem steruje osoba o znikomym doświadczeniu za kółkiem.
home » http://twoje-prawo-jazdy.pl
kategorie » Inne,
 
 
Nr 648» Matematyka - od podstaw do matury
Matematyka - od podstaw do matury
Witryna została stworzona dla maturzystów oraz każdej osoby, która się uczy matematyki od poziomu szkoły podstawowej do szkoły średniej włącznie. Przedstawiony na stronie materiał, dotyczy wszystkich działów matematyki zawartych w tym zakresie poziomów nauczania. Znajdziesz tu nie tylko wzory i definicje, ale przede wszystkim dokładne i przejrzyste objaśnienie zarówno łatwiejszych zagadnień jak i tematów na poziomie maturalnym. Nawet jeżeli nie jesteś orłem, dzięki nam będziesz przyswoić niezbędny materiał. Polecamy zweryfikowanie swoich postępów poprzez rozwiązywanie zadań, dla których stworzyliśmy pełne, objaśnione rozwiązania.
home » http://www.matematykam.pl
kategorie » Pomoce naukowe, Serwisy edukacyjne, Inne,
 
 
Inne linków: 40 na 6 stronach

« poprzednia  1  2  

3

  4  5  6  następna »

 

^ do góry strony ^

Kontakt

Osób online: 1