Katalog Stron Internetowych

Edukacja.GdzieSzukac.pl

Strona startowa

Katalogi Stron Internetowych w serwisie GdzieSzukac.pl


Edukacja i nauka katalog tematyczny, strony edukacyjne i o tematyce edukacyjnej: kursy szkolenia, szkoły, uczelnie, studia... mobilna wersja    Wersja mobilna katalogów

Katalog edukacja nauka kursy szkolenia  »  Korepetycjedodaj wpis do katalogu
Nr 996» Kurs rysunku architektonicznego w Krakowie - Szkoła Rysunku MDK-kurs
Kurs rysunku architektonicznego w Krakowie - Szkoła Rysunku MDK-kurs
Kompleksowe przygotowanie do egzaminów rysunkowych na studia architektoniczne.
Kurs rysunku architektonicznego MDK zaprasza na całoroczne warsztaty rysunkowe przeznaczone dla osób zdających na architekturę i urbanistykę oraz architekturę krajobrazu. Kurs rysunku w szkole MDK Kraków obejmuje zagadnienia tematycznie dostosowane do wymagań egzaminacyjnych większości wyższych uczelni w Polsce. Prowadzimy również specjalistyczny kurs rysunku przeznaczony dla osób zdających na studia architektoniczne za granicą. Lekcje rysunku prowadzą wyłącznie architekci z wieloletnim doświadczeniem rysunkowym i pedagogicznym.
home » http://www.kurs-rysunku.com
kategorie » Kursy szkolenia, Korepetycje, Szkoły artystyczne,
 
 
Nr 960» Darmowe ogłoszenia kursy i szkolenia - Zajecia-Dodatkowe.pl
Darmowe ogłoszenia kursy i szkolenia - Zajecia-Dodatkowe.pl
Lokalne ogłoszenia kursów i szkoleń dla dzieci,osób dorosłych i seniorów. Sprawdź aktualne oferty w Twoim mieście.
Szukasz korepetytora albo szkoły językowej, chcesz zapisać dziecko na kurs komputerowy, zajęcia muzyczne albo sportowe. Zobacz ogłoszenia warsztatów, kursów i szkoleń edukacyjnych i zawodowych - ponad 200 kategorii, wizytówki i oferty firm. Porównaj ceny i zobacz opinie. Jesteś organizatorem szkoleń, udzielasz korepetycji - jeśli tak możesz dodać swoją ofertę za darmo.
home » http://www.zajecia-dodatkowe.pl
kategorie » Kursy szkolenia, Korepetycje, Ciekawe strony WWW,
 
 
Nr 915» Prezentacja maturalna cena
Prezentacja maturalna cena
Wiadomo doskonale, iż praca maturalna z polskiego jest obligatoryjna. Wzór prezentacji maturalnej może być faktycznie dostępny w Internecie, natomiast lepiej jest kupić prezentację maturalną, niż zrealizować ją indywidualnie, jeżeli nie ma się zdolności w danym kierunku. Wszystko przeprowadzane jest naprawdę błyskawicznie, a istotny jest na dodatek kontakt klienta z twórcą. Prezentacje maturalne są możliwe do zakupienia, więc nie ma potrzeby pisać jej samodzielnie.
home » http://prezentacja-maturalna-cena.pl/porady.html
kategorie » Pisanie prac, Pomoce naukowe, Korepetycje,
 
 
Nr 914» Plan pracy magisterskiej
Plan pracy magisterskiej
Wykonanie usług w takim zakresie, jak pisanie prac, dotyczy najczęściej ludzi młodych, choć nie tylko. Podmioty, które wiedzą, na czym polega pisanie prac magisterskich, pisanie prac licencjackich albo pisanie prac dyplomowych, mają różnorakie ceny, a poza tym odróżniają się standardem przygotowania dzieła. Wiadomo, że warto zwrócić do fachowców, którzy najbardziej znają się na zamówieniu, jakim jest pisanie prac dla studentów, a przy tym będą niedrodzy. Natulanie, jest to najprostsze za pośrednictwem Internetu..
home » http://pisanie-prac-dlastudentow.pl/porady.html
kategorie » Pisanie prac, Pomoce naukowe, Korepetycje,
 
 
Nr 912» Pisanie prac magisterskich
Pisanie prac magisterskich
W przypadku, kiedy gonią terminy i powinno się pokazać pracę licencjacką, nie ma chwili do stracenia. Nie każdy bezsprzeczne umie osobiście wykonać wymaganą pracę, zatem powinno się skorzystać z usług, które są proponowane przez sprawdzonych zawodowców. Dla nich pisanie jakichkolwiek prac nie stanowi najdrobniejszego problemu. Chętnie przyjmują zlecenie, jakim może być pisanie prac dla studentów oraz pisanie prac dyplomowych. Rozmaitego rodzaju działania starają się wykonać na jak największym poziomie i jak najprędzej staje się to realne.
home » http://pisanie-prac-dlastudentow.pl/porady.html
kategorie » Pisanie prac, Pomoce naukowe, Korepetycje,
 
 
Nr 906» Wirtualny Korepetytor - serwis edukacyjny
Wirtualny Korepetytor - serwis edukacyjny
Serwis edukacyjny dla dzieci i młodzieży. Można tu znaleźć wiele materiałów edukacyjnych oraz sprawdzić swoją wiedzę z wielu przedmiotów. Nie brakuje też rozrywki.
home » http://wirtualnykorepetytor.pl/
kategorie » Serwisy edukacyjne, Pomoce naukowe, Korepetycje,
 
 
Nr 904» Wideo blog o matematyce
Wideo blog o matematyce
Na blogu znajdują się darmowe kursy wideo oraz. Artykuły tłumaczące pojęcia matematyczne. Wykorzystywane są kolorowe animacje
Jest to nietypowy blog matematyczny, na którym znajdziesz darmowe wideo kursy z matematyki dla studentów. Ucz się komfortowo przy swoim komputerze. W każdej chwili możesz zrobić przerwę lub obejrzeć ponownie lekcję. Na stronie jest mnóstwo animacji kolorowych ułatwiające zrozumienie pojęć matematycznych. Niektóre pojęcia są tłumaczone w nietypowy sposób co jest bardzo pomocne.
home » http://www.kowalskimateusz.pl
kategorie » Uczelnie wyższe, Korepetycje, Popularnonaukowe,
 
 
Korepetycje linków: 44 na 7 stronach

« poprzednia    

1

  2  3  4  5  6  7  następna »

 

^ do góry strony ^

Kontakt

Osób online: 1