Katalog Stron Internetowych

Edukacja.GdzieSzukac.pl

Strona startowa

Katalogi Stron Internetowych w serwisie GdzieSzukac.pl


Edukacja i nauka katalog tematyczny, strony edukacyjne i o tematyce edukacyjnej: kursy szkolenia, szkoły, uczelnie, studia... mobilna wersja    Wersja mobilna katalogów

Katalog edukacja nauka kursy szkolenia  »  Korepetycjedodaj wpis do katalogu
Nr 531» Szkoła językowa Wrocław
Szkoła językowa Wrocław
Zapraszamy do wrocławskiej szkoły językowej Atrius. Powstała ona z myślą o osobach dorosłych, które chcą uczyć się języków we włsanym gronie.
Zapraszamy do wrocławskiego centrum językowego Atrius. Prowadzimy kursy językowe takich języków jak: angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, francuski i rosyjski. Nasza szkoła językowa jest ośrodkiem egzaminacyjnym TELC, istnieje więc możliwość zdawania u nas egzaminów na certyfikaty FCE, CAE i wiele innych. Nauka każdego języka dostosowana jest do umiejętności i możliwości czasowych każdego kursanta. Szkoła językowa Atrius mieści się we Wrocławiu przy ulicy Kazimierza Wielkiego 27.
home » http://www.atrius.pl/
kategorie » Kursy szkolenia, Korepetycje, Szkoły językowe,
 
 
Nr 525» Tłumaczenia niemiecki
Tłumaczenia niemiecki
Tłumacz języka niemieckiego Traduko oferuje usługi w zakresie tłumaczeń zwykłych i specjalistycznych z i na język niemiecki. Zapewniamy wysoką jakość tłumaczenia, terminową realizację zleceń, absolutną poufność dokumentów i informacji, konkurencyjne ceny. Wykonujemy tłumaczenia z zachowaniem wysokich standardów jakościowych: tekstów prawniczych, umów prawnych, dokumentacji przetargowej, ofert handlowych, prospektów, instrukcji, dokumentacji technicznej, handlowej i finansowej oraz tłumaczenie innych tekstów specjalistycznych.
home » http://www.tlumaczenia-24.eu
kategorie » Tłumaczenia, Kursy szkolenia, Korepetycje,
 
 
Nr 501» Język niemiecki online - deutschkurs.pl
Język niemiecki online - deutschkurs.pl
Internetowy kurs języka niemieckiego - opracowany kompleksowo, spójny opis gramatyki z przykładami, ćwiczenia, nauka wymowy oraz słówek.
Internetowy kurs języka niemieckiego - opracowany kompleksowo, zawiera wszystko to co jest konieczne aby opanować język niemiecki tj. spójny opis gramatyki języka niemieckiego wraz z przykładami, ćwiczenia do przetestowania zrozumienia swojej wiedzy, ćwiczenia słownictwa niezbędnego do posługiwania się tym językiem, nauka wymowy wraz z udźwiękowionymi przykładami. Dla osób chcących uczyć się wraz z nauczycielem specjalna część serwisu, która to umożliwia, czyniąc naukę bardzo wygodną. Rozmowy online zapewnia Skype, a specjalna część serwisu pełni rolę zeszytu ucznia. Zapraszamy !
home » http://www.deutschkurs.pl
kategorie » Korepetycje, Szkoły językowe,
 
 
Nr 481» eTrapez - matematyka dla studentów (macierze, liczby zespolone, całki)
eTrapez - matematyka dla studentów (macierze, liczby zespolone, całki)
eTrapez.pl to matematyczny serwis internetowy dla studentów. Umożliwia naukę całek, macierzy i liczb zespolonych we własnym domu i przy własnym komputerze. Serwis zawiera matematyczne kursy edukacyjne VIDEO, zadania i wzory z całek, macierzy, liczb zespolonych i inne potrzebne na studia materiały z dziedzin takich jak algebra i analiza matematyczna. Z eTrapez.pl zadania z matematyki zrozumie każdy student. Doskonałe przygotowanie do egzaminu i kolokwium.
home » http://www.etrapez.pl
kategorie » Kursy szkolenia, Serwisy edukacyjne, Korepetycje,
 
 
Nr 437» Nowy Sącz korepetycje
Nowy Sącz korepetycje
Korepetycje z MATEMATYKI na każdym poziomie, PRZYGOTOWANIE do MATURY, nowocześnie i tanio.
Korepetycje z matematyki w Nowym Sączu na każdym poziomie: szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła średnia, studia, PRZYGOTOWANIE do MATURY! Oferujemy też pomoc z fizyki, w obsłudze komputera, programów biurowych, PROGRAMOWANIU...
home » http://korepetycje-matematyka.cba.pl
kategorie » Korepetycje, Kursy szkolenia, Pisanie prac,
 
 
Korepetycje linków: 19 na 3 stronach

« poprzednia  1  2  

3

  następna »

 

^ do góry strony ^

Kontakt

Osób online: 1