Katalog Stron Internetowych

Edukacja.GdzieSzukac.pl

Strona startowa

Katalogi Stron Internetowych w serwisie GdzieSzukac.pl


Edukacja i nauka katalog tematyczny, strony edukacyjne i o tematyce edukacyjnej: kursy szkolenia, szkoły, uczelnie, studia... mobilna wersja    Wersja mobilna katalogów

Katalog edukacja nauka kursy szkolenia  »  Popularnonaukowedodaj wpis do katalogu
Nr 922» Prace doktorskie
Prace doktorskie
Serwis prace doktorskie.pl świadczy kompleksowe usługi redakcyjne i wydawnicze dla osób piszących rozprawy naukowe. Wykonujemy korektę językową i formatowanie prac naukowych, świadczymy usługi tłumaczeniowe, graficzne oraz DTP. Wydajemy książki, e-booki, tworzymy e-publikacje na urządzenia mobilne.
home » http://www.pracedoktorskie.pl
kategorie » Pisanie prac, Uczelnie wyższe, Popularnonaukowe,
 
 
Nr 904» Wideo blog o matematyce
Wideo blog o matematyce
Na blogu znajdują się darmowe kursy wideo oraz. Artykuły tłumaczące pojęcia matematyczne. Wykorzystywane są kolorowe animacje
Jest to nietypowy blog matematyczny, na którym znajdziesz darmowe wideo kursy z matematyki dla studentów. Ucz się komfortowo przy swoim komputerze. W każdej chwili możesz zrobić przerwę lub obejrzeć ponownie lekcję. Na stronie jest mnóstwo animacji kolorowych ułatwiające zrozumienie pojęć matematycznych. Niektóre pojęcia są tłumaczone w nietypowy sposób co jest bardzo pomocne.
home » http://www.kowalskimateusz.pl
kategorie » Uczelnie wyższe, Korepetycje, Popularnonaukowe,
 
 
Nr 754» JakubFrankiewicz.eu
JakubFrankiewicz.eu
Edukacja i Finanse
JakubFrankiewicz.eu – Nowoczesna Edukacja zaprasza do lektury subiektywnych opinii o finansach, edukacji, społeczeństwie i internetowej rewolucji. Strona którą warto czytać! Piszę o.. Przede wszystkim o Edukacji, Internecie, Społeczeństwie oraz Finansach. Piszę o tym co mnie fascynuje, interesuje, śmieszy lub drażni oraz o tym, nad czym aktualnie pracuje. Wskazuje ciekawe rozwiązania i służę poradąmi. Zazwycza piszę śmiertelnie poważnie (co nie znaczy, że nudno), chociaż niekiedy i z "przymrużeniem oka" czy ironicznym zacięciem. Zawsze jednak mocno subiektywnie..
home » http://jakubfrankiewicz.eu
news » Czytaj News RSS
plik »
kategorie » Ciekawe strony WWW, Popularnonaukowe, Kursy szkolenia,
 
 
Nr 624» Energia odnawialna
Energia odnawialna
EC BREC IEO to jeden z pierwszych prywatnych instytutów naukowych. Nasza specjalizacja to odnawialne źródła energii: energia wiatrowa i biogaz.
Instytut Energetyki Odnawialnej (EC BREC IEO) został utworzony w 2001 r. przez specjalistów z ówczesnego Europejskiego Centrum Energii Odnawialnej (EC BREC/IBMER). Trzon zespołu stanowią ludzie, którzy przygotowali podstawowe dokumenty dla sektora energii odnawialnej w Polsce: Strategię rozwoju energetyki odnawialnej, projekt programu wykonawczego do Strategii w zakresie zielonej energii elektrycznej, projekt ustawy o wykorzystaniu odnawialnych zasobów energii i promocji odnawialnych źródeł energii. Dokumenty te stanowią do dzisiaj bazę rozwoju polityki energetycznej i prawa energetycznego w kategorii odnawialne źródła energii (OZE).Założenie niezależnego Instytutu miało za zadanie bardziej dopasować połączenie działalności naukowo-badawczej z potrzebami rozwijającego się rynku energii odnawialnej w naszym kraju. EC BREC IEO jest jednym z pierwszych prywatnych instytutów naukowych, łącząc prace badawczo-rozwojowe z wdrożeniami i działalnością konsultingową w sektorach takich jak: energia odnawialna, energia wiatrowa, biogaz.
home » http://www.ieo.pl
kategorie » Ciekawe strony WWW, Popularnonaukowe,
 
 
Nr 576» Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci
Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci
Przekaż 1% podatku zdolnym dzieciom. Najlepiej pomagać najlepszym.
Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci jest organizacją pożytku publicznego, wspierającą rozwój zdolnych i ambitnych dzieci ze szkół podstawowych, gimnazjów i liceów. Przekaż 1% swojego podatku na cele Funduszu. Warto zainwestować w młodzież.
home » http://fundusz.org/
kategorie » Inne, Popularnonaukowe, Muzea wystawy,
 
 
Nr 503» IGM Internetowa Gazeta Medyczna
IGM Internetowa Gazeta Medyczna
Popularnonaukowy, recenzowany miesięcznik medyczny. Unikalne i wartościowe artykuły ze świata szeroko rozumianej medycyny, włączając w to nie tylko choroby lecz również diagnostykę medyczną, leczenie, terapie, odkrycia w dziedzinie farmaceutyków i wiele innych.
home » http://hylostet.pl/igm
kategorie » Popularnonaukowe, Ciekawe strony WWW,
 
 
Nr 241» Publikacje Edukacyjne
Publikacje Edukacyjne
Nauczycielskie publikacje edukacyjne
Publikacje edukacyjne - internetowe wydawnictwo, poświęcone tematyce szeroko rozumianej edukacji. Publikacje edukacyjne to ogólnopolski serwis, docierający poprzez internet w sposób nieograniczony do dużej ilości czytelników. Publikacje edukacyjne są wydawnictwem ciągłym, rejestrowanym przez Narodowy Ośrodek ISSN.
home » http://www.publikacje.edu.pl/
kategorie » Pomoce naukowe, Popularnonaukowe,
 
 
Popularnonaukowe linków: 30 na 5 stronach

« poprzednia    

1

  2  3  4  5  następna »

 

^ do góry strony ^

Kontakt

Osób online: 1