Katalog Stron Internetowych

Edukacja.GdzieSzukac.pl

Strona startowa

Katalogi Stron Internetowych w serwisie GdzieSzukac.pl


Edukacja i nauka katalog tematyczny, strony edukacyjne i o tematyce edukacyjnej: kursy szkolenia, szkoły, uczelnie, studia... mobilna wersja    Wersja mobilna katalogów

Katalog edukacja nauka kursy szkolenia  »  Popularnonaukowedodaj wpis do katalogu
Nr 922» Prace doktorskie
Prace doktorskie
Serwis prace doktorskie.pl świadczy kompleksowe usługi redakcyjne i wydawnicze dla osób piszących rozprawy naukowe. Wykonujemy korektę językową i formatowanie prac naukowych, świadczymy usługi tłumaczeniowe, graficzne oraz DTP. Wydajemy książki, e-booki, tworzymy e-publikacje na urządzenia mobilne.
home » http://www.pracedoktorskie.pl
kategorie » Pisanie prac, Uczelnie wyższe, Popularnonaukowe,
 
 
Nr 904» Wideo blog o matematyce
Wideo blog o matematyce
Na blogu znajdują się darmowe kursy wideo oraz. Artykuły tłumaczące pojęcia matematyczne. Wykorzystywane są kolorowe animacje
Jest to nietypowy blog matematyczny, na którym znajdziesz darmowe wideo kursy z matematyki dla studentów. Ucz się komfortowo przy swoim komputerze. W każdej chwili możesz zrobić przerwę lub obejrzeć ponownie lekcję. Na stronie jest mnóstwo animacji kolorowych ułatwiające zrozumienie pojęć matematycznych. Niektóre pojęcia są tłumaczone w nietypowy sposób co jest bardzo pomocne.
home » http://www.kowalskimateusz.pl
kategorie » Uczelnie wyższe, Korepetycje, Popularnonaukowe,
 
 
Nr 754» JakubFrankiewicz.eu
JakubFrankiewicz.eu
Edukacja i Finanse
JakubFrankiewicz.eu – Nowoczesna Edukacja zaprasza do lektury subiektywnych opinii o finansach, edukacji, społeczeństwie i internetowej rewolucji. Strona którą warto czytać! Piszę o.. Przede wszystkim o Edukacji, Internecie, Społeczeństwie oraz Finansach. Piszę o tym co mnie fascynuje, interesuje, śmieszy lub drażni oraz o tym, nad czym aktualnie pracuje. Wskazuje ciekawe rozwiązania i służę poradąmi. Zazwycza piszę śmiertelnie poważnie (co nie znaczy, że nudno), chociaż niekiedy i z "przymrużeniem oka" czy ironicznym zacięciem. Zawsze jednak mocno subiektywnie..
home » http://jakubfrankiewicz.eu
news » Czytaj News RSS
plik »
kategorie » Ciekawe strony WWW, Popularnonaukowe, Kursy szkolenia,
 
 
Nr 624» Energia odnawialna
Energia odnawialna
EC BREC IEO to jeden z pierwszych prywatnych instytutów naukowych. Nasza specjalizacja to odnawialne źródła energii: energia wiatrowa i biogaz.
Instytut Energetyki Odnawialnej (EC BREC IEO) został utworzony w 2001 r. przez specjalistów z ówczesnego Europejskiego Centrum Energii Odnawialnej (EC BREC/IBMER). Trzon zespołu stanowią ludzie, którzy przygotowali podstawowe dokumenty dla sektora energii odnawialnej w Polsce: Strategię rozwoju energetyki odnawialnej, projekt programu wykonawczego do Strategii w zakresie zielonej energii elektrycznej, projekt ustawy o wykorzystaniu odnawialnych zasobów energii i promocji odnawialnych źródeł energii. Dokumenty te stanowią do dzisiaj bazę rozwoju polityki energetycznej i prawa energetycznego w kategorii odnawialne źródła energii (OZE).Założenie niezależnego Instytutu miało za zadanie bardziej dopasować połączenie działalności naukowo-badawczej z potrzebami rozwijającego się rynku energii odnawialnej w naszym kraju. EC BREC IEO jest jednym z pierwszych prywatnych instytutów naukowych, łącząc prace badawczo-rozwojowe z wdrożeniami i działalnością konsultingową w sektorach takich jak: energia odnawialna, energia wiatrowa, biogaz.
home » http://www.ieo.pl
kategorie » Ciekawe strony WWW, Popularnonaukowe,
 
 
Nr 576» Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci
Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci
Przekaż 1% podatku zdolnym dzieciom. Najlepiej pomagać najlepszym.
Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci jest organizacją pożytku publicznego, wspierającą rozwój zdolnych i ambitnych dzieci ze szkół podstawowych, gimnazjów i liceów. Przekaż 1% swojego podatku na cele Funduszu. Warto zainwestować w młodzież.
home » http://fundusz.org/
kategorie » Inne, Popularnonaukowe, Muzea wystawy,
 
 
Nr 503» IGM Internetowa Gazeta Medyczna
IGM Internetowa Gazeta Medyczna
Popularnonaukowy, recenzowany miesięcznik medyczny. Unikalne i wartościowe artykuły ze świata szeroko rozumianej medycyny, włączając w to nie tylko choroby lecz również diagnostykę medyczną, leczenie, terapie, odkrycia w dziedzinie farmaceutyków i wiele innych.
home » http://hylostet.pl/igm
kategorie » Popularnonaukowe, Ciekawe strony WWW,
 
 
Nr 421» CennaWiedza.pl
CennaWiedza.pl
Możliwość wygrania cennych nagród i sprawdzenia swojej wiedzy oferuje nowa strona www.cennawiedza.pl
Inicjatywa Cenna Wiedza to internetowy teleturniej, który w formie konkursu będzie promował wiedzę i zachęcał użytkowników portalu do aktywnego jej zdobywania. Turniej pozwala na to, by nie wychodząc z domu uczestnik miał możliwość wzięcia udziału w turnieju, zaprezentowania swojej wiedzy oraz zdobycia atrakcyjnych nagród. W konkursach może wziąć udział każdy, kto ma dostęp do internetu. Pierwszym krokiem jest wybór nagrody, którą chcemy otrzymać. Wybór nagrody oznacza jednocześnie wybór konkretnego konkursu. Tu wiedza naprawdę ma cenę. Zapraszamy!
home » http://www.cennawiedza.pl
kategorie » Popularnonaukowe, Ciekawe strony WWW, Serwisy edukacyjne,
 
 
Popularnonaukowe linków: 36 na 6 stronach

« poprzednia    

1

  2  3  4  5  6  następna »

 

^ do góry strony ^

Kontakt

Osób online: 1