Katalog Stron Internetowych

Edukacja.GdzieSzukac.pl

Strona startowa

Katalogi Stron Internetowych w serwisie GdzieSzukac.pl


Edukacja i nauka katalog tematyczny, strony edukacyjne i o tematyce edukacyjnej: kursy szkolenia, szkoły, uczelnie, studia... mobilna wersja    Wersja mobilna katalogów

Katalog edukacja nauka kursy szkolenia  »  Wszystkie wpisy w katalogudodaj wpis do katalogu
Nr 967» Kora - profesjonalne szkolenia medyczne
Kora - profesjonalne szkolenia medyczne
Firma Kora to grupa ekspertów organizujących szkolenia medyczne.
Kadra naszych instruktorów nieustannie doskonali się, by zapewnić najlepszą jakość szkolenia i satysfakcję z rezultatów naszej współpracy. Kursy aranżujemy ciekawie, Kursanci zapamiętują przez to ważne kwestie w łatwy sposób. Podczas kursów wykorzystujemy najlepszej jakości osprzęt do szkoleń; posiadamy szereg fantomów i przyrządów, jakie wykorzystywane są np. podczas nauki badań lekarskich czy resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która dla swoich kursantów uruchomiła platformę e-learningową. Zapraszamy.
home » http://www.kora.pl/
kategorie » Kursy szkolenia,
 
 
Nr 966» Automaty Hot Spot
Automaty Hot Spot
Jesteśmy firmą wstawiającą automaty do gier Hot Spot.
Witaj właścicielu klubu, dyskoteki, sklepu, stacji benzynowej, pubu, baru, restauracji lub pizzerii ! Nasza firma zajmuje się wstawianiem automatów do gier o niskich wygranych właśnie w takim miejscu, jak Twoje. Działamy na terenie całego województwa zachodniopomorskiego, wielkopolskiego, mazowieckiego, łódzkiego, wielkopolskiego, podlaskiego i lubelskiego ! Dostarczamy maszyny do grania w ciągu kilku dni ! Gwarantujemy Ci pomoc techniczną oraz serwis w razie awarii. Twoim zarobkiem jest procent od zysku z każdego automatu.
home » http://www.automaty-hotspot.com.pl
kategorie » Ciekawe strony WWW, Szkoły biznesu, Inne,
 
 
Nr 965» Centrum Szkoleń UTB
Centrum Szkoleń UTB
Centrum Szkoleń już od długiego czasu działa na rynku oferując niezwykle dużo interesujących usług. Firma posiada fenomenalną opinię wśród klientów, ponieważ zawsze stara się spełniać ich oczekiwania oferując przeróżne kursy i szkolenia, jakie pozwalają na otrzymanie uprawnień operatora wózka widłowego. Szkolenia te odbywają się w sposób kompetentny i zarazem sprawdzony, są prowadzone poprzez bardzo dobrze wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, jaka posiada naprawdę duże doświadczenie, stosowną wiedzę a także niesłychanie wysokie kwalifikacje.
home » http://www.centrumszkolen.net/
kategorie » Kursy szkolenia, Kursy szkolenia,
 
 
Nr 964» 2l.pl - opracowania lektur
2l.pl - opracowania lektur
Z myślą o powtórce materiału z języka polskiego przed maturą przygotowaliśmy zwięzłe opracowania najważniejszych lektur omawianych w szkole. Powtórka problematyki, głównych wątków i motywów literackich pozwala na odświeżenie wiadomości z całego okresu edukacji szkolnej. Ponadto prezentujemy biogramy poszczególnych twórców zapisane w formie notatki szkolnej. Nie znajdziesz u nas szczegółowych analiz – przypominamy to, co najważniejsze i podstawowe na maturze.
home » http://2l.pl/
kategorie » Serwisy edukacyjne, Ściągi gotowce,
 
 
Nr 963» Opracowania lektur szkolnych
Opracowania lektur szkolnych
Serwis 2l.pl zawiera zestaw pełnych tematów i wypracowań dotyczących najważniejszych lektur szkolnych.
Zapraszamy na nasze strony poświęcone lekturom szkolnym. Znajdziesz tam pełne opracowanie wraz ze wszystkimi tematami lekcji omawianych na języku polskim. Ponadto przygotowaliśmy biografie znanych twórców oraz notatki szkolne często zadawane jako praca domowa. Aby rozszerzyć wiedzę zawsze można skorzystać z bibliografii przedmiotowej.
home » http://2l.pl/
kategorie » Serwisy edukacyjne, Pomoce naukowe,
 
 
Nr 962» E-pisanie.EDU.pl - pisanie prac
E-pisanie.EDU.pl - pisanie prac
Profesjonalna pomoc w pisaniu prac w kilku językach.
Do usług świadczonych przez nas serwis należy opracowywanie wzorów prac naukowych. Bywa to dość czasochłonne zadanie, dlatego postanowiliśmy pomóc wszystkim tym, którzy muszą się z tym zmierzyć. Nasze zadanie to nie tylko pisanie prac po polsku. Także pisanie w języku niemieckim znajduje się w naszej ofercie. Nasze usługi obejmują pisanie prac zaliczeniowych, pisanie prac inżynierskich, licencjackich, a także magisterskich. Zajmujemy się także pisaniem w języku angielskim. W pisaniu prac mamy duże doświadczenie. Zapraszamy!
home » http://e-pisanie.edu.pl
kategorie » Pisanie prac, Pomoce naukowe, Ściągi gotowce,
 
 
Nr 960» Darmowe ogłoszenia kursy i szkolenia - Zajecia-Dodatkowe.pl
Darmowe ogłoszenia kursy i szkolenia - Zajecia-Dodatkowe.pl
Lokalne ogłoszenia kursów i szkoleń dla dzieci,osób dorosłych i seniorów. Sprawdź aktualne oferty w Twoim mieście.
Szukasz korepetytora albo szkoły językowej, chcesz zapisać dziecko na kurs komputerowy, zajęcia muzyczne albo sportowe. Zobacz ogłoszenia warsztatów, kursów i szkoleń edukacyjnych i zawodowych - ponad 200 kategorii, wizytówki i oferty firm. Porównaj ceny i zobacz opinie. Jesteś organizatorem szkoleń, udzielasz korepetycji - jeśli tak możesz dodać swoją ofertę za darmo.
home » http://www.zajecia-dodatkowe.pl
kategorie » Kursy szkolenia, Korepetycje, Ciekawe strony WWW,
 
 
Wszystkie wpisy w katalogu linków: 630 na 90 stronach

« poprzednia  1  2  3  

4

  5  6  7  8  9  następna »

 

^ do góry strony ^

Kontakt

Osób online: 1