Katalog Stron Internetowych

Edukacja.GdzieSzukac.pl

Strona startowa

Katalogi Stron Internetowych w serwisie GdzieSzukac.pl


Edukacja i nauka katalog tematyczny, strony edukacyjne i o tematyce edukacyjnej: kursy szkolenia, szkoły, uczelnie, studia... mobilna wersja    Wersja mobilna katalogów

Katalog edukacja nauka kursy szkolenia  »  Szkoły ogólnokształcącedodaj wpis do katalogu
Nr 989» Szkoła Rodzinna w Wesołej
Szkoła Rodzinna w Wesołej
Szkoła istnieje od 1992 roku. Szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej na czas nieokreślony.
Nasza szkoła istnieje od 1992 roku Szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej na czas nieokreślony. Nauczając zarówno ludzi młodych jak i dorosłych kładziemy szczególny nacisk na naukę języków obcych i informatyki oraz staranne przygotowanie do egzaminów. Współpracujemy z PTD - Polskim Towarzystwem Dysleksji Jesteśmy członkiem: KFON - Krajowego Forum Oświaty Niepublicznej ECNAIS - The European Council of National Associations of Independent School ESED - European School Exchange Databank Adres: ul. Kruszyny 14A 05-077 Warszawa-Wesoła Tel/fax: (022) 773-33-77
home » http://szkolarodzinna.pl
kategorie » Strony Szkół i Klas, Szkoły gimnazjalne, Szkoły ogólnokształcące,
 
 
Nr 971» ZSOS1.pl szkoła sportowa Kraków
ZSOS1.pl szkoła sportowa Kraków
Szkoła sportowa Kraków
Strona Gimnazjum Sportowego nr 47 i Szkoły Podstawowej Nr 91 w Krakowie przy Zespole Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 1.
home » http://www.zsos1.pl
kategorie » Szkoły artystyczne, Szkoły ogólnokształcące, Szkoły gimnazjalne,
 
 
Nr 802» Szkoła dla dorosłych kraków
Szkoła dla dorosłych kraków
Centrum Kształcenia Socrates prowadzi szkoły dla dorosłych, w których możecie Państwo zdobyć średnie wykształcenie.
Centrum Kształcenia Socrates prowadzi Licea Ogólnokształcące dla Dorosłych w Krakowie. Zapraszamy do uzupełnienia wykształcenia i zdania matury w naszych szkołach. Jesteśmy już doświadczoną placówką edukacyjną, którą co roku opuszcza grono zadowolonych maturzystów. Nasza kadra pedagogiczna jest niezwykle wyrozumiała i potrafi pracować z ludźmi w każdym wieku. Nie jest dla nas ważne to, ile ktoś miał przerwy w nauce, liczą się chęci do zdobycia wiedzy. Na naszej stronie znajdą Państwo szczegółowe informacje, dotyczące rekrutacji do naszych szkół. Zapraszamy.
home » http://socrates.edu.pl
kategorie » Szkoły ogólnokształcące, Szkoły niepubliczne, Kursy szkolenia,
 
 
Nr 607» Liceum Ogólnokształcące Kraków
Liceum Ogólnokształcące Kraków
Liceum Ogólnokształcące nr. III to szkoła do której każdy uczeń, nawet absolwent z chęcią wraca.
Serdecznie zapraszamy do naszego Liceum prywatnego w Krakowie, które znajduje się na ul. Sławkowskiej. Liceum funkcjonuje w trybie jednozmianowym, posiada szerokie zaplecze naukowe i wykwalifikowaną kadrę nauczycielską. Zapraszamy!
home » http://www.iiiplo.krakow.pl
kategorie » Szkoły ogólnokształcące, Szkoły niepubliczne, Szkoły językowe,
 
 
Nr 606» Prywatne Gimnazjum nr 5 w Krakowie
Prywatne Gimnazjum nr 5 w Krakowie
Prywatne Gimnazjum w Krakowie istnieje na rynku od 2000 roku.
Czy szukasz dobrego gimnazjum dla swojego dziecka w Krakowie? Czy zależy Ci by w szkole był dobry poziom nauczania a jednocześnie miła atmosfera? Czy stawiasz na indywidualne podejście do każdego z uczniów i zależy Ci na tym, by klasa Twojego dziecka nie była zbyt duża? Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś 'tak', to oznacza to, że dobrze trafiłeś. Nasza placówka - Prywatne Gimnazjum nr 5 to szkoła z wysokim poziomem nauczania, a jednocześnie posiadająca wspaniałą kadrę pedagogiczną, która oprócz nauki także wychowuje swoich uczniów. Zapraszamy do nas, lub na naszą stronę internetową!
home » http://www.prywgim5.krakow.pl
kategorie » Szkoły gimnazjalne, Szkoły niepubliczne, Szkoły ogólnokształcące,
 
 
Nr 605» Liceum uzupełniające Kraków
Liceum uzupełniające Kraków
Nasza szkoła to propozycja dla osób dorosłych po podstawówce, lub gimnazjum, chcących zdać egzamin maturalny.
Serdecznie zapraszamy wszystkich państwa do naszej szkoły w Krakowie. Oferujemy naukę dorosłym, którzy chcieliby zdobyć średnie wykształcenie oraz tym, którzy ukończyli szkołę zawodową - dla nich dedykowany jest dwuletni program edukacji. Zajęcia w naszej placówce odbywają się w dwóch systemach: popołudniami od godz. 16 i w formie zjazdów weekendowych. To państwo decydują która forma jest wygodniejsza. Nasza placówka to: gwarantwana edukacja na wysokim poziomie, świetni nauczyciele oraz kameralne klasy. Zachęcamy wszystkich dorosłych do podjęcia nauki w naszej szkole.
home » http://www.lod.krakow.pl
kategorie » Szkoły niepubliczne, Szkoły ogólnokształcące, Szkoły zawodowe,
 
 
Nr 255» Gimnazjum nr 21 w Gorzowie Wlkp.
Gimnazjum nr 21 w Gorzowie Wlkp.
Oficjalna strona Gimnazjum nr 21 w Gorzowie Wlkp.przy Zespole Szkół nr 21 w Gorzowie Wlkp.
Oficjalna strona Gimnazjum nr 21 w Gorzowie Wlkp.przy Zespole Szkół nr 21 w Gorzowie Wlkp.- zawiera materiały, dokumenty, informacje i zdjęcia dotyczące codziennego życia Gimnazjum. Znajdziesz tutaj wszystko o Gimnazjum nr 21 w Gorzowie Wlkp. Gimnazjum nr 21 kształci ok 350 uczniów. Ma bogaty program zajęć pozalekcyjnych i ofertę konkursów z zakresu wiedzy, humoru,sprawności fizycznej i sztuki.Każdego roku kilkunastu uczniów awansuje do etapu wojewódzkiego olimpiad przedmiotowych.Kadra nauczycielska to wykwalifikowani i doświadczeni pedagodzy.Absolwentami naszymi są medaliści olimpijscy,mistrzowie Polski i znane postacie z życia polityki.
home » http://www.gim21gorzow.pl/
kategorie » Szkoły gimnazjalne, Szkoły ogólnokształcące, Ośr. Wychowawcze,
 
 
Szkoły ogólnokształcące linków: 7 na 1 stronach

 

^ do góry strony ^

Kontakt

Osób online: 1