Katalog Stron Internetowych

Edukacja.GdzieSzukac.pl

Strona startowa

Katalogi Stron Internetowych w serwisie GdzieSzukac.pl


Edukacja i nauka katalog tematyczny, strony edukacyjne i o tematyce edukacyjnej: kursy szkolenia, szkoły, uczelnie, studia... mobilna wersja    Wersja mobilna katalogów

Katalog edukacja nauka kursy szkolenia  »  Ściągi gotowcedodaj wpis do katalogu
Nr 964» 2l.pl - opracowania lektur
2l.pl - opracowania lektur
Z myślą o powtórce materiału z języka polskiego przed maturą przygotowaliśmy zwięzłe opracowania najważniejszych lektur omawianych w szkole. Powtórka problematyki, głównych wątków i motywów literackich pozwala na odświeżenie wiadomości z całego okresu edukacji szkolnej. Ponadto prezentujemy biogramy poszczególnych twórców zapisane w formie notatki szkolnej. Nie znajdziesz u nas szczegółowych analiz – przypominamy to, co najważniejsze i podstawowe na maturze.
home » http://2l.pl/
kategorie » Serwisy edukacyjne, Ściągi gotowce,
 
 
Nr 962» E-pisanie.EDU.pl - pisanie prac
E-pisanie.EDU.pl - pisanie prac
Profesjonalna pomoc w pisaniu prac w kilku językach.
Do usług świadczonych przez nas serwis należy opracowywanie wzorów prac naukowych. Bywa to dość czasochłonne zadanie, dlatego postanowiliśmy pomóc wszystkim tym, którzy muszą się z tym zmierzyć. Nasze zadanie to nie tylko pisanie prac po polsku. Także pisanie w języku niemieckim znajduje się w naszej ofercie. Nasze usługi obejmują pisanie prac zaliczeniowych, pisanie prac inżynierskich, licencjackich, a także magisterskich. Zajmujemy się także pisaniem w języku angielskim. W pisaniu prac mamy duże doświadczenie. Zapraszamy!
home » http://e-pisanie.edu.pl
kategorie » Pisanie prac, Pomoce naukowe, Ściągi gotowce,
 
 
Nr 881» Pisanie prac dla studentów
Pisanie prac dla studentów
Żadnego problemu nie sprawia w tym przypadku zarówno pisanie prac magisterskich, jak i pisanie prac dyplomowych.
Żadnego problemu nie sprawia w tym przypadku zarówno pisanie prac magisterskich, jak i pisanie prac dyplomowych. Na uwagę zasługuje także fakt, że każde zlecenie wykonywane jest szybko, a w każdej chwili klient może przekazywać swoje uwagi. Gdy już promotor zaakceptuje plan pracy magisterskiej, przedstawiciel opisywanej firmy może zająć się jej pisaniem, zwracając przy tym oczywiście baczną uwagę na bibliografię i przypisy. Głównym celem dla zleceniobiorcy jest zawsze satysfakcja klienta i uzyskanie przez niego jak najlepszej oceny za napisaną pracę.
home » http://pisanie-prac-dlastudentow.pl/
kategorie » Pisanie prac, Pomoce naukowe, Ściągi gotowce,
 
 
Nr 820» Poglądowe prace dyplomowe pisane na zamówienie
Poglądowe prace dyplomowe pisane na zamówienie
Serwis Pegaz świadczy usługi pisarskie i redakcyjne na poziomie szkoły średniej i wyższej.
Pisanie prac to domena naszej działalności. Firma funkcjonuje w branży edukacyjnej od kilku lat. W ofercie poglądowe prace dyplomowe, prace magisterskie i zaliczeniowe. Piszemy teksty licealne i akademickie. Licealistom oferujemy pomoc w zredagowaniu pracy maturalnej. Opracowujemy prezentacje maturalne z dwóch bloków tematycznych: literatura i korespondencja sztuk. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi przykładowymi realizacjami, szczegółowym cennikiem i współpracy. Piszemy wyłącznie oryginalne teksty w całości opisane przypisami z zestawieniem bibliograficznym.
home » http://biuroliterackie.net
kategorie » Pisanie prac, Pomoce naukowe, Ściągi gotowce,
 
 
Nr 706» Prace licencjackie, magisterskie, dyplomowe
Prace licencjackie, magisterskie, dyplomowe
Pomoc dla studentów na każdym etapie przygotowania prac dyplomowych.
Jeżeli masz problem z doborem właściwej literatury do pracy, bądź nie wiesz jak przygotować plan pracy, jak stosować przypisy w pracy naukowej, służymy poradą w tym zakresie. Proponujemy pomoc z szerokiego zakresu specjalizacji, m.in.: administracja, ekonomia, politologia, rachunkowość, pedagogika. Jeśli czeka Cię pisanie prac, poprawa plagiatu bądź potrzebujesz innych poprawek do swojej pracy, wykonamy je zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.
home » http://www.twojepisanie.pl
kategorie » Pisanie prac, Ściągi gotowce, Pomoce naukowe,
 
 
Nr 703» Prezentacje maturalne
Prezentacje maturalne
Jeśli pisanie prac maturalnych stanowi dla Ciebie problem, bądź nie wiesz jak zacząć pisanie pracy, skorzystaj z naszych materiałów.
Napisanie prezentacji maturalnej może być łatwiejsze poprzez dobranie od początku właściwych materiałów źródłowych. W serwisie uzyskasz porady i wskazówki tematyczne w zakresie przygotowania pracy maturalnej i dobory materiałów, a także możesz zapoznać się z gotowymi wzorami prac, na podstawie których przygotujesz własną. Dostępnych jest wiele motywów, np. motyw matki, motyw Boga, motyw apokalipsy, motyw wojny, motyw ojca, motyw miasta. Prezentacje maturalne zawierają konspekt, tekst prezentacji i materiały pomocnicze.
home » http://www.eprezentacjamaturalna.pl
kategorie » Korepetycje, Pomoce naukowe, Ściągi gotowce,
 
 
Nr 654» Ortografka - serwis z dyktandami i grami ortograficznymi
Ortografka - serwis z dyktandami i grami ortograficznymi
Serwis edukacyjny zawierający autorskie testy ortograficzne, ćwiczenia, gry i dyktanda z języka polskiego dostępne w wersji on-line oraz przeznaczone do wydruku.
Ortografka to serwis edukacyjny dedykowany zarówno uczniom szkół podstawowych jak gimnazjalistom. Do wykorzystania zgromadzonych w nim autorskich testów i dyktand szczególnie zachęcamy pedagogów pragnących efektywnie uczyć ortografii w atrakcyjnej formie. Również rodzice skorzystać mogą z możliwości, jakie oferuje im Ortografka w zakresie dodatkowych ćwiczeń z dziećmi oraz monitorowania na bieżąco ich postępów. Serwis składa się z czterech kategorii, z których każda odpowiada oznaczaniu w piśmie wybranych samogłosek i spółgłosek.
home » http://www.ortografka.pl/
kategorie » Serwisy edukacyjne, Ściągi gotowce,
 
 
Ściągi gotowce linków: 44 na 7 stronach

« poprzednia    

1

  2  3  4  5  6  7  następna »

 

^ do góry strony ^

Kontakt

Osób online: 1