Katalog Stron Internetowych

Edukacja.GdzieSzukac.pl

Strona startowa

Katalogi Stron Internetowych w serwisie GdzieSzukac.pl


Edukacja i nauka katalog tematyczny, strony edukacyjne i o tematyce edukacyjnej: kursy szkolenia, szkoły, uczelnie, studia... mobilna wersja    Wersja mobilna katalogów

Katalog edukacja nauka kursy szkolenia  »  Ściągi gotowcedodaj wpis do katalogu
Nr 962» E-pisanie.EDU.pl - pisanie prac
E-pisanie.EDU.pl - pisanie prac
Profesjonalna pomoc w pisaniu prac w kilku językach.
Do usług świadczonych przez nas serwis należy opracowywanie wzorów prac naukowych. Bywa to dość czasochłonne zadanie, dlatego postanowiliśmy pomóc wszystkim tym, którzy muszą się z tym zmierzyć. Nasze zadanie to nie tylko pisanie prac po polsku. Także pisanie w języku niemieckim znajduje się w naszej ofercie. Nasze usługi obejmują pisanie prac zaliczeniowych, pisanie prac inżynierskich, licencjackich, a także magisterskich. Zajmujemy się także pisaniem w języku angielskim. W pisaniu prac mamy duże doświadczenie. Zapraszamy!
home » http://e-pisanie.edu.pl
kategorie » Pisanie prac, Pomoce naukowe, Ściągi gotowce,
 
 
Nr 654» Ortografka - serwis z dyktandami i grami ortograficznymi
Ortografka - serwis z dyktandami i grami ortograficznymi
Serwis edukacyjny zawierający autorskie testy ortograficzne, ćwiczenia, gry i dyktanda z języka polskiego dostępne w wersji on-line oraz przeznaczone do wydruku.
Ortografka to serwis edukacyjny dedykowany zarówno uczniom szkół podstawowych jak gimnazjalistom. Do wykorzystania zgromadzonych w nim autorskich testów i dyktand szczególnie zachęcamy pedagogów pragnących efektywnie uczyć ortografii w atrakcyjnej formie. Również rodzice skorzystać mogą z możliwości, jakie oferuje im Ortografka w zakresie dodatkowych ćwiczeń z dziećmi oraz monitorowania na bieżąco ich postępów. Serwis składa się z czterech kategorii, z których każda odpowiada oznaczaniu w piśmie wybranych samogłosek i spółgłosek.
home » http://www.ortografka.pl/
kategorie » Serwisy edukacyjne, Ściągi gotowce,
 
 
Nr 511» Wypracowania.pl
Wypracowania.pl
Serwis z wypracowaniami pisanymi i sprawdzanymi przez redaktorów po studiach polonistycznych.
Wypracowania.pl podzielone są na logiczne kategorie. Znajdziesz tu mnóstwo materiałów dotyczących zarówno starożytnych cywilizacji jak i wypracowania dotyczące najnowszej historii. Kładliśmy bardzo duży nacisk na teksty dotyczące I i II wojny światowej jej genezy, przebiegu i skutków.
home » http://wypracowania.pl
kategorie » Pomoce naukowe, Serwisy edukacyjne, Ściągi gotowce,
 
 
Nr 494» Opracowania lektur
Opracowania lektur
Uprzejmie zapraszamy do korzystania z treści przedstawionych w naszym portalu. Przeczytasz tutaj streszczenia większości lektur z liceum, gimnazjum i podstawówki. Wszystkie obecne na naszej stronie teksty są darmowe. Prezentowane kompendium bardzo dobrze nadaje się do powtórki wiadomości do klasówek, sprawdzianów oraz do egzaminów końcowych, również matury z języka polskiego. Mamy nadzieję, że nasze materiały będą przydatne w nauce.
home » http://www.streszczenia24.com/
kategorie » Pomoce naukowe, Serwisy edukacyjne, Ściągi gotowce,
 
 
Nr 462» Dobre Ściągi
Dobre Ściągi
Materiały oferowane przez serwis Dobre Ściągi obejmują opracowania lektur szkolnych, życiorysy ich autorów, a także omawiają problematykę poszczególnych epok literackich. Posiadamy również prace przeznaczone dla maturzystów zawierające szczegółowo opracowane wybrane pytania maturalne.
home » http://www.dobresciagi.pl/
kategorie » Ściągi gotowce, Pomoce naukowe, Serwisy edukacyjne,
 
 
Nr 375» Prezentacje maturalne
Prezentacje maturalne
Pomoc w pisaniu prac z języka polskiego.
prezentacjematuralne.com.pl. Serwis oferuje pomoc w pisaniu prac i przygotowywaniu prezentacji maturalnych z języka polskiego. Nasi redaktorzy przygotują dla Ciebie wzorcowe prezentacje maturalne. Przygotowujemy również prezentacje multimedialne w Power Point.
home » http://www.prezentacjematuralne.com.pl/
kategorie » Pisanie prac, Ściągi gotowce, Pomoce naukowe,
 
 
Nr 374» Prace magisterskie
Prace magisterskie
Pomoc w pisaniu prac.
epracemagisterskie.pl - prace magisterskie, prace licencjackie, prace dyplomowe. W ofercie pisanie prac na zamówienie. Oferujemy pomoc w pisaniu prac naukowych.
home » http://www.epracemagisterskie.pl/
kategorie » Pisanie prac, Ściągi gotowce,
 
 
Ściągi gotowce linków: 19 na 3 stronach

« poprzednia    

1

  2  3  następna »

 

^ do góry strony ^

Kontakt

Osób online: 2