Katalog Stron Internetowych

Edukacja.GdzieSzukac.pl

Strona startowa

Katalogi Stron Internetowych w serwisie GdzieSzukac.pl


Edukacja i nauka katalog tematyczny, strony edukacyjne i o tematyce edukacyjnej: kursy szkolenia, szkoły, uczelnie, studia... mobilna wersja    Wersja mobilna katalogów

Katalog edukacja nauka kursy szkolenia  »  Tłumaczeniadodaj wpis do katalogu
Nr 826» Tłumaczenia przysięgłe Warszawa - Tłumacz przysięgły w Warszawie
Tłumaczenia przysięgłe Warszawa - Tłumacz przysięgły w Warszawie
TŁUMACZENIA PRZYSIĘGŁE WARSZAWA TŁUMACZENIA USTNE TŁUMACZENIA (PRZYSIĘGŁE) PISEMNE TŁUMACZENIA DOKUMENTÓW Kursy i szkolenia, staże i praca dla tłumaczy w Warszawie
Tłumaczenia przysięgłe umów gospodarczych, tłumaczenia stron www - internetowych, świadectw, dokumentów samochodowych, dowodów rejestracyjnych, umów kupna - sprzedaży, dyplomów i każdego rodzaju dokumentów. Wykonujemy specjalistyczne tłumaczenia z zakresu medycyny, prawa, techniki.
home » http://www.tlumaczeniawarszawa.pl
kategorie » Tłumaczenia, Kursy szkolenia, Praca kariera staż,
 
 
Nr 816» Tłumaczenia ekspresowe
Tłumaczenia ekspresowe
Profesjonalne tłumaczenia na języki obce
Oferujemy profesjonalne i szybkie tłumaczenia z i na języki obce. Obecnie nasza oferta obejmuje tłumaczenia na angielski, rosyjski, niemiecki. Bez wychodzenia z domu bezproblemowe tłumaczenia stron internetowych, aplikacji, dokumentów, korespondencji.
home » http://www.turbotlumaczenia.pl
kategorie » Ciekawe strony WWW, Tłumaczenia, Pomoce naukowe,
 
 
Nr 755» Tłumaczenia angielski Poznań
Tłumaczenia angielski Poznań
Profesjonalne tłumaczenia symultaniczne oraz pisemne w języku angielskim.
Zapraszamy do korzystania z naszych kompetentnych oraz konkurencyjnych tłumaczeń ustnych oraz pisemnych wykonywanych w języku angielskim. Współpracujemy z profesjonalistami wykonującymi tłumaczenia symultaniczne oraz specjalistyczne. Gwarantujemy fachowość naszych tłumaczy oraz ich pełen profesjonalizm. Nasi tłumacze ukończyli kursy przygotowujące do wykonywania tłumaczeń kabinowych, są absolwentami filologii angielskich. Oferujemy tłumaczenia dla klientów indywidualnych oraz dla firm, współpracujemy też z biurami tłumaczeniowymi. Zapraszamy!
home » http://tlumaczenia-ustne.biz/
kategorie » Tłumaczenia,
 
 
Nr 753» FORBERG - kursy maturalne, kursy gimnazjalne, kursy językowe. Tłumaczenia dokumentów
FORBERG - kursy maturalne, kursy gimnazjalne, kursy językowe. Tłumaczenia dokumentów
Prowadzimy kompleksowe kursy maturalne, kursy gimnazjalne, kursy językowe. Oddzielne grupy dla uczniów i dla dorosłych. Świadczymy usługi tłumaczenia dokumentów.
Prowadzimy kompleksowe kursy maturalne dla dorosłych i młodzieży (oddzielne grupy dla uczniów szkół średnich i dla osób starszych) oraz kursy językowe na wszystkich poziomach zaawansowania. Dla młodzieży oferujemy kursy gimnazjalne i jezykowe. Szczególną ofertę szkoleń językowych przygotowaliśmy dla firm i instytucji. Świadczymy również usługi w zakresie tłumaczeń dokumentów i ustnych, skierowane zarówno do klientów instytucjonalnych jak i do osób prywatnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz opiniami osób, które już skorzystały z naszych usług.
home » http://www.forberg.pl
kategorie » Korepetycje, Tłumaczenia, Kursy szkolenia,
 
 
Nr 532» Słowniki darmowe online i tłumacze online.
Słowniki darmowe online i tłumacze online.
Portal słownikowy: 31 słowników online i 22 tłumacze online.
Portal językowy z darmowym tłumaczem online i darmowymi słownikami online. Słowniki: polsko- angielski, białoruski, bułgarski, chorwacki, czeski, duński, esperanto, estoński, fiński, francuski, grecki, hiszpański, holenderski, indonezyjski, islandzki, łaciński, łotewski, muzyczny polsko-angielski, niemiecki, norweski, portugalski, rumuński, słowacki, szwedzki, ukraiński, węgierski, włoski
home » http://seda.pl
kategorie » Encyklopedie słowniki, Tłumaczenia, Ciekawe strony WWW,
 
 
Nr 529» Szkoła Językowa, Biuro Tłumaczeń
Szkoła Językowa, Biuro Tłumaczeń
Zapraszamy dzieci i młodzież do naszej szkoły. Tutaj będziesz miał okazję poznać język i przyjaciół. U nas staniesz się językowym orłem.
Wykonujemy tłumaczenia pisemne: przysięgłe i zwykłe oraz ustne: konsekutywne i symultaniczne w 40 językach. . Nasze usługi świadczymy klientom indywidualnym i biznesowym. Oferujemy szybką realizację zleceń i atrakcyjne ceny. Nasza szkoła świadczy usługi w dziedzinie nauki języków obcych od 1996 roku. Oferujemy kursy języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, francuskiego, rosyjskiego i hebrajskiego. Prowadzimy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
home » http://www.euroalphabet.pl
kategorie » Kursy szkolenia, Szkoły językowe, Tłumaczenia,
 
 
Nr 525» Tłumaczenia niemiecki
Tłumaczenia niemiecki
Tłumacz języka niemieckiego Traduko oferuje usługi w zakresie tłumaczeń zwykłych i specjalistycznych z i na język niemiecki. Zapewniamy wysoką jakość tłumaczenia, terminową realizację zleceń, absolutną poufność dokumentów i informacji, konkurencyjne ceny. Wykonujemy tłumaczenia z zachowaniem wysokich standardów jakościowych: tekstów prawniczych, umów prawnych, dokumentacji przetargowej, ofert handlowych, prospektów, instrukcji, dokumentacji technicznej, handlowej i finansowej oraz tłumaczenie innych tekstów specjalistycznych.
home » http://www.tlumaczenia-24.eu
kategorie » Tłumaczenia, Kursy szkolenia, Korepetycje,
 
 
Tłumaczenia linków: 29 na 5 stronach

« poprzednia  1  

2

  3  4  5  następna »

 

^ do góry strony ^

Kontakt

Osób online: 1