Katalog Stron Internetowych

Edukacja.GdzieSzukac.pl

Strona startowa

Katalogi Stron Internetowych w serwisie GdzieSzukac.pl


Edukacja i nauka katalog tematyczny, strony edukacyjne i o tematyce edukacyjnej: kursy szkolenia, szkoły, uczelnie, studia... mobilna wersja    Wersja mobilna katalogów

Katalog edukacja nauka kursy szkolenia  »  Tłumaczeniadodaj wpis do katalogu
Nr 500» Tłumaczenia specjalistyczne i techniczne
Tłumaczenia specjalistyczne i techniczne
Realizując medyczne projekty translacyjne we współpracy z LOQUAX mogą być Państwo pewni, że dostarczane tłumaczenia będą wykonane przez lekarzy medycyny.
Realizując medyczne projekty translacyjne we współpracy z LOQUAX mogą być Państwo pewni, że dostarczane tłumaczenia będą wykonane przez lekarzy medycyny oraz specjalistów z dziedzin okołomedycznych posiadających głęboką znajomość słownictwa z zakresu podstawowych i klinicznych dziedzin medycznych.
home » http://ltlumaczenia.pl/
kategorie » Tłumaczenia, Inne, Ciekawe strony WWW,
 
 
Nr 473» Angielski Wejherowo - My School of English
Angielski Wejherowo - My School of English
Szkoła języka angielskiego My School of English oferuje kursy angielskiego w Wejherowie.
Szkoła języka angielskiego My School of English oferuje kursy w Orlu, Górze Pomorskiej, Bolszewie. Zajęcia prowadzone w małych grupach 2-3 i 4-6 osobowych, w miłej atmosferze i przez wykwalifikowanych nauczycieli. Kursy do matury, egzaminu gimnazjalnego, FCE, CAE, kursy ogólne.
home » http://www.myenglish.com.pl/
kategorie » Szkoły językowe, Tłumaczenia, Kursy szkolenia,
 
 
Nr 459» Advance Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych
Advance Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych
Prowadzisz interesy w wielu krajach? Teraz tłumaczenia dokumentów tanio i solidnie z firmą Advance.
Dzięki naszym wykwalifikowanym i doświadczonym tłumaczom jesteśmy w stanie przetłumaczyć wszystko, a tym samym sprostać Państwa najtrudniejszym wyzwaniom. Współpracujemy z licznym gronem tłumaczy z całej Polski. Świadczymy usługi na terenie Polski jak i za granicą zarówno dla podmiotów prawnych, klientów takich jak sądy, jednostki gospodarcze, kancelarie prawne itp. jak również dla osób prywatnych.
home » http://www.advance-mk.pl
kategorie » Tłumaczenia, Szkoły językowe,
 
 
Nr 446» Kursy internetowe z certyfikatem
Kursy internetowe z certyfikatem
MG-edu jest nowoczesną firmą szkoleniową, specjalizująca się w nauczaniu opartym na nowoczesnych technologiach.
„MG-edu” jest nowoczesną firmą szkoleniową, specjalizująca się w nauczaniu opartym na nowoczesnych technologiach. Mimo że dopiero startujemy na rynku szkoleń, posiadamy jednak wsparcie osób mających za sobą wieloletnie doświadczenie w tej branży. Wspólnie z Firmą „KADRA”, istniejącą na rynku szkoleniowym od kilku już lat, realizujemy szkolenia e-learningowe, oferując naszym Kursantom możliwość zdobywania nowej wiedzy i umiejętności, a także uzyskania certyfikatów i dyplomów potwierdzających ich udział w szkoleniach. A wszystko to bez wychodzenia z domu !!!
home » http://www.mg-edu.pl
kategorie » Kursy szkolenia, Tłumaczenia, Inne,
 
 
Nr 433» Tłumaczenia ustne
Tłumaczenia ustne
interpreters24 zapewnia profesjonalny serwis tłumaczeń ustnych:konsekutywnych i symultanicznych oraz obsługą techniczną i sprzętową tłumaczeń konferencyjnych.
interpreters24 zapewnia profesjonalny serwis tłumaczeń ustnych:konsekutywnych i symultanicznych oraz obsługą techniczną i sprzętową tłumaczeń konferencyjnych. Tłumaczenia wykonywane są na najwyższym poziomie translacyjnym, merytorycznym i technicznym. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie.
home » http://www.interpreters24.pl
kategorie » Tłumaczenia, Inne, Szkoły językowe,
 
 
Nr 368» Tłumacz języka niemieckiego Traduko, tłumaczenia prawnicze
Tłumacz języka niemieckiego Traduko, tłumaczenia prawnicze
Traduko, poszukiwany tłumacz języka niemieckiego? Zapraszamy na tlumaczenia-24.eu, kompleksowa obsługa podmiotów gospodarczych i osób.
Kompleksowa obsługa tłumaczeń: tłumaczenie, korekta merytoryczna i stylistyczna z języka niemiecki język polski, tłumacz języka niemieckiego, tłumaczenia pisemne zwykłe i specjalistyczne, tłumaczenia handlowe i biznesowe, kompleksowa obsługa firm i osób prywatnych. Traduko tlumaczenia-24.eu
home » http://www.tlumaczenia-24.eu
kategorie » Tłumaczenia, Kursy szkolenia, Szkoły językowe,
 
 
Nr 366» Tłumaczenia pisemne
Tłumaczenia pisemne
Getit.pl oferuje: tłumaczenia i lokalizacje, audyt językowy, zarządzanie terminologią, pomoc językową, szkolenia językowe i kulturowe, outsourcing językowy.
Getit.pl oferuje: tłumaczenia i lokalizacje, audyt językowy, zarządzanie terminologią, pomoc językową, szkolenia językowe i kulturowe, outsourcing językowy.
home » http://www.getit.pl
kategorie » Tłumaczenia, Kursy szkolenia, Szkoły językowe,
 
 
Tłumaczenia linków: 29 na 5 stronach

« poprzednia  1  2  

3

  4  5  następna »

 

^ do góry strony ^

Kontakt

Osób online: 1