Edukacja i nauka katalog tematyczny, strony edukacyjne i o tematyce edukacyjnej: kursy, szkoły, uczelnie, studia...
Celem portalu jest promocja sztandarowych szkoleń w ofercie firmy, tj. kurs pilarza, obsługa pił spalinowych, obsługa kos mechanicznych. Centrum Szkoleń Specjalistycznych ATJ s.c. to Niepubliczna Jednostka Oświatowa posiadajaca statust Centrum Kształcenia Ustawicznego. Centrum powstało w 2013 i jest częścią działającej od 2008 roku spółki ATJ s.c. Arkadiusz Tomczak, Tomasz Jelonek. Od początku firma skupiała swoją działalność na rynku szkoleń, specjalizując się w kursach obsługi maszyn i urządzeń do obróbki i pozyskania drewna.
Kategorie » Kursy szkolenia, Strony WWW, Praca kariera staż,
Tłumaczenia przysięgłe umów gospodarczych, tłumaczenia stron www - internetowych, świadectw, dokumentów samochodowych, dowodów rejestracyjnych, umów kupna - sprzedaży, dyplomów i każdego rodzaju dokumentów. Wykonujemy specjalistyczne tłumaczenia z zakresu medycyny, prawa, techniki.
Kategorie » Tłumaczenia, Kursy szkolenia, Praca kariera staż,
Przy tworzeniu tego serwisu mam na celu pokazanie jak zarabiać w internecie pracując przy komputerze w domu. Przedstawię jak najprościej sposoby na zarabianie w sieci. Pokażę jak zacząć zarabiać bez inwestowania swoich pieniędzy wykorzystując programy partnerskie oraz sieci afiliacyjne, jedynym kosztem będzie uruchomienie swojej strony w sieci-wykupienie serwera oraz domeny. Dodatkowym kosztem może być stworzenie własnej strony internetowej, bloga czy sklepu.
Kategorie » Strony WWW, Praca kariera staż, Kursy szkolenia,
OSK Safety Car to niezrównany ośrodek szkolenia kierowców w Częstochowie. Jak pokazują rankingi możemy pochwalić się jedną z najlepszych zdawalności egzaminów w mieście. Nauczamy kierowców zarówno w kategorii A, jak i B. Poza tym jako jedyni w Częstochowie proponujemy nauczanie bezpiecznej jazdy na trolejach! Zapewniamy jazdy tylko nowym Suzuki Swift, który obowiązuje na egzaminie. Na naszej stronie internetowej odnajdziesz wiele korzystnych wiadomości, m.in. zdjęcia i filmy z tras egzaminacyjnych.
Kategorie » Kursy szkolenia, Praca kariera staż,
Jobrapido daje unikalną możliwość przeszukiwania z jednego miejsca ofert pracy publikowanych na wszystkich stronach internetowych w Polsce.
Kategorie » Praca kariera staż,
Ośrodek w Korzeńsku działa w ramach projektu Centra Kształcenia Na Odległość Na Wsiach i oferuje salę komputerowa z instruktorem oraz bezpłatne kursy rozwoju osobistego, zawodowe i bhp.
Kategorie » Kursy szkolenia, Praca kariera staż,
Portal studencki Student News. Wyszukiwarki: Po zajęciach, Praca dla studentów. Serwisy: Praca i Kariera, Studia, Turystyka i inne. Zapraszamy do odwiedzin akademickiego serwisu Student News.
Kategorie » Praca kariera staż, Serwisy edukacyjne,
Matura i Studia - najlepsze szkoły i uczelnie wyższe w Edulandia.pl. Testy na studia! Poradnik maturalny, edukacja na studiach dziennych i wieczorowych, baza zawierająca wyższe uczelnie w Polsce i za granicą, a także szkoły pomaturalne.
Kategorie » Praca kariera staż, Serwisy edukacyjne,
Strona Edukacyjna Sejmu RP. Na stronie informacje o Sejmie dawnym i współczesnym, Sejmie dzieci i młodzieży, Unii Europejskiej.
Kategorie » Praca kariera staż,
Ministerstwo Edukacji Narodowej i Sportu Strona główna, a w niej między innymi działy: Akty prawne, Oświata, Szkoły wyższe, Współpraca międzynarodowa, Szkoły Europejskie, Państwowa Komisja Akredytacyjna, Bezpieczna Polska-Szkoła, Sport, Młodzież, Zamówienia publiczne, Przydatne linki, Sprostowania, Ogłoszenia, Wyszukiwarka
Kategorie » Serwisy edukacyjne, Praca kariera staż,
Profesor.pl - serwis edukacyjny dla uczniów i nauczycieli. W serwisie m.in.: katalog, baza korepetycji, ćwiczenia, testy, egzamin, matura, wypracowania, forum, konspekty, scenariusze. Serwisy: nauczyciel, język angielski, język niemiecki, język polski, korepetycje, biologia, fizyka, chemia, podręczniki.
Kategorie » Serwisy edukacyjne, Praca kariera staż,
Portal Edukacyjny: ściągi dla uczniów, konspekty dla nauczycieli, serwisy tematyczne, bezpłatne konta i strony www. Serwisy: Ściąga, Film, Gry, Komputery, Muzyka, Sport, Motoryzacja, Świat Nauki, Unia Europejska, Dla dziewczyn. Forum dyskusyjne, czat, rozrywka.
Kategorie » Ściągi gotowce, Praca kariera staż,
Osób online: 1