Katalog Stron Internetowych

Edukacja.GdzieSzukac.pl

Strona startowa

Katalogi Stron Internetowych w serwisie GdzieSzukac.pl


Edukacja i nauka katalog tematyczny, strony edukacyjne i o tematyce edukacyjnej: kursy szkolenia, szkoły, uczelnie, studia... mobilna wersja    Wersja mobilna katalogów

Katalog edukacja nauka kursy szkolenia  »  Szkoły niepublicznedodaj wpis do katalogu
Nr 1012» ATELIER-PURSKI kurs rysunku Kielce
ATELIER-PURSKI kurs rysunku Kielce
Kurs przygotowujący do egzaminu wstępnego na najlepsze Wydziały Architektury w całej Polsce. Pracownia atelier-purski jest jedyną w Kielcach grupą architektów od dwóch pokoleń z powodzeniem przygotowujących licealistów do egzaminu wstępnego na Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej, Krakowskiej, Śląskiej, Wrocławskiej, Gdańskiej, Poznańskiej, Świętokrzyskiej i Łódzkiej.
home » https://atelier-purski.com
kategorie » Kursy szkolenia, Szkoły artystyczne, Szkoły niepubliczne,
 
 
Nr 1004» Przedszkole BAJECZKA - prywatne, niepubliczne przedszkole Bemowo, Bielany, Warszawa
Przedszkole BAJECZKA - prywatne, niepubliczne przedszkole Bemowo, Bielany, Warszawa
Przedszkole Niepubliczne "Bajeczka" jest placówką integracyjną realizującą program, cele i zadania określone w ustawie o systemie oświaty posiadającym wpis do ewidencji placówek niepublicznych nr 219. Nasz program oparty jest o założenia pedagogiki humanistycznej, która w centrum zainteresowania stawia podmiotowość dziecka.
home » http://www.bajkoweprzedszkola.pl/
kategorie » Wychowanie Przedszkolne, Szkoły niepubliczne, Inne,
 
 
Nr 1001» Prywatne przedszkole Słoneczko
Prywatne przedszkole Słoneczko
Przedszkole Niepubliczne "Słoneczko" powstało 1 września 1998 roku na podstawie wpisu do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych Miasta Stołecznego Warszawy. Zapewniamy profesjonalną opiekę, wychowanie i wszechstronne nauczanie dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat, a także atmosferę szacunku, akceptacji, bezpieczeństwa, uprzejmości, dzielenia się i szanowania siebie nawzajem. Oferujemy szeroki wachlarz zajęć dodatkowych, komfortowe warunki pobytu dzieci w małych grupach, wyśmienitą domową kuchnię.
home » http://www.przedszkolesloneczko.pl/
kategorie » Wychowanie Przedszkolne, Szkoły niepubliczne, Inne,
 
 
Nr 950» Żłobek Integracyjny Małe Misie
Żłobek Integracyjny Małe Misie
Małe Misie to Zespół Niepublicznych Żłobków i Przedszkoli Integracyjnych zlokalizowanych w Warszawie.
Małe Misie to Zespół Niepublicznych Żłobków i Przedszkoli Integracyjnych zlokalizowanych w Warszawie. Placówki nie tylko edukują dzieci, ale też pielęgnują, zapewniają zabawę, chronią przed zagrożeniami oraz kontrolują postępy w rozwoju. Kadrę pracowniczą Żłobka Małe Misie tworzy zespół wykwalifikowanych opiekunów, w tym pedagogów i pielęgniarek,którzy pracę z dziećmi traktują jako misję.
home » http://malemisie.pl/
kategorie » Wychowanie Przedszkolne, Organizacje Szkolne, Szkoły niepubliczne,
 
 
Nr 814» Andrzej Kalemba: Ośrodek Kształcenia Zawodowego z Wielunia
Andrzej Kalemba: Ośrodek Kształcenia Zawodowego z Wielunia
Niepubliczna szkoła i placówka oświatowa prowadząca kursy zawodowe i szkolenia dla firm wśród wszystkich zainteresowanych z powiatu Wieluńskiego.
Ośrodek Kształcenia Zawodowego "Andrzej Kalemba" to niepubliczna szkoła zajmująca się edukacją zawodową osób dorosłych. Szkoła działa na terenie Wielunia od 2006 roku, co roku kształcąc setki osób na wybranych kierunkach. Każdy kurs zawodowy składa się z zajęć praktycznych i teoretycznych by w ostateczności zakończyć się egzaminem potwierdzającym kwalifikacje zawodowe. Szkoła prowadzi kurs na wózki widłowe, szkolenia na operatorów żurawi i inne.
home » http://www.kursy-wielun.pl/
kategorie » Kursy szkolenia, Szkoły niepubliczne,
 
 
Nr 806» angielska szkoła Warszawa
angielska szkoła Warszawa
Zależy Ci na rozwoju Twego dziecka, toteż poszukujesz dla niego odpowiedniej szkoły podstawowej?
Zależy Ci na rozwoju Twego dziecka, toteż poszukujesz dla niego odpowiedniej szkoły podstawowej? Jeśli interesują Cię szkoły działające na terenie Warszawy, zobacz propozycję naszej międzynarodowej placówki! Ze względu na wysokiej jakości nauczanie i świetną kadrę nauczycieli nasza propozycja zaliczana jest do grona najlepszych.
home » http://www.szkolamiedzynarodowa.pl
kategorie » Szkoły niepubliczne,
 
 
Nr 805» przedszkole językowe Warszawa
przedszkole językowe Warszawa
Jeśli obecnie usiłujesz odnaleźć idealne przedszkole dla swojego dziecka, obowiązkowo zdecyduj się na zapoznanie z przygotowana przez nas ofertą.
Jeśli obecnie usiłujesz odnaleźć idealne przedszkole dla swojego dziecka, obowiązkowo zdecyduj się na zapoznanie z przygotowana przez nas ofertą. Istnieje bowiem niemałe prawdopodobieństwo tego, iż nasze międzynarodowe przedszkole okaże się dla Ciebie ogromnie interesujące i zaoferuje Twemu dziecku idealne warunki do rozwoju. Oferowane przez nas warunki, program nauczania oraz wszelkie koszty scharakteryzowane zostały na naszej stronie internetowej.
home » http://www.przedszkolemiedzynarodowe.pl
kategorie » Szkoły niepubliczne,
 
 
Szkoły niepubliczne linków: 14 na 2 stronach

« poprzednia    

1

  2  następna »

 

^ do góry strony ^

± KONTAKT

Osób online: 1