Katalog Stron Internetowych

Edukacja.GdzieSzukac.pl

Strona startowa

Katalogi Stron Internetowych w serwisie GdzieSzukac.pl


Edukacja i nauka katalog tematyczny, strony edukacyjne i o tematyce edukacyjnej: kursy szkolenia, szkoły, uczelnie, studia... mobilna wersja    Wersja mobilna katalogów

Katalog edukacja nauka kursy szkolenia  »  Szkoły niepublicznedodaj wpis do katalogu
Nr 607» Liceum Ogólnokształcące Kraków
Liceum Ogólnokształcące Kraków
Liceum Ogólnokształcące nr. III to szkoła do której każdy uczeń, nawet absolwent z chęcią wraca.
Serdecznie zapraszamy do naszego Liceum prywatnego w Krakowie, które znajduje się na ul. Sławkowskiej. Liceum funkcjonuje w trybie jednozmianowym, posiada szerokie zaplecze naukowe i wykwalifikowaną kadrę nauczycielską. Zapraszamy!
home » http://www.iiiplo.krakow.pl
kategorie » Szkoły ogólnokształcące, Szkoły niepubliczne, Szkoły językowe,
 
 
Nr 606» Prywatne Gimnazjum nr 5 w Krakowie
Prywatne Gimnazjum nr 5 w Krakowie
Prywatne Gimnazjum w Krakowie istnieje na rynku od 2000 roku.
Czy szukasz dobrego gimnazjum dla swojego dziecka w Krakowie? Czy zależy Ci by w szkole był dobry poziom nauczania a jednocześnie miła atmosfera? Czy stawiasz na indywidualne podejście do każdego z uczniów i zależy Ci na tym, by klasa Twojego dziecka nie była zbyt duża? Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś 'tak', to oznacza to, że dobrze trafiłeś. Nasza placówka - Prywatne Gimnazjum nr 5 to szkoła z wysokim poziomem nauczania, a jednocześnie posiadająca wspaniałą kadrę pedagogiczną, która oprócz nauki także wychowuje swoich uczniów. Zapraszamy do nas, lub na naszą stronę internetową!
home » http://www.prywgim5.krakow.pl
kategorie » Szkoły gimnazjalne, Szkoły niepubliczne, Szkoły ogólnokształcące,
 
 
Nr 605» Liceum uzupełniające Kraków
Liceum uzupełniające Kraków
Nasza szkoła to propozycja dla osób dorosłych po podstawówce, lub gimnazjum, chcących zdać egzamin maturalny.
Serdecznie zapraszamy wszystkich państwa do naszej szkoły w Krakowie. Oferujemy naukę dorosłym, którzy chcieliby zdobyć średnie wykształcenie oraz tym, którzy ukończyli szkołę zawodową - dla nich dedykowany jest dwuletni program edukacji. Zajęcia w naszej placówce odbywają się w dwóch systemach: popołudniami od godz. 16 i w formie zjazdów weekendowych. To państwo decydują która forma jest wygodniejsza. Nasza placówka to: gwarantwana edukacja na wysokim poziomie, świetni nauczyciele oraz kameralne klasy. Zachęcamy wszystkich dorosłych do podjęcia nauki w naszej szkole.
home » http://www.lod.krakow.pl
kategorie » Szkoły niepubliczne, Szkoły ogólnokształcące, Szkoły zawodowe,
 
 
Nr 550» Lubelska Szkoła Fotografii
Lubelska Szkoła Fotografii
Kurs Fotografii Cyfrowej czy Warsztaty Fotografii Reklamowej-to tylko dwie oferty spośród różnych kursów i warsztatów, jakie oferuje Lubelska Szkoła Fotografii.
Lubelska Szkoła Fotografii jest niepublicznym ośrodkiem edukacyjnym specjalizującym się w nauczaniu fotografii oraz dziedzin pokrewnych.W ofercie znajdują się propozycje zarówno dla amatorów, jak i zaawansowanych fotografów. Kadra pedagogiczna składa się z wybitnych fotografów, którzy cały czas funkcjonują na rynku fotografii zawodowej. Szkoła nie nadaje państwowych dyplomów zawodowych. Naszą specjalnością jest rzetelna edukacja i profesjonalizm. Za wysoki poziom merytoryczny nauczania odpowiada Rada Programowa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną.
home » http://www.lsfoto.pl
kategorie » Kursy szkolenia, Szkoły niepubliczne, Inne,
 
 
Nr 536» autogroober.pl
autogroober.pl
super auto szkoła w Łodzi
NOWA LOKALIZACJA NASZEJ AUTOSZKOŁY, DZIAŁAMY W SAMYM CENTRUM MIASTA ŁODZI- PIOTRKOWSKA 44 - WSCHODNIA 63 SERDECZNIE ZAPRASZAMY NOWE MIEJSCE , NOWA CENA, TERAZ JUŻ OD 999 PLN Jesteśmy prężnie rozwijającą się Auto szkołą w Łodzi, działamy na rynku od 2006 roku. Obecnie możemy pochwalić się najnowocześniejszą i najlepiej wyposażoną salą wykładową wśród wszystkich auto szkół w Łodzi. Naszą maksymą jest profesjonalizm, dlatego szkolenie w naszej auto szkole to nie prowizorka. My nie naciągamy naszych klientów na dodatkowe koszta
home » http://autogroober.pl
kategorie » Kursy szkolenia, Szkoły niepubliczne, Inne,
 
 
Nr 402» Społeczna Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania
Społeczna Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania
SWSPiZ w Łodzi, Studia, Uczelnia Wyższa, Studia Inżynierskie, Licencjackie, Magisterskie, Podyplomowe, Doktoranckie.
Uczelnia prowadzi studia na kierunkach: Zarządzanie i Marketing, Stosunki Międzynarodowe, Finanse i Rachunkowość, Filologia Angielska, Filologia Germańska, Logistyka, Socjologia, Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, Fizjoterapia, Pedagogika, Kosmetologia, Zdrowie publiczne, Informatyka, Geodezja i Kartografia. Studia podyplomowe.
home » http://www.swspiz.pl
news » Czytaj News RSS
plik »
kategorie » Uczelnie wyższe, Szkoły niepubliczne,
 
 
Nr 240» Szkoła języka angielskiego Perfect English Bielsko Biała
Szkoła języka angielskiego Perfect English  Bielsko Biała
Język angielski z metodą Callana.
Szkoła języka angielskiego Bielsko Biała. Język angielski wykładany metodą Callana. Kursy dla dorosłych i dla dzieci. Grupy VIP. Przygotowanie do matury.
home » http://www.perfectenglish.com.pl/
kategorie » Szkoły językowe, Szkoły niepubliczne,
 
 
Szkoły niepubliczne linków: 15 na 3 stronach

« poprzednia  1  

2

  3  następna »

 

^ do góry strony ^

Kontakt

Osób online: 1