Katalog Stron Internetowych

Edukacja.GdzieSzukac.pl

Strona startowa

Katalogi Stron Internetowych w serwisie GdzieSzukac.pl


Edukacja i nauka katalog tematyczny, strony edukacyjne i o tematyce edukacyjnej: kursy szkolenia, szkoły, uczelnie, studia... mobilna wersja    Wersja mobilna katalogów

Katalog edukacja nauka kursy szkolenia  »  Kursy szkoleniadodaj wpis do katalogu
Nr 537» Język angielski w Klasie Wirtualnej z lektorem na żywo
Język angielski w Klasie Wirtualnej z lektorem na żywo
Oferujemy multimedialne i interaktywne lekcje angielskiego online z lektorem na żywo.
Specjalnie opracowany materiał edukacyjny i wykorzystanie nowinek w e-learningu zapewnia wysoką efektywność nauki i przyjemność zdobywaniu wiedzy. Dostęp do profesjonalnej platformy edukacyjnej 24 godz. przez 7 dni w tygodniu. Kursy ogólne i konwersacje prowadzone w grupach, parach lub indywidualnie. Zapraszamy! www.terminal-e.pl
home » http://www.terminal-e.pl/
kategorie » Szkoły językowe, Kursy szkolenia, Korepetycje,
 
 
Nr 531» Szkoła językowa Wrocław
Szkoła językowa Wrocław
Zapraszamy do wrocławskiej szkoły językowej Atrius. Powstała ona z myślą o osobach dorosłych, które chcą uczyć się języków we włsanym gronie.
Zapraszamy do wrocławskiego centrum językowego Atrius. Prowadzimy kursy językowe takich języków jak: angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, francuski i rosyjski. Nasza szkoła językowa jest ośrodkiem egzaminacyjnym TELC, istnieje więc możliwość zdawania u nas egzaminów na certyfikaty FCE, CAE i wiele innych. Nauka każdego języka dostosowana jest do umiejętności i możliwości czasowych każdego kursanta. Szkoła językowa Atrius mieści się we Wrocławiu przy ulicy Kazimierza Wielkiego 27.
home » http://www.atrius.pl/
kategorie » Kursy szkolenia, Korepetycje, Szkoły językowe,
 
 
Nr 529» Szkoła Językowa, Biuro Tłumaczeń
Szkoła Językowa, Biuro Tłumaczeń
Zapraszamy dzieci i młodzież do naszej szkoły. Tutaj będziesz miał okazję poznać język i przyjaciół. U nas staniesz się językowym orłem.
Wykonujemy tłumaczenia pisemne: przysięgłe i zwykłe oraz ustne: konsekutywne i symultaniczne w 40 językach. . Nasze usługi świadczymy klientom indywidualnym i biznesowym. Oferujemy szybką realizację zleceń i atrakcyjne ceny. Nasza szkoła świadczy usługi w dziedzinie nauki języków obcych od 1996 roku. Oferujemy kursy języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, francuskiego, rosyjskiego i hebrajskiego. Prowadzimy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
home » http://www.euroalphabet.pl
kategorie » Kursy szkolenia, Szkoły językowe, Tłumaczenia,
 
 
Nr 526» Kursy fortepianu (keyboard) dla poczatkujacych, one line
Kursy fortepianu (keyboard) dla poczatkujacych, one line
15 lekcji fortepianu (keyboard. Metoda Kreatywna: skuteczna, szybka, solidna, przyjemna. Video, audio, nuty.
Metoda Kreatyna powstała z początkiem lat 70 minionego wieku wraz z pojawieniem się w systemie edukacji muzycznej nowych trędów. Wyrażały się one w hasłach: więcej wolności, twórczości i przyjemności, a mniej tradycji, musztry i przymusu. Cykl piano Lachert 15 lekcji metody kreatywnej zapewnia szybkie i trwałe postępy w umiejętności gry, nie nużące bo stopniowe wprowadzanie informacji dydaktycznych i wreszcie przyjemność estetyczną związaną z własnym wyborem rodzaju studiowanej muzyki (klasyczna, jazz, rock, wokalistyka itp.)
home » http://pianolachert.eu
kategorie » Kursy szkolenia, Inne,
 
 
Nr 525» Tłumaczenia niemiecki
Tłumaczenia niemiecki
Tłumacz języka niemieckiego Traduko oferuje usługi w zakresie tłumaczeń zwykłych i specjalistycznych z i na język niemiecki. Zapewniamy wysoką jakość tłumaczenia, terminową realizację zleceń, absolutną poufność dokumentów i informacji, konkurencyjne ceny. Wykonujemy tłumaczenia z zachowaniem wysokich standardów jakościowych: tekstów prawniczych, umów prawnych, dokumentacji przetargowej, ofert handlowych, prospektów, instrukcji, dokumentacji technicznej, handlowej i finansowej oraz tłumaczenie innych tekstów specjalistycznych.
home » http://www.tlumaczenia-24.eu
kategorie » Tłumaczenia, Kursy szkolenia, Korepetycje,
 
 
Nr 524» Pierwsza pomoc w Twojej firmie
Pierwsza pomoc w Twojej firmie
Skupiamy wyłącznie profesjonalistów posiadających szeroką wiedzę i doświadczenie w zakresie swoich specjalności.
Grupa Ratmed to firma, która organizuje i prowadzi: kurs pierwszej pomocy, szkolenie pierwszej pomocy, pierwsza pomoc, zabezpieczenie medyczne imprez, imprezy integracyjne, Legnica, Wrocław, Dolny śląsk, cała Polska. Cechuje nas: * PROFESJONALIZM: szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów, a treści szkoleniowe są w pełni zgodne z wytycznym Europejskiej Rady Resuscytacji. * DOŚWIADCZENIE: szkolimy już od 8 lat nauczyliśmy pierwszej pomocy już ponad 140 tysięcy osób w firmach, instytucjach, szkołach.
home » http://www.gruparatmed.pl/
kategorie » Kursy szkolenia,
 
 
Nr 516» Job Safety- Szkolenia BHP
Job Safety- Szkolenia BHP
Prowadzimy szkolenia na terenie całego kraju.
Job Safety jest jednym z niewielu polskich ośrodków szkoleniowych, uznających za nadrzędny cel przekształcanie wiedzy teoretycznej z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy w rzeczywiste wartości praktyczne. Starając się zapewnić naszym klientom najwyższy standard szkoleń, współpracujemy z wysokiej klasy wykładowcami oraz specjalistami zajmującymi się zawodowo problematyką bhp, ppoż, HACCP czy ratownictwem, mającymi kilkuletnie doświadczenie dydaktyczne, oraz posiadającymi szeroką wiedzę w zakresie objętym szkoleniem.
home » http://www.jobsafety.com.pl/
kategorie » Kursy szkolenia, Ciekawe strony WWW, Inne,
 
 
Kursy szkolenia linków: 121 na 18 stronach

« poprzednia  5  6  7  8  

9

  10  11  12  13  następna »

 

^ do góry strony ^

Kontakt

Osób online: 1