Katalog Stron Internetowych

Edukacja.GdzieSzukac.pl

Strona startowa

Katalogi Stron Internetowych w serwisie GdzieSzukac.pl


Edukacja i nauka katalog tematyczny, strony edukacyjne i o tematyce edukacyjnej: kursy szkolenia, szkoły, uczelnie, studia... mobilna wersja    Wersja mobilna katalogów

Katalog edukacja nauka kursy szkolenia  »  Kursy szkoleniadodaj wpis do katalogu
Nr 560» Niemiecki Wrocław
Niemiecki Wrocław
Zapraszamy na stronę wrocławskiej szkoły języków obcych dla osób dorosłych Atrius.
Zapraszamy do wrocławskiego centrum językowego Atrius. Prowadzimy kursy językowe takich języków jak: angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, francuski i rosyjski. Nasza szkoła językowa jest ośrodkiem egzaminacyjnym TELC, istnieje więc możliwość zdawania u nas egzaminów na certyfikaty FCE, CAE i wiele innych. Nauka każdego języka dostosowana jest do umiejętności i możliwości czasowych każdego kursanta. Szkoła językowa Atrius mieści się we Wrocławiu przy ulicy Kazimierza Wielkiego 27.
home » http://www.atrius.pl
kategorie » Szkoły językowe, Kursy szkolenia,
 
 
Nr 559» Kurs Norma Standard
Kurs Norma Standard
Kursy specjalistyczne dla branży budowlanej
Zapraszamy budowlańców do skorzystania z naszej oferty na szkolenia dla branży budowlanej. Zapraszamy szczególnie kosztorysantów i wszystkich pracowników odpowiedzialnych za sporządzanie lub weryfikowanie kosztorysów budowlanych.
home » http://www.szkolenia-norma-standard.pl
kategorie » Kursy szkolenia,
 
 
Nr 555» Ogłoszenia: Pisanie prac, Korepetycje, Kursy i szkolenia
Ogłoszenia: Pisanie prac, Korepetycje, Kursy i szkolenia
Darmowe ogłoszenia: pisanie prac dyplomowych, korepetycje, kursy i szkolenia
Darmowe ogłoszenia: pisanie prac dyplomowych, korepetycje, kursy i szkolenia dla studentów i uczniów. Podręczny i przejrzysty portal ogłoszeniowy. Prace magisterskie, licencjackie, korepetycje z matematyki, angielskiego.Darmowe ogłoszenia: pisanie prac dyplomowych, korepetycje, kursy i szkolenia dla studentów i uczniów. Podręczny i przejrzysty portal ogłoszeniowy. Prace magisterskie, licencjackie, korepetycje z matematyki, angielskiego.
home » http://www.pomocnik-studenta.pl/
kategorie » Korepetycje, Kursy szkolenia, Pisanie prac,
 
 
Nr 553» Szkolenia public relations, szkolenia PR, kursy PR, Warszawa
Szkolenia public relations, szkolenia PR, kursy PR, Warszawa
Centrum Szkoleniowe Komunikado PR  zajmuje się szkoleniami z public relations i różnych metod promocji firmy.
Nasza oferta zawiera: - szkolenia podstawowe - dla osób początkujących, które obejmują najważniejsze zagadnienia dot. PR, komunikacji z różnymi grupami odbiorców oraz promocji firmy w internecie, - szkolenia specjalistyczne - koncentrujące się na wybranym zagadnieniu public relations i pogłębiające wiedzę w danej dziedzinie, jak np. kontakty z mediami, sytuacje kryzysowe, system identyfikacji wizualnej firmy, czy sztuka profesjonalnej prezentacji. W celu zapewnienia wysokiego poziomu kształcenia prowadzimy zajęcia w grupach max. 12 osób. Po więcej informacji zapraszamy na stronę WWW.
home » http://www.komunikado.pl
kategorie » Kursy szkolenia, Ciekawe strony WWW,
 
 
Nr 551» Kursy języka angielskiego Drezdenko, Strzelce Krajeńskie
Kursy języka angielskiego Drezdenko, Strzelce Krajeńskie
SJO MERYGOLD prowadzi kursy angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania, szkolenia dla firm, kursy przygotowujące do matury, egzaminów, konwersacyjne
SJO MERYGOLD prowadzi kursy dla dzieci, młodziezy i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania, o różnym profilu i częstotliwości, szkolenia dla firm, kursy przygotowujące do matury, egzaminów zewnętrznych m.in. FCE, CAE itd, konwersacyjne, zajecia online
home » http://www.merygold.biz
kategorie » Szkoły językowe, Kursy szkolenia, Korepetycje,
 
 
Nr 550» Lubelska Szkoła Fotografii
Lubelska Szkoła Fotografii
Kurs Fotografii Cyfrowej czy Warsztaty Fotografii Reklamowej-to tylko dwie oferty spośród różnych kursów i warsztatów, jakie oferuje Lubelska Szkoła Fotografii.
Lubelska Szkoła Fotografii jest niepublicznym ośrodkiem edukacyjnym specjalizującym się w nauczaniu fotografii oraz dziedzin pokrewnych.W ofercie znajdują się propozycje zarówno dla amatorów, jak i zaawansowanych fotografów. Kadra pedagogiczna składa się z wybitnych fotografów, którzy cały czas funkcjonują na rynku fotografii zawodowej. Szkoła nie nadaje państwowych dyplomów zawodowych. Naszą specjalnością jest rzetelna edukacja i profesjonalizm. Za wysoki poziom merytoryczny nauczania odpowiada Rada Programowa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną.
home » http://www.lsfoto.pl
kategorie » Kursy szkolenia, Szkoły niepubliczne, Inne,
 
 
Nr 547» Prawo jazdy Kraków
Prawo jazdy Kraków
Ośrodek Szkolenia Kierowców WILKAR z Krakowa zaprasza na kursy na prawo jazdy: kategoria B. Oferujemy również jazdy doszkalające i uzupełniające.
Nauka jazdy Kraków - Ośrodek Szkolenia Kierowców WILKAR z Krakowa zaprasza na kursy na prawo jazdy: kategoria B. Oferujemy profesjonalne szkolenie kierowców oraz indywidualne podejście do kursanta. Nasza szkoła jazdy działa nieprzerwanie od kilku lat na krakowskim rynku, zdobywając sobie grono zadowolonych klientów. Na stronie internetowej możecie Państwo poznać naszą ofertę i dowiedzieć się co jest konieczne, aby uzyskać prawo jazdy. Zapraszamy na kursy weekendowe, wieczorowe oraz ekspresowe.
home » http://www.wilkar.pl/
kategorie » Kursy szkolenia, Inne,
 
 
Kursy szkolenia linków: 121 na 18 stronach

« poprzednia  4  5  6  7  

8

  9  10  11  12  następna »

 

^ do góry strony ^

Kontakt

Osób online: 1