Katalog Stron Internetowych

Edukacja.GdzieSzukac.pl

Strona startowa

Katalogi Stron Internetowych w serwisie GdzieSzukac.pl


Edukacja i nauka katalog tematyczny, strony edukacyjne i o tematyce edukacyjnej: kursy szkolenia, szkoły, uczelnie, studia... mobilna wersja    Wersja mobilna katalogów

Katalog edukacja nauka kursy szkolenia  »  Kursy szkoleniadodaj wpis do katalogu
Nr 601» Kursy
Kursy
Kursy stacjonarne i elearningowe z telekomunikacji i informatyki prowadzone przez Instytut Łączności - Państwowy Instytut Badawczy. Instytut prowadzi szkolenia kursy od ponad 16 lat. W ofercie szkoleń znajdują się wszystkie najważniejsze technologie telekomunikacyne (radiowe i przewodowe, w tym światłowodowe), jak również usługi i protokoły począwszy od warstwy fizycznej po aplikacyjną.
home » http://szkolenia.itl.waw.pl/
kategorie » Kursy szkolenia,
 
 
Nr 579» Ocena ryzyka
Ocena ryzyka
Oceną ryzyka zawodowego zajmujemy się już od wielu lat. Dokonaliśmy oceny ryzyka zawodowego w ponad setce przedsiębiorstw.
Oceną ryzyka zawodowego zajmujemy się już od wielu lat. Dokonaliśmy oceny ryzyka zawodowego w ponad setce przedsiębiorstw. Oprócz oceny ryzyka oferujemy także interesujące i ciekawie prowadzone szkolenia BHP. Zobacz jakie usługi BHP możemy zaoferować Twojej firmie!
home » http://www.centrumksztalcenia.pl
kategorie » Kursy szkolenia,
 
 
Nr 578» Szkolenia BHP Śląskie: Katowice, Sosnowiec, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice
Szkolenia BHP Śląskie: Katowice, Sosnowiec, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice
EKOL-BHP FIRMA USŁUGOWO - DORADCZA, 42-500 Będzin, ul. Sielecka 63, tel. 32 724 08 07 kom. 506 127 827.
Oferta firmy: 1. Szkolenia bhp wstępne, 2. Szkolenia bhp okresowe: - dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami. - dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych. - dla pracowników administracyjno-biurowych i innych których praca wiąże się z narażeniem na czynniki szkodliwe dla zdrowia, uciążliwe lub niebezpieczne. - dla pracowników inżynieryjno-technicznych. 3. Szkolenia bhp on-line. 4. Stała współpraca w zakresie bhp, 5. Ocena ryzyka zawodowego, 6. Postępowania powypadkowe.
home » http://www.ekol-bhp.pl
kategorie » Kursy szkolenia, Inne,
 
 
Nr 575» Szkolenia, kursy, szkolenia biznesowe - szkolenia.eventis.pl
Szkolenia, kursy, szkolenia biznesowe - szkolenia.eventis.pl
Zawsze aktualna baza szkoleń oraz kursów dla biznesu i menedżerów. Oferty z całej Polski.
Serwis internetowy zawierający aktualną bazę ofert szkoleń oraz kursów o charakterze biznesowym. Cenne źródło tanich i efektywnych szkoleń dla menedżerów i pracowników firm zainteresowanych podnoszeniem umiejętności osobistych i biznesowych. Serwis umożliwia wyszukanie szkolenia bądź kursu na dowolny temat, zapoznanie się z programem, warunkami uczestnictwa oraz wysłanie zapytania bądź zgłoszenia bezpośrednio do firmy szkoleniowej.
home » http://www.szkolenia.eventis.pl
kategorie » Kursy szkolenia, Ciekawe strony WWW, Serwisy edukacyjne,
 
 
Nr 567» Szkolenia
Szkolenia
Szkolenia telekomunikacyjne i informatyczne prowadzone przez Ośrodek Szkolenia Instytutu Łączności - Państwowy Instytut Badawczy. Szkolenia obejmują wszystkie kluczowe technologie sieciowe począwszy od radiowych na światłowodowych kończąc. Obejmują zarówno sieci w warstwie dostępowej jak i szkieletowej, w tym w warstwie fizycznej i aplikacyjnej.
home » http://szkolenia.itl.waw.pl/
kategorie » Kursy szkolenia, Serwisy edukacyjne,
 
 
Nr 566» LNP.com.pl - Szkolenie Asertywność we Wrocławiu
LNP.com.pl - Szkolenie Asertywność we Wrocławiu
Nasza oferta to profesjonalne szkolenia dla nauczycieli Wrocław.
Firma szkoleniowa LNP Wrocław realizuje projekty, których naczelnym celem jest wspomaganie przedsiębiorców oraz instytucji oświatowych. Organizowane są u nas między innymi szkolenia sprzedażowe, a ponadto proponujemy warsztaty z zarządzania czasem własnym i kontrolowania poziomu stresu.
home » http://www.lnp.com.pl/
kategorie » Kursy szkolenia,
 
 
Nr 562» Edukey - szkolenia komputerowe
Edukey - szkolenia komputerowe
Firma zajmująca się szkoleniami komputerowymi, prawnymi, marketingowymi i innymi szkoleniami dla nowej gospodarki.
Łódzka firma szkoleniowa specjalizująca się w szkoleniach prawnych, komputerowych i marketingowych oraz innych szkoleniach dla nowej gospodarki. Doświadczeni trenerzy, konkurencyjne ceny, miła i profesjonalna obsługa. Szkolenia już od 150zł za osobę. Małe grupy, sympatyczna atmosfera, catering. Szkolenia w Łodzi, Warszawie i okolicach.
home » http://www.edukey.pl
kategorie » Serwisy edukacyjne, Szkoły biznesu, Kursy szkolenia,
 
 
Kursy szkolenia linków: 121 na 18 stronach

« poprzednia  3  4  5  6  

7

  8  9  10  11  następna »

 

^ do góry strony ^

Kontakt

Osób online: 1