Katalog Stron Internetowych

Edukacja.GdzieSzukac.pl

Strona startowa

Katalogi Stron Internetowych w serwisie GdzieSzukac.pl


Edukacja i nauka katalog tematyczny, strony edukacyjne i o tematyce edukacyjnej: kursy szkolenia, szkoły, uczelnie, studia... mobilna wersja    Wersja mobilna katalogów

Katalog edukacja nauka kursy szkolenia  »  Kursy szkoleniadodaj wpis do katalogu
Nr 645» Szkoła Pamięci SPW Wrocław
Szkoła Pamięci SPW  Wrocław
Szkoła pamięci SPW- jesteśmy ogólnopolską firmą zajmującą się szkoleniami z zakresu rozwoju osobistego.Wyspecjalizowaliśmy się w szkoleniach, których celem jest rozwój pamięci, koncentracji uwagi oraz poprawy umiejętności uczenia się i przyswajania informacji.
home » http://www.wroclaw.spw.pl
kategorie » Ciekawe strony WWW, Kursy szkolenia,
 
 
Nr 641» Szkoła Pamięci SPW Bydgoszcz
Szkoła Pamięci SPW Bydgoszcz
SPW w Bydgoszczy prowadzi treningi pamięci, szybkie czytanie dla studentów, osób dorosłych i dzieci
Szkoła pamięci SPW- jest ogólnopolska firmą zajmującą się szkoleniami z zakresu rozwoju osobistego.Wyspecjalizowana w szkoleniach, których celem jest rozwój pamięci, koncentracji uwagi oraz poprawy umiejętności uczenia się i przyswajania informacji.
home » http://www.bydgoszcz.spw.pl
kategorie » Kursy szkolenia, Korepetycje, Ciekawe strony WWW,
 
 
Nr 639» Kursy i szkolenia
Kursy i szkolenia
Instytut Łączności – Państwowy Instytut Badawczy przedstawia ofertę prowadzonych przez siebie szkoleń. Bogata oferta szkoleń telekomunikacyjnych.
Ośrodek Szkolenia Instytutu Łączności - Państwowego Instytutu Badawczego. Prowadzimy kursy i szkolenia z szeroko rozumianej telekomunikacji i teleinformatyki. Szkolenia prowadzone są w trybie otwartym jak również dedykowanym, z precyzyjnie dopasowanym programem pod konkretne oczekiwania uczestników. Prowadzimy również szkolenia e-learningowe, jak również otwarte, bezpłatne seminaria naukowe.
home » http://www.szkolenia.itl.waw.pl
kategorie » Kursy szkolenia, Inne,
 
 
Nr 630» Nauka gry na gitarze klasycznej w Warszawie.
Nauka gry na gitarze klasycznej w Warszawie.
Autorskie zajęcia artystyczne w Warszawie
Akademia Sztuk Scenicznych i Estradowych zaprasza na naukę muzyki i techniki aktorskiej. Lekcje prowadzone się tylko w trybie indywidualnym, co sprawia, że mają one dużo większe walory edukacyjne i artystyczne. Zajęcia prowadzone są przez starannie wykształconych muzyków, absolwentów wyższych uczelni artystycznych. Akademia Sztuk prowadzi też warsztaty wokalno-aktorskie oraz wykłady z literatury muzycznej. Uczestnictwo w nich wzbogaca wiedzę i umiejętności naszych uczniów. Przez cały rok szkolny można dołączyć do klas: skrzypiec, gitary, fortepianu oraz śpiewu (klasyka/rozrywka/piosenka aktorska) i aktorstwa. Istnieje możliwość uczestnictwa w zajęciach również w wakacje, ferie oraz przerwy świąteczne. Akademia Sztuk nie pobiera opłat wpisowych i wakacyjnych. Uczestnictwo w próbach i koncertach szkolnych oraz audycjach muzycznych jest bezpłatne. Siedziba Akademii znajduje się na warszawskim Ursynowie.
home » http://www.akademiasztuk.pl
kategorie » Kursy szkolenia, Korepetycje,
 
 
Nr 623» BHP
BHP
Szkolenia BHP i ocena ryzyka zawodowego to nasze dwa profile działalności. Zapraszamy do kontaktu!
Poszukujesz firmy przeprowadzającej zawodowe szkolenia BHP? Już znalazłeś. Centrum Kształcenia Mieczysław Jankowski proponuje Twojej firmie profesjonalne usługi z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, min. Szkolenia BHP. W ofercie firmy znajdziesz także takie usługi jak ocena ryzyka zawodowego. Szkolenia BHP są prowadzone przez ekspertów w swojej dziedzinie. Dbamy o to żeby program szkoleń BHP nie był nudny stosując nowoczesne prezentacje multimedialne, przyciągające uwagę materiały video, a także fantomy do udzielania pierwszej pomocy. Nasze szkolenia BHP kierujemy do każdej grupy pracowniczej. Nasze szkolenia BHP kończą się egzaminem i wydaniem certyfikatu ukończenia szkolenia. Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje od nas komplet pomocy naukowych. Nasza wiedza i praktyka z zakresu szkoleń BHP przyczyniła się także do prowadzenia przez nas profesjonalnej oceny ryzyka zawodowego. Poznaj naszą ofertę profesjonalnych usług BHP. Kliknij teraz!
home » http://www.centrumksztalcenia.pl
kategorie » Kursy szkolenia,
 
 
Nr 611» Kursy Norma
Kursy Norma
Zajmujemy się przeprowadzaniem specjalistycznych szkoleń dla branży budowlanej z zakresu kosztorysowania w programie Norma Standard. Na naszych kursach nie wykładamy teorii, ale doskonalimy umiejętności praktyczne pracując na samodzielnych stanowiskach.
home » http://www.kurs-kosztorysowania.com.pl
kategorie » Kursy szkolenia, Organizacje Szkolne,
 
 
Nr 610» EF Obozy i kursy językowe za granicą | Studia za granicą
EF Obozy i kursy językowe za granicą | Studia za granicą
Kursy językowe za granicą na wszystkich poziomach, dla każdej grupy wiekowej,szybkie postępy,szkoły EF na całym świecie, akredytacje i świadectwa najwyższej jakości.
EF to największa na świecie instytucja zajmująca się edukację językową.Oferujemy kursy językowe za granicą na wszystkich poziomach, dla każdej grupy wiekowej, szybkie postępy,szkoły EF na całym świecie, akredytacje i świadectwa najwyższej jakości. Kursy językowe z EF to ciekawe podróże, wyjazdy połaczone z nauką ulubionego języka w ponad 50 krajach na świecie. Kursy angielskiego w anglii, praktyki za granicą, kursy angielskiego w usa, studia za granica, sam zdecyduj gdzie, jak i kiedy. Kursy szyte na każdą miarę.
home » http://www.ef.pl
kategorie » Kursy szkolenia, Serwisy edukacyjne, Szkoły językowe,
 
 
Kursy szkolenia linków: 121 na 18 stronach

« poprzednia  2  3  4  5  

6

  7  8  9  10  następna »

 

^ do góry strony ^

Kontakt

Osób online: 1