Katalog Stron Internetowych

Edukacja.GdzieSzukac.pl

Strona startowa

Katalogi Stron Internetowych w serwisie GdzieSzukac.pl


Edukacja i nauka katalog tematyczny, strony edukacyjne i o tematyce edukacyjnej: kursy szkolenia, szkoły, uczelnie, studia... mobilna wersja    Wersja mobilna katalogów

Katalog edukacja nauka kursy szkolenia  »  Kursy szkoleniadodaj wpis do katalogu
Nr 753» FORBERG - kursy maturalne, kursy gimnazjalne, kursy językowe. Tłumaczenia dokumentów
FORBERG - kursy maturalne, kursy gimnazjalne, kursy językowe. Tłumaczenia dokumentów
Prowadzimy kompleksowe kursy maturalne, kursy gimnazjalne, kursy językowe. Oddzielne grupy dla uczniów i dla dorosłych. Świadczymy usługi tłumaczenia dokumentów.
Prowadzimy kompleksowe kursy maturalne dla dorosłych i młodzieży (oddzielne grupy dla uczniów szkół średnich i dla osób starszych) oraz kursy językowe na wszystkich poziomach zaawansowania. Dla młodzieży oferujemy kursy gimnazjalne i jezykowe. Szczególną ofertę szkoleń językowych przygotowaliśmy dla firm i instytucji. Świadczymy również usługi w zakresie tłumaczeń dokumentów i ustnych, skierowane zarówno do klientów instytucjonalnych jak i do osób prywatnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz opiniami osób, które już skorzystały z naszych usług.
home » http://www.forberg.pl
kategorie » Korepetycje, Tłumaczenia, Kursy szkolenia,
 
 
Nr 721» Szkolenia BHP
Szkolenia BHP
Centrum Kształcenia Mieczysław Jankowski proponuje zawodowe szkolenia BHP. Obok szkoleń BHP nasza mocna strona to również ocena ryzyka zawodowego.
Masz zorganizować dla swoich podwładnych szkolenia BHP? To dobrze trafiłeś. Centrum Kształcenia Mieczysław Jankowski wyręczy Cię w tym proponując zawodowe szkolenia BHP. Obok szkoleń BHP nasza mocna strona to również ocena ryzyka zawodowego. Szkolenia BHP prowadzą liderzy w swojej branży. Zwracamy czujność na fakt, aby program szkoleń BHP nie był nużący stosując nowoczesne prezentacje multimedialne, pasjonujące materiały filmowe, a także manekiny do udzielania pierwszej pomocy.
home » http://www.centrumksztalcenia.pl
kategorie » Kursy szkolenia,
 
 
Nr 665» Chcesieuczyc.pl - kursy wideo
Chcesieuczyc.pl - kursy wideo
Młoda innowacyjna platforma edukacyjna z nagraniami szkoleń dostępnymi na rządanie, bezpośrednio ze strony internetowej. Naszą misją jest zwiększanie Twojej produktywności oraz dążenie do maksymalizacji oszczędności czasu w wykonywaniu codziennych czynności w kontakcie z komputerem. Udostępniamy kursy online z Microsoft Excel, Joomla, Word, Photoshop, Indesign, Cinema 4D.
home » http://www.chcesieuczyc.pl
kategorie » Kursy szkolenia,
 
 
Nr 652» Szkoła Pamięci SPW Wrocław
Szkoła Pamięci SPW  Wrocław
szkoła pamięci, trening pamięci, ćwiczenie pamięci
Szkoła pamięci SPW Wrocław - jesteśmy ogólnopolską firmą zajmującą się szkoleniami z zakresu rozwoju osobistego.Wyspecjalizowaliśmy się w szkoleniach, których celem jest rozwój pamięci, koncentracji uwagi oraz poprawy umiejętności uczenia się i przyswajania informacji.
home » http://www.wroclaw.spw.pl
kategorie » Kursy szkolenia,
 
 
Nr 651» Szkoła Pamięci SPW Bydgoszcz
Szkoła Pamięci SPW Bydgoszcz
szkoła pamięci,trening pamięci, ćwiczenie pamięci
Szkoła pamięci SPW- jesteśmy ogólnopolską firmą zajmującą się szkoleniami z zakresu rozwoju osobistego.Wyspecjalizowaliśmy się w szkoleniach, których celem jest rozwój pamięci, koncentracji uwagi oraz poprawy umiejętności uczenia się i przyswajania informacji. --
home » http://www.bydgoszcz.spw.pl
kategorie » Kursy szkolenia,
 
 
Nr 649» ALL THAT MUSIC Autorska Szkoła Muzyki, NAUKA ŚPIEWU, GRY NA PIANINIE..., ŁÓDŹ
ALL THAT MUSIC Autorska Szkoła Muzyki, NAUKA ŚPIEWU, GRY NA PIANINIE..., ŁÓDŹ
Autorska Szkoła Muzyki ALL THAT MUSIC kształci muzycznie dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe.
Autorska Szkoła Muzyki ALL THAT MUSIC kształci muzycznie dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe. Indywidualne bądź grupowe zajęcia prowadzone są przez wysoko wykwalifikowaną kadrę nauczycieli z wyższym wykształceniem muzycznym, oraz bogatym doświadczeniem pedagogicznym. W swojej ofercie Szkoła Muzyczna posiada następujące zajęcia: lekcje gry na pianinie, lekcje gry na keyboardzie, lekcje gry na gitarze, lekcje gry na skrzypcach, nauka gry na flecie, lekcje śpiewu, rytmika dla dzieci. Za swoją siedzibę Szkoła obrała podwórko pięknie odrestaurowanej łódzkiej kamienicy mieszczącej się w Łodzi na ulicy Piotrkowskiej 145. gorąco zapraszamy rodziców dzieci, młodzież oraz dorosłych na zajęcia muzyczne w Łodzi.
home » http://www.atmusic.pl
kategorie » Szkoły artystyczne, Korepetycje, Kursy szkolenia,
 
 
Nr 646» Szkoła Pamięci SPW Kraków
Szkoła Pamięci SPW Kraków
Szkoła pamięci SPW- jesteśmy ogólnopolską firmą zajmującą się szkoleniami z zakresu rozwoju osobistego.Wyspecjalizowaliśmy się w szkoleniach, których celem jest rozwój pamięci, koncentracji uwagi oraz poprawy umiejętności uczenia się i przyswajania informacji.
home » http://www.krakow.spw.pl
kategorie » Szkoły biznesu, Kursy szkolenia,
 
 
Kursy szkolenia linków: 121 na 18 stronach

« poprzednia  1  2  3  4  

5

  6  7  8  9  następna »

 

^ do góry strony ^

Kontakt

Osób online: 1