Katalog Stron Internetowych

Edukacja.GdzieSzukac.pl

Strona startowa

Katalogi Stron Internetowych w serwisie GdzieSzukac.pl


Edukacja i nauka katalog tematyczny, strony edukacyjne i o tematyce edukacyjnej: kursy szkolenia, szkoły, uczelnie, studia... mobilna wersja    Wersja mobilna katalogów

Katalog edukacja nauka kursy szkolenia  »  Kursy szkoleniadodaj wpis do katalogu
Nr 813» Cognity Kurs VBA Kraków
Cognity Kurs VBA Kraków
Oferta szkoleń Office na rynku jest bardzo szeroka – możemy zdecydować się na szkolenie Excel, kurs Access, szkolenie Project lub szkolenie Word.
Szkolenie Visual Basic skierowane jest głównie do pracowników firm, którzy chcieliby poznać ogólne zasady kodowania algorytmów w Excelu oraz są zainteresowani zautomatyzowaniem czynności regularnie powtarzanych w swojej codziennej pracy. Po zakończeniu szkolenia VBA na poziomie podstawowym uczestnik nabywa cenne umiejętności oraz wiedzę związaną z pracą w programie MS Excel oraz uczy się nagrywać i modyfikować nagrane Makropolecenia, czy też czytać i rozumieć proste kody napisane w języku Visual Basic.
home » http://www.cognity.pl
kategorie » Kursy szkolenia, Ciekawe strony WWW, Inne,
 
 
Nr 811» Nauka jazdy Częstochowa
Nauka jazdy Częstochowa
OSK Safety Car to niezrównany ośrodek szkolenia kierowców w Częstochowie. Jak pokazują rankingi możemy pochwalić się jedną z najlepszych zdawalności egzaminów w mieście. Nauczamy kierowców zarówno w kategorii A, jak i B. Poza tym jako jedyni w Częstochowie proponujemy nauczanie bezpiecznej jazdy na trolejach! Zapewniamy jazdy tylko nowym Suzuki Swift, który obowiązuje na egzaminie. Na naszej stronie internetowej odnajdziesz wiele korzystnych wiadomości, m.in. zdjęcia i filmy z tras egzaminacyjnych.
home » http://www.prawojazdyczestochowa.pl
kategorie » Kursy szkolenia, Praca kariera staż, Inne,
 
 
Nr 801» Laboratorium Nowych Perspektyw - Szkolenia we Wrocławiu
Laboratorium Nowych Perspektyw - Szkolenia we Wrocławiu
Laboratorium Nowych Perspektyw jako firma szkoleniowa posiada w ofercie szeroką gamę szkoleń: szkolenia biznesowe, szkolenia otwarte, trening asertywności.
Zapraszamy Was do skorzystania z oferty Laboratorium Nowych Perspektyw. Nasza firma szkoleniowa skupia wokół siebie tylko najlepszych szkoleniowców. Działalność prowadzimy na terenie Wrocławia. Prowadzimy wszelkiego rodzaju szkolenia biznesowe, szkolenia dla nauczycieli, szkolenie rady pedagogicznej i wiele innych. Naszym głównym projektem jest trening asertywności dla przedsiębiorstw i osób indywidualnych. Prowadzimy również szkolenia otwarte w ramach funduszy PO KL. Możemy zagwarantować, że nasze zajęcia są najwyższej jakości. Więcej informacji możecie uzyskać na stronie: www.lnp.com.pl.
home » http://www.lnp.com.pl
kategorie » Kursy szkolenia,
 
 
Nr 791» Escola video e-learning
Escola video e-learning
Escola to prekursor intuicyjnych technologii w nowoczesnym e-learningu.
Escola to nowoczesna platforma e-learningowa oferująca szeroki zakres rozwiązań e-learningowych, platform video oraz produkcję materiałów szkoleniowych. Escola to platforma LMS, pozwalająca na kompleksowe zarządzanie wiedzą, kompetencjami oraz ścieżkami rozwoju pracowników. Funkcjonalność platformy e-learningowej umożliwia stały monitoring poszczególnych użytkowników, definiowanie statystyk i raportów ich postępów. Ponadto oferuje konsulting i inne usługi wsparcia.
home » http://www.escola.pl
kategorie » Kursy szkolenia, Szkoły językowe,
 
 
Nr 786» Świat Języków Obcych TIME Bielsko-Biała
Świat Języków Obcych TIME Bielsko-Biała
Skuteczna nauka języków obcych. Kameralne grupy i doświadczeni lektorzy. W ofercie 6 języków obcych: angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, rosyjski i francuski
Zapraszamy na kursy językowe dzieci, młodzież i dorosłych. Prowadzimy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania, również zajęcia przygotowujące do egzaminów i szkolenia językowe dla firm. W naszej ofercie znaleźć można 6 języków obcych: angielski,niemiecki, włoski, hiszpański, francuski i rosyjski. Cechuje nas indywidualne podejście do klienta (4-8 osobowe grupy) oraz starannie dobrana kadra lektorska.
home » http://time.edu.pl/
kategorie » Szkoły językowe, Kursy szkolenia, Korepetycje,
 
 
Nr 782» Prawo jazdy Lublin
Prawo jazdy Lublin
Szkoła nauki jazdy Siddha stawia na najwyższą jakość szkolenia przyszłych kierowców. Organizujemy kursy na prawo jazdy kategorii B oraz A i A1 oraz dodatkowe jazdy doszkalające i uzupełniające. Mieścimy się w dogodnej lokalizacji Lublina. Kadra instruktorów dokłada wszelkich starań aby każdy kursant został jak najlepiej przygotowany do egzaminu państwowego. Zapraszamy do naszego biura przy ul. Sądowej w celu zapoznania się z warunkami nauki jazdy jakie proponujemy.
home » http://siddha.pl
kategorie » Kursy szkolenia,
 
 
Nr 754» JakubFrankiewicz.eu
JakubFrankiewicz.eu
Edukacja i Finanse
JakubFrankiewicz.eu – Nowoczesna Edukacja zaprasza do lektury subiektywnych opinii o finansach, edukacji, społeczeństwie i internetowej rewolucji. Strona którą warto czytać! Piszę o.. Przede wszystkim o Edukacji, Internecie, Społeczeństwie oraz Finansach. Piszę o tym co mnie fascynuje, interesuje, śmieszy lub drażni oraz o tym, nad czym aktualnie pracuje. Wskazuje ciekawe rozwiązania i służę poradąmi. Zazwycza piszę śmiertelnie poważnie (co nie znaczy, że nudno), chociaż niekiedy i z "przymrużeniem oka" czy ironicznym zacięciem. Zawsze jednak mocno subiektywnie..
home » http://jakubfrankiewicz.eu
news » Czytaj News RSS
plik »
kategorie » Ciekawe strony WWW, Popularnonaukowe, Kursy szkolenia,
 
 
Kursy szkolenia linków: 121 na 18 stronach

« poprzednia  1  2  3  

4

  5  6  7  8  9  następna »

 

^ do góry strony ^

Kontakt

Osób online: 1