Katalog Stron Internetowych

Edukacja.GdzieSzukac.pl

Strona startowa

Katalogi Stron Internetowych w serwisie GdzieSzukac.pl


Edukacja i nauka katalog tematyczny, strony edukacyjne i o tematyce edukacyjnej: kursy szkolenia, szkoły, uczelnie, studia... mobilna wersja    Wersja mobilna katalogów

Katalog edukacja nauka kursy szkolenia  »  Szkoły zawodowedodaj wpis do katalogu
Nr 605» Liceum uzupełniające Kraków
Liceum uzupełniające Kraków
Nasza szkoła to propozycja dla osób dorosłych po podstawówce, lub gimnazjum, chcących zdać egzamin maturalny.
Serdecznie zapraszamy wszystkich państwa do naszej szkoły w Krakowie. Oferujemy naukę dorosłym, którzy chcieliby zdobyć średnie wykształcenie oraz tym, którzy ukończyli szkołę zawodową - dla nich dedykowany jest dwuletni program edukacji. Zajęcia w naszej placówce odbywają się w dwóch systemach: popołudniami od godz. 16 i w formie zjazdów weekendowych. To państwo decydują która forma jest wygodniejsza. Nasza placówka to: gwarantwana edukacja na wysokim poziomie, świetni nauczyciele oraz kameralne klasy. Zachęcamy wszystkich dorosłych do podjęcia nauki w naszej szkole.
home » http://www.lod.krakow.pl
kategorie » Szkoły niepubliczne, Szkoły ogólnokształcące, Szkoły zawodowe,
 
 
Nr 464» Zespół Szkół Gastronomicznych nr 2 im. prof. Odona Bujwida
Zespół Szkół Gastronomicznych nr 2 im. prof. Odona Bujwida
Dyrekcja Zespołu Szkół Gastronomicznych nr 2 w Krakowie (ZSG nr 2) serdecznie wita wszystkich na nowej stronie internetowej Szkoły.
» Witryna posiada strefy przeznaczone dla ucznia oraz dla nauczyciela. Zabieg ten ma na celu ułatwiać dotarcie do konkretnej informacji. Ufamy, że nowa szata graficzna, interfejs menu oraz treść witryny spełnią państwa oczekiwania. » W założeniu nowa strona internetowa będzie platformą komunikacyjną naszej szkolnej społeczności, dzięki czemu w każdym zakątku świata, każda zainteresowana osoba "dotrze na ulicę Zamoyskiego 6 w Krakowie".
home » http://www.zsgnr2-krakow.pl
kategorie » Szkoły zawodowe,
 
 
Nr 298» Studium Techniki Dentystycznej Eugeniusza Nagadowskiego
Studium Techniki Dentystycznej Eugeniusza Nagadowskiego
Odpowiednia szkoła dla Ciebie, zgłoś się już dziś!!!
Szukasz odpowiedniego zawodu? Zdecyduj się na zawód technika dentystycznego, który możesz zdobyć w Medycznym Studium Zawodowym w Płocku. Studium posiada wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, bardzo dobrze przygotowaną do kształcenia młodzieży, posiadającą wieloletnie doświadczenie zawodowe.Oferujemy również doskonale wyposażone pracownie, bazę noclegową (internat), a także wykształcenie na wysokim poziomie. Medyczne Studium Zawodowe skoncentrowane jest na zadaniach edukacyjnych o wysokiej jakości nauczania, zarówno na poziomie teoretycznym jak i praktycznym.
home » http://www.zsen.pl/
kategorie » Szkoły zawodowe,
 
 
Nr 297» Medyczne Studium Zawodowe w Płocku
Medyczne Studium Zawodowe w Płocku
Studium Zawodowe widzi swoje zadania edukacyjne w wysokiej jakości nauczania, zarówno na poziomie teoretycznym jak i praktycznym.
Jeżeli chcesz zdobyć atrakcyjne wykształcenie i zawód, pomoże Ci w tym Medyczne Studium Zawodowe w Płocku. Oferuje kształcenie w zawodzie: technik dentystyczny. Posiadamy szeroką bazę dydaktyczną a także wyspecjalizowaną kadrę, Uzyskany dyplom w Zespole Szkół Eugeniusza Nagadowskiego przygotuje Cię do pracy nie tylko w Polsce, ale także pozwoli Ci zdobyć prace w krajach UE. Medyczne Studium Zawodowe w Płocku posiada także bazę noclegową (internat), która znajduje się w budynku szkoły
home » http://www.zsen.pl/
kategorie » Szkoły zawodowe,
 
 
Nr 277» Zawód z przyszłością
Zawód z przyszłością
Jeśli chcesz zdobyć zawód poszukiwany na rynku Unii Europejskiej zgłoś się do nas. Nasza szkoła oferuje kształcenie w zawodzie technik dentystyczny. Nie czekaj, zgłoś się już teraz. Płock ul. Popłacińska 37 Tel.024 262 87 31 www.zsen.pl szkola@zsen.pl
home » http://www.zsen.pl
kategorie » Szkoły zawodowe, Kursy szkolenia, Szkoły pomaturalne,
 
 
Szkoły zawodowe linków: 5 na 1 stronach

 

^ do góry strony ^

± KONTAKT

Osób online: 1