Katalog Stron Internetowych

Edukacja.GdzieSzukac.pl

Strona startowa

Katalogi Stron Internetowych w serwisie GdzieSzukac.pl


Edukacja i nauka katalog tematyczny, strony edukacyjne i o tematyce edukacyjnej: kursy szkolenia, szkoły, uczelnie, studia... mobilna wersja    Wersja mobilna katalogów

Katalog edukacja nauka kursy szkolenia  »  Serwisy edukacyjnedodaj wpis do katalogu
Nr 713» Kursy i szkolenia
Kursy i szkolenia
Ośrodek Szkolenia Instytutu Łączności - Państwowego Instytutu Badawczego. Prowadzimy kursy i szkolenia z szeroko rozumianej telekomunikacji i teleinformatyki. Szkolenia prowadzone są w trybie otwartym jak również dedykowanym, z precyzyjnie dopasowanym programem pod konkretne oczekiwania uczestników. Prowadzimy również szkolenia e-learningowe, jak również otwarte, bezpłatne seminaria naukowe.
home » http://www.szkolenia.itl.waw.pl
kategorie » Serwisy edukacyjne,
 
 
Nr 654» Ortografka - serwis z dyktandami i grami ortograficznymi
Ortografka - serwis z dyktandami i grami ortograficznymi
Serwis edukacyjny zawierający autorskie testy ortograficzne, ćwiczenia, gry i dyktanda z języka polskiego dostępne w wersji on-line oraz przeznaczone do wydruku.
Ortografka to serwis edukacyjny dedykowany zarówno uczniom szkół podstawowych jak gimnazjalistom. Do wykorzystania zgromadzonych w nim autorskich testów i dyktand szczególnie zachęcamy pedagogów pragnących efektywnie uczyć ortografii w atrakcyjnej formie. Również rodzice skorzystać mogą z możliwości, jakie oferuje im Ortografka w zakresie dodatkowych ćwiczeń z dziećmi oraz monitorowania na bieżąco ich postępów. Serwis składa się z czterech kategorii, z których każda odpowiada oznaczaniu w piśmie wybranych samogłosek i spółgłosek.
home » http://www.ortografka.pl/
kategorie » Serwisy edukacyjne, Ściągi gotowce,
 
 
Nr 650» Odnawialne źródła energii
Odnawialne źródła energii
EC BREC IEO to pionierski niepaństwowy instytut naukowy zajmujący się tematem odnawialne źródła energii.
Jeśli pasjonuje Cię temat: energia odnawialna, na przykład energia wiatrowa czy biogaz to dobrze trafiłeś. Przedstawiamy Ci Instytut Energii Odnawialnej, którego głównym zadaniem jest krzewienie wiedzy eksperckiej w branży: energia odnawialna, takich jak: energia wiatrowa, energia słoneczna, biogaz oraz biopaliwa. Naszą misją jest również wsparcie dla rozwoju lokalnej energetyki rozproszonej opierającej się na wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii; wprowadzania na rynek energii odnawialnej nowych produktów (rozwiązania techniczne, oprogramowanie, raporty statystyczne i raporty rynkowe) i usług dotyczących wykorzystania odnawialnych źródeł energii, takich jak energia wiatrowa oraz biogaz. Jeśli energia odnawialna i odnawialne źródła energii to Twoja pasja zajrzyj na naszą stronę internetową już teraz!
home » http://www.ieo.pl
kategorie » Serwisy edukacyjne,
 
 
Nr 648» Matematyka - od podstaw do matury
Matematyka - od podstaw do matury
Witryna została stworzona dla maturzystów oraz każdej osoby, która się uczy matematyki od poziomu szkoły podstawowej do szkoły średniej włącznie. Przedstawiony na stronie materiał, dotyczy wszystkich działów matematyki zawartych w tym zakresie poziomów nauczania. Znajdziesz tu nie tylko wzory i definicje, ale przede wszystkim dokładne i przejrzyste objaśnienie zarówno łatwiejszych zagadnień jak i tematów na poziomie maturalnym. Nawet jeżeli nie jesteś orłem, dzięki nam będziesz przyswoić niezbędny materiał. Polecamy zweryfikowanie swoich postępów poprzez rozwiązywanie zadań, dla których stworzyliśmy pełne, objaśnione rozwiązania.
home » http://www.matematykam.pl
kategorie » Pomoce naukowe, Serwisy edukacyjne, Inne,
 
 
Nr 625» Sensowna Strona Edukacyjna
Sensowna Strona Edukacyjna
Streszczenia lektur i wyjaśnienia zagadnień z gramatyki w plikach mp3 i plikach tekstowych.
Wiadomości z języka polskiego przygotowane przez profesjonalistów zgodnie z podstawą programową. Kilkuminutowe pliki mp3 i pliki tekstowe z zapadającymi w pamięć streszczeniami, interpretacjami, analizami. Pomoc w przygotowaniu do sprawdzianu, egzaminu, matury.
home » http://www.edusens.pl
kategorie » Serwisy edukacyjne,
 
 
Nr 619» Polski Serwis Naukowy
Polski Serwis Naukowy
Najnowsze informacje ze świata nauki, wydarzenia, kompendia, forum dyskusyjne
Polski Serwis Naukowy - OnLine od 1999 roku. W portalu: nowości i ciekawostki ze świata nauki, kompendia z wielu dziedzin, forum dyskusyjne.
home » http://www.naukowy.pl/
news » Czytaj News RSS
plik »
kategorie » Encyklopedie słowniki, Serwisy edukacyjne, Ciekawe strony WWW,
 
 
Nr 618» matzoo.pl - matematyka
matzoo.pl - matematyka
prezentuje szereg zadań do rozwiązywania online w atmosferze nauki przez zabawę, idealne do powtórek przed sprawdzianami, samodzielnego nadrabiania zaległości.
Kto jeszcze nie lubi matematyki ma spore szanse zmienić swoje upodobania. A to dlatego, że matzoo.pl prezentuje szereg zadań do rozwiązywania online w atmosferze nauki przez zabawę. Zastosowany w portalu system losowego generowania zadań do rozwiązania i automatycznej odpowiedzi zwrotnej do użytkownika w efektywny sposób skraca czas potrzebny do opanowania zagadnienia. Takie rozwiązanie jest idealne do powtórek przed sprawdzianami, samodzielnego nadrabiania zaległości, jak również wykorzystania podczas szkolnych zajęć. Matematyczny portal edukacyjny dla uczniów szkół podstawowych MATEMATYCZNE ZOO przeszedł gruntowną modernizację. Nowa grafika serwisu jeszcze bardziej zachęca uczniów do zaprzyjaźniania się z matematyką, a intuicyjna nawigacja nie sprawia kłopotu nawet najmłodszym. Ponad 250 tematów zawiera najważniejsze zagadnienia podstawy programowej z matematyki dla szkoły podstawowej. Pozostawione na stronie opinie odwiedzających świadczą, że portal zyskuje sympatię zarówno dzieci, rodziców jak i nauczycieli. Zapraszamy do regularnego odwiedzania: http://matzoo.pl
home » http://matzoo.pl
kategorie » Ciekawe strony WWW, Pomoce naukowe, Serwisy edukacyjne,
 
 
Serwisy edukacyjne linków: 87 na 13 stronach

« poprzednia  1  2  

3

  4  5  6  7  8  9  następna »

 

^ do góry strony ^

Kontakt

Osób online: 1